TV'de Bugün Spor

Televizyonda 3 Haziran 2021 Perşembe günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Tokyo 2020'ye Doğru ve Teknoloji ve Spor programları 3 Haziran 2021 Perşembe günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 50 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

01:00 - Spor Artı (TRT Spor)

01:15 - Olimpiyat (Eurosport)

01:25 - Bisiklet (Eurosport)

02:00 - Aktüel Futbol Transfer (TRT Spor)

02:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

02:30 - Tenis (Eurosport)

04:00 - Spor Artı (TRT Spor)

04:00 - Bisiklet (Eurosport)

05:30 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

05:30 - Tenis (Eurosport)

06:15 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

07:00 - Bisiklet (Eurosport)

08:00 - Tenis (Eurosport)

08:45 - Spor Bülteni (A Haber)

08:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:15 - İtalya Kupası Magazin (TRT Spor)

09:20 - Pilates (sportstv)

09:30 - Bisiklet (Eurosport)

09:40 - A Milli Futbol Takımı Özetler (TRT Spor)

09:45 - Yoga (sportstv)

09:55 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

10:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi (beIN SPORTS 1)

10:30 - Tenis (Eurosport)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:55 - Efsanelerin İzinde (TRT Spor)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:00 - Spor Manşet (TRT Spor)

11:30 - Yoga (sportstv)

11:30 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

11:45 - Spor Bülteni (A Haber)

12:00 - Gündem Atletizm (sportstv)

12:30 - 2020 - 2021 Sezon Sonu Derlemeler (TRT Spor)

12:55 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

13:00 - Cimnastik Her Yerde (sportstv)

13:45 - Özel Dosya (TRT Spor)

14:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

14:00 - Spor Stüdyosu (TRT Spor)

15:45 - Süper Lig Kısa Özet (beIN SPORTS 1)

16:00 - Taraftar (beIN SPORTS 1)

16:00 - La Liga (sportstv)

16:00 - Spor Merkezi (TRT Spor)

16:55 - 2020 - 2021 Sezonu İng Basketbol Süper Ligi Play Off Final K (TRT Spor)

17:00 - beIN Teknik (beIN SPORTS 1)

17:45 - Spor Bülteni (A Haber)

18:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

18:00 - Süper Spor (sportstv)

19:00 - Milli Maç Özel (TRT Spor)

20:00 - Tokyo 2020'ye Doğru (sportstv)

21:00 - Teknoloji ve Spor (sportstv)