TV'de Bugün Spor

Televizyonda 25 Mayıs 2021 Salı günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Futbol Aklı, Tenis ve Basketbol Gecesi programları 25 Mayıs 2021 Salı günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 57 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:00 - Bisiklet (Eurosport)

00:30 - Turkcell Kadın Futbol Ligi (sportstv)

00:30 - Spor Artı (TRT Spor)

02:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

02:00 - Aktüel Futbol (TRT Spor)

02:30 - Tenis (Eurosport)

04:00 - Bisiklet (Eurosport)

04:05 - Spor Artı (TRT Spor)

04:50 - Spor Saati (Bloomberg HT)

05:30 - Tenis (Eurosport)

05:30 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

05:35 - Taktik Analiz (TRT Spor)

06:15 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

07:00 - Bisiklet (Eurosport)

08:00 - Tenis (Eurosport)

08:45 - Spor Bülteni (A Haber)

08:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:15 - 2020 - 2021 Sezon Sonu Derlemeler (TRT Spor)

09:20 - Pilates (sportstv)

09:35 - Bisiklet (Eurosport)

09:45 - Yoga (sportstv)

09:45 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

09:50 - Avrupa Şampiyonası Finaller (TRT Spor)

10:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi (beIN SPORTS 1)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:55 - Efsanelerin İzinde (TRT Spor)

11:00 - Spor Manşet (TRT Spor)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:30 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

11:30 - Yoga (sportstv)

11:45 - Spor Bülteni (A Haber)

12:30 - İngiltere Premier Lig Özetler (TRT Spor)

13:40 - Almanya Bundesliga Özetler (TRT Spor)

13:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

14:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

14:00 - Spor Stüdyosu (TRT Spor)

15:45 - Süper Lig Kısa Özet (beIN SPORTS 1)

15:55 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

16:00 - Gündem Futbol Transfer (TRT Spor)

16:00 - Tenis (Eurosport)

17:00 - beIN Teknik (beIN SPORTS 1)

17:45 - Spor Bülteni (A Haber)

17:55 - Avrupa Şampiyonası Finaller (TRT Spor)

18:00 - Spor Merkezi (TRT Spor)

18:00 - Süper Spor (sportstv)

18:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

19:00 - Bisiklet (Eurosport)

19:00 - Güreş Dünyası (sportstv)

19:55 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

20:00 - Futbol Aklı (TRT Spor)

20:15 - Tenis (Eurosport)

21:00 - Basketbol Gecesi (sportstv)

22:00 - Aktüel Futbol (TRT Spor)

23:15 - Atıcılık (Eurosport)

23:45 - Olimpiyat (Eurosport)

23:55 - Bisiklet (Eurosport)