TV'de Bugün Dizi

Televizyonda 20 Nisan 2024 Cumartesi günü yayınlanması planlanmış dizi listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yan Oda, Üç Kız Kardeş, Kardeşlerim, Gönül Dağı, Gaddar ve Kızılcık Şerbeti programları 20 Nisan 2024 Cumartesi günü yayınlanması planlanmış dizi listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 71 adet dizi aşağıda listelenmiştir. Sitemizde herhangi bir kanal veya dizi yayını paylaşılmamaktadır. Programları belirtilen saatte ilgili televizyon kanalının yayın platformları üzerinden izleyebilirsiniz.

00:15 - TRT 1 - Mehmed: Fetihler Sultanı

00:15 - Show TV - Sandık Kokusu

00:15 - Kanal D - Yargı

00:15 - Show TV - Bahar

00:15 - FOX - Gaddar

00:15 - Star TV - Ömer

00:20 - atv - Dizi

00:20 - atv - Aldatmak

00:30 - Star TV - Dizi

00:50 - TRT 1 - Dizi

02:15 - teve2 - Yaprak Dökümü

02:30 - Star TV - Aramızda Kalsın

02:45 - Kanal D - Siyah Beyaz Aşk

02:45 - FOX - Yabani

02:45 - FOX - Kefaret

02:55 - TRT 1 - Gönül Dağı

03:00 - Show TV - Bahar

03:15 - Show TV - Sandık Kokusu

03:30 - teve2 - Fatmagül'ün Suçu Ne?

04:30 - Kanal D - Bodrum Masalı

05:00 - teve2 - Kanıt

05:00 - Star TV - Güzel Köylü

05:30 - Show TV - Kuzey Yıldızı: İlk Aşk

05:30 - atv - Safir

05:30 - atv - Kuruluş Osman

06:00 - TV8 - Dizi

06:00 - teve2 - Berivan

06:00 - teve2 - İkizler Memo-Can

06:00 - FOX - İnadına Aşk

06:00 - atv - Kuruluş Osman

06:00 - Star TV - Söz

06:00 - FOX - Adım Farah

06:30 - TRT 1 - Beni Böyle Sev

06:35 - TRT 1 - Bir Sevdadır

07:00 - Kanal D - Sihirli Annem

07:00 - Kanal D - Baht Oyunu

07:00 - Star TV - Benim Tatlı Yalanım

07:00 - Star TV - Erkenci Kuş

08:30 - teve2 - Ver Elini Aşk

09:00 - TRT 1 - Kod Adı Kırlangıç

09:30 - Star TV - Dizi

10:00 - atv - Dizi

10:00 - atv - Kardeşlerim

10:30 - teve2 - Geniş Aile

10:30 - 360 - Seksenler

11:30 - Star TV - Dizi

11:50 - TRT 1 - Kara Ağaç Destanı

12:00 - FOX - Yasak Elma

12:40 - TRT 1 - Dizi

13:00 - atv - Dizi

13:00 - atv - Ateş Kuşları

14:00 - Kanal D - Yargı

14:50 - TRT 1 - Mehmed: Fetihler Sultanı

15:00 - Show TV - Sandık Kokusu

15:00 - Show TV - Bahar

15:30 - teve2 - Ankara'nın Dikmeni

15:30 - Show TV - Sandık Kokusu

16:00 - atv - Aldatmak

16:00 - Kanal D - İnci Taneleri

16:30 - FOX - Gaddar

18:00 - teve2 - Çocuklar Duymasın

19:00 - Star TV - Yan Oda

19:00 - Kanal 7 - Gelin

20:00 - Kanal D - Üç Kız Kardeş

20:00 - atv - Kardeşlerim

20:00 - TRT 1 - Gönül Dağı

20:00 - FOX - Gaddar

21:30 - Kanal 7 - Emanet

23:00 - 360 - Seksenler

23:00 - teve2 - Kanıt

23:45 - Show TV - Kızılcık Şerbeti