TV'de Bugün Spor

Televizyonda 19 Mayıs 2021 Çarşamba günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Gündem Atletizm, Avrupa Stüdyosu, Mobil 1 The Grid ve Tenis programları 19 Mayıs 2021 Çarşamba günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 65 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:00 - Napoli Yaz Oyunları (sportstv)

00:00 - Motor Sporları (Eurosport)

00:00 - Futbolun Şehirleri (beIN SPORTS 1)

00:15 - Bisiklet (Eurosport)

01:00 - 1. Lig (beIN SPORTS 1)

01:00 - Avrupa Oyunları Minsk (sportstv)

01:00 - Spor Artı (TRT Spor)

02:00 - Aktüel Futbol (TRT Spor)

02:00 - beIN Teknik (beIN SPORTS 1)

02:30 - Tenis (Eurosport)

03:00 - İtalya'dan Futbol (beIN SPORTS 1)

03:55 - Spor Artı (TRT Spor)

04:00 - Bisiklet (Eurosport)

04:30 - DG Sivasspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS 1)

05:30 - Tenis (Eurosport)

06:00 - İtalya Erkekler Voleybol Ligi (sportstv)

06:15 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

07:00 - A. Hatayspor - Gaziantep (beIN SPORTS 1)

07:00 - Bisiklet (Eurosport)

08:00 - Tenis (Eurosport)

08:30 - Mobil 1 The Grid (sportstv)

08:45 - Spor Bülteni (A Haber)

08:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

09:00 - MKE Ankaragücü - A. Alanyaspor (beIN SPORTS 1)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:15 - TFF 1. Lig Özetler (TRT Spor)

09:20 - Pilates (sportstv)

09:25 - Süper Lig Goller (TRT Spor)

09:30 - Bisiklet (Eurosport)

09:35 - Almanya Bundesliga Özetler (TRT Spor)

09:45 - Yoga (sportstv)

10:30 - Tenis (Eurosport)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

11:00 - beIN Manşet (beIN SPORTS 1)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:00 - Spor Manşet (TRT Spor)

11:30 - Yoga (sportstv)

11:45 - Spor Bülteni (A Haber)

12:00 - Bisiklet (Eurosport)

12:00 - Basketbol Gecesi (sportstv)

12:00 - Gamer (beIN SPORTS 1)

12:35 - İtalya Kupası Özetler (TRT Spor)

13:00 - Karate 1 Premier League (sportstv)

13:00 - 1. Lig (beIN SPORTS 1)

14:00 - beIN Manşet (beIN SPORTS 1)

15:00 - Futbolun Şehirleri (beIN SPORTS 1)

15:00 - Güreş Dünyası (sportstv)

16:00 - beIN Teknik (beIN SPORTS 1)

16:00 - Kayağın Yıldızları (sportstv)

16:00 - Gündem Futbol (TRT Spor)

17:00 - Hempel World Cup Series (sportstv)

17:30 - Beşiktaş Şampiyonluk Kutlamaları (beIN SPORTS 1)

17:45 - Spor Bülteni (A Haber)

18:00 - Modern Pentatlon (sportstv)

18:00 - Spor Merkezi (TRT Spor)

19:00 - Cimnastik Her Yerde (sportstv)

20:00 - Gündem Atletizm (sportstv)

21:00 - Avrupa Stüdyosu (TRT Spor)

21:00 - Mobil 1 The Grid (sportstv)

21:10 - Tenis (Eurosport)

22:00 - Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS 1)

22:00 - Yelkenci Türkiye (sportstv)

23:00 - Buz Hokeyi Dünya Şampiyonası (sportstv)

23:00 - Olimpiyat (Eurosport)

Türün Yayın Akışı Arşivi