TV'de Bugün Spor

Televizyonda 12 Haziran 2021 Cumartesi günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kupa Akşamı ve Belçika - Rusya programları 12 Haziran 2021 Cumartesi günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 73 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:00 - Bisiklet (Eurosport)

00:00 - Kupa Gecesi (TRT Spor)

00:45 - TFF 1. Lig Kısa Özet (beIN SPORTS 1)

01:00 - Hempel World Cup Series (sportstv)

01:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

01:00 - Olimpiyat (Eurosport)

02:00 - Türkiye - İtalya (TRT Spor)

02:30 - Tenis (Eurosport)

03:40 - Kupa Gecesi (TRT Spor)

04:00 - Bisiklet (Eurosport)

05:15 - Bizim Çocuklar Avrupa Sahnesinde (NTV)

05:30 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

05:40 - Avrupa Şampiyonası Unutulmaz Goller (TRT Spor)

06:00 - Karate 1 Premier League (sportstv)

06:00 - Tenis (Eurosport)

06:15 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

06:15 - FIFA Magazin (TRT Spor)

06:55 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

07:00 - Kupa Gecesi (TRT Spor)

08:30 - Hempel World Cup Series (sportstv)

08:30 - Bisiklet (Eurosport)

08:55 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

09:00 - Orhan Ayhan'la (TRT Spor)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:20 - Taha Erpulat ile Pilates (sportstv)

09:30 - Avrupa Şampiyonası Unutulmaz Goller (TRT Spor)

09:45 - Yoga (sportstv)

10:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi (beIN SPORTS 1)

10:05 - FIFA Magazin (TRT Spor)

10:30 - Tenis (Eurosport)

10:30 - UEFA Euro 2020 Özetler (TRT Spor)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:20 - Kupa Bülteni (NTV)

11:30 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

11:30 - Yoga (sportstv)

11:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

12:00 - Yüz Yüze Futbol (TRT Spor)

12:00 - Axa ile Hareket Et (sportstv)

12:55 - Efsanelerin İzinde (TRT Spor)

13:00 - Tokyo 2020'ye Doğru (sportstv)

13:00 - Kano (Eurosport)

13:45 - UEFA Euro 2020 Özetler (TRT Spor)

14:00 - Teknoloji ve Spor (sportstv)

14:00 - Kupa Günlüğü (TRT Spor)

14:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

14:15 - Tenis (Eurosport)

14:40 - Yıldızların Yolu (TRT 1)

15:00 - Euro 2020 Özel (sportstv)

15:45 - Süper Lig Kısa Özet (beIN SPORTS 1)

15:55 - Galler - İsviçre (TRT 1)

16:00 - TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul (sportstv)

16:00 - Türkiye - İtalya (TRT Spor)

16:35 - Maç Başlıyor (beIN SPORTS 1)

17:00 - beIN Teknik (beIN SPORTS 1)

17:45 - Devre Arası (beIN SPORTS 1)

18:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

18:00 - Kupa Günlüğü (TRT Spor)

18:00 - Euro 2020 Özel (sportstv)

18:55 - Danimarka - Finlandiya (TRT 1)

19:00 - Galler - İsviçre (TRT Spor)

19:00 - Süper Lig Maç Önü (beIN SPORTS 1)

19:00 - Buz Hokeyi Şampiyonlar Ligi Finali (sportstv)

20:45 - Devre Arası (beIN SPORTS 1)

21:00 - Kupa Akşamı (TRT Spor)

21:00 - Kupa Akşamı (TRT 1)

21:00 - Euro 2020 Özel (sportstv)

21:55 - Belçika - Rusya (TRT 1)

22:00 - Süper Lig Maç Sonu (beIN SPORTS 1)

22:00 - Fight Time (sportstv)

22:00 - Danimarka - Finlandiya (TRT Spor)

23:00 - Bisiklet (Eurosport)

23:45 - Euro 2020 Özel (sportstv)