TV'de Bugün Spor

Televizyonda 16 Mayıs 2021 Pazar günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Kadın Futbol Ligi, Olimpiyat, Bisiklet, Süper Lig Haftanın Golleri, beUnited ve TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul programları 16 Mayıs 2021 Pazar günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 71 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:00 - Bisiklet (Eurosport)

00:45 - Teknik Analiz (TRT Spor)

01:30 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

01:30 - Olimpiyat (Eurosport)

02:00 - Stadyum (TRT Spor)

02:15 - 90+ (NTV)

02:30 - Tenis (Eurosport)

03:15 - Süper Lig (beIN SPORTS 1)

04:00 - Bisiklet (Eurosport)

04:30 - Teknik Analiz (TRT Spor)

05:30 - Tenis (Eurosport)

05:45 - Süper Lig Özetler (TRT Spor)

06:00 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

06:00 - Turkcell Kadın Futbol Ligi (sportstv)

06:20 - TFF 1. Lig Özetler (TRT Spor)

06:50 - Efsanelerin İzinde (TRT Spor)

06:55 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

07:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

07:00 - Stadyum (TRT Spor)

07:00 - Bisiklet (Eurosport)

08:00 - Tenis (Eurosport)

08:30 - Masa Tenisi (sportstv)

08:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

09:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:20 - Taha Erpulat ile Pilates (sportstv)

09:25 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

09:30 - Bisiklet (Eurosport)

09:30 - Orhan Ayhan'la (TRT Spor)

10:00 - Olimpiyat Ateşi (TRT Spor)

10:00 - Yoga (sportstv)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:30 - Tenis (Eurosport)

10:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

11:00 - beUnited (beIN SPORTS 1)

11:00 - Teknik Analiz (TRT Spor)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:30 - Yoga (sportstv)

11:30 - Bisiklet (Eurosport)

12:00 - Sporsever (sportstv)

12:00 - Süper Lig (beIN SPORTS 1)

12:10 - İngiltere Premier Lig Özetler (TRT Spor)

13:00 - Auto Life (sportstv)

14:00 - Gündem Atletizm (sportstv)

14:00 - Spor Hafta Sonu (TRT Spor)

15:00 - Cimnastik Her Yerde (sportstv)

15:00 - Taraftar (beIN SPORTS 1)

15:20 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

16:00 - La Liga Özetler (sportstv)

16:00 - Spor Hafta Sonu (TRT Spor)

16:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

17:00 - Güreş Dünyası (sportstv)

17:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

18:00 - Futbolun Şehirleri (beIN SPORTS 1)

18:00 - Yelkenci Türkiye (sportstv)

18:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

19:00 - Hedef Süper Lig (TRT Spor)

19:00 - Kayağın Yıldızları (sportstv)

19:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

19:55 - Altay - İstanbulspor (TRT Spor)

20:00 - Turkcell Kadın Futbol Ligi (sportstv)

20:00 - Olimpiyat (Eurosport)

20:30 - Bisiklet (Eurosport)

20:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

21:00 - beUnited (beIN SPORTS 1)

21:45 - TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul (sportstv)

22:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

22:00 - Stadyum (TRT Spor)

23:00 - Mobil 1 The Grid (sportstv)

23:00 - Tenis (Eurosport)

23:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

Türün Yayın Akışı Arşivi