TV'de Bugün Spor

Televizyonda 20 Mayıs 2021 Perşembe günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Tokyo 2020'ye Doğru, Tenis, Teknoloji ve Spor ve Futbol Aklı programları 20 Mayıs 2021 Perşembe günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 61 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:00 - Spor Artı (TRT Spor)

00:00 - Mobil 1 The Grid (sportstv)

00:05 - Bisiklet (Eurosport)

02:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

02:00 - Atalanta - Juventus (TRT Spor)

02:30 - Tenis (Eurosport)

03:45 - Spor Artı (TRT Spor)

04:00 - Bisiklet (Eurosport)

05:30 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

05:30 - Tenis (Eurosport)

05:45 - Süper Lig Özetler (TRT Spor)

06:00 - Buz Hokeyi Şampiyonlar Ligi Finali (sportstv)

06:15 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

06:20 - TFF 1. Lig Özetler (TRT Spor)

06:55 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

07:00 - Bisiklet (Eurosport)

08:00 - Tenis (Eurosport)

08:30 - Masa Tenisi (sportstv)

08:45 - Spor Bülteni (A Haber)

08:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:15 - Bundesliga (TRT Spor)

09:20 - Pilates (sportstv)

09:30 - Bisiklet (Eurosport)

09:45 - Yoga (sportstv)

10:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi (beIN SPORTS 1)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:30 - Tenis (Eurosport)

10:55 - Efsanelerin İzinde (TRT Spor)

11:00 - Spor Manşet (TRT Spor)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:30 - Bisiklet (Eurosport)

11:30 - Yoga (sportstv)

11:30 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

11:45 - Spor Bülteni (A Haber)

12:00 - Gündem Atletizm (sportstv)

12:35 - İtalya Kupası Özetler (TRT Spor)

13:00 - Cimnastik Her Yerde (sportstv)

13:45 - Süper Lig Goller (TRT Spor)

13:55 - Avrupa Şampiyonası Finaller (TRT Spor)

14:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

14:00 - TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul (sportstv)

15:45 - Süper Lig Kısa Özet (beIN SPORTS 1)

16:00 - La Liga (sportstv)

16:00 - Taraftar (beIN SPORTS 1)

17:00 - Napoli Yaz Oyunları (sportstv)

17:00 - beIN Teknik (beIN SPORTS 1)

17:45 - Spor Bülteni (A Haber)

17:55 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

18:00 - Spor Merkezi (TRT Spor)

18:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

18:00 - Süper Spor (sportstv)

19:00 - Mobil 1 The Grid (sportstv)

19:30 - La Liga Özetler (sportstv)

20:00 - Tokyo 2020'ye Doğru (sportstv)

21:00 - Tenis (Eurosport)

21:00 - Teknoloji ve Spor (sportstv)

21:00 - Futbol Aklı (TRT Spor)

22:00 - Karate 1 Premier League Lizbon (sportstv)

22:20 - Olimpiyat (Eurosport)

23:05 - İleri Üçlü (TRT Spor)

Türün Yayın Akışı Arşivi