TV'de Bugün Spor

Televizyonda 23 Ocak 2022 Pazar günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Eyüpspor - Bursaspor, Alp Disiplini: Dünya Kupası, N Futbol, Fight Time, % 100 Futbol, beIN Manşet, The Minute ve Snooker: Shoot Out programları 23 Ocak 2022 Pazar günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 54 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. Sitemizde herhangi bir kanal veya spor programı yayını paylaşılmamaktadır. Programları belirtilen saatte ilgili televizyon kanalının yayın platformları üzerinden izleyebilirsiniz.

00:00 - sportstv - İtalya Erkekler Voleybol Ligi

01:00 - beIN SPORTS 1 - Maç Saati

02:00 - Eurosport - Tenis: Avustralya Açık

02:00 - TRT Spor - Futbol Gecesi

02:15 - NTV - N Futbol

02:30 - beIN SPORTS 1 - Transfer

04:30 - TRT Spor - Teknik Analiz

06:00 - sportstv - Paris Maratonu

07:00 - TRT Spor - Bereket Sigorta Ümraniyespor - Nasadoge Menemenspor

07:00 - beIN SPORTS 1 - Gamer

08:30 - sportstv - Dağ Kayakçılığı

08:40 - TRT Spor - Spor Toto Süper Lig Özetler

08:55 - TRT Spor - Spor Takvimi

09:00 - TRT Spor - Spor Sabahı

09:00 - sportstv - Dinamik Sabahlar

09:20 - sportstv - Taha Erpulat ile Pilates

09:45 - sportstv - Yoga

10:00 - beIN SPORTS 1 - Taraftar

10:30 - sportstv - Dinamik Sabahlar

10:55 - TRT Spor - Spor Kitaplığı

11:00 - TRT Spor - FIFA Magazin

11:00 - sportstv - Pilates

11:25 - TRT Spor - İngiltere Premier Lig Özetler

11:30 - sportstv - Yoga

12:00 - sportstv - Axa ile Hareket Et

13:00 - sportstv - Buz Hokeyi Dünya Şampiyonası Final

13:25 - TRT Spor - Royal Hastanesi Bandırmaspor - Büyükşehir Belediye Erzurumsp

15:00 - sportstv - Kayağın Yıldızları

15:30 - beIN SPORTS 1 - Football's Greatest

15:30 - TRT Spor - Maç Özel

15:55 - TRT Spor - Beypiliç Boluspor - Tuzlaspor A.Ş.

16:00 - sportstv - Masa Tenisi

16:15 - Eurosport - Alp Disiplini: Dünya Kupası

16:50 - Eurosport - Biatlon Dünya Kupası

17:00 - sportstv - Bisiklet Tour de Yorkshire

18:00 - TRT Spor - % 100 Futbol

18:00 - sportstv - Stüdyo Pekin

18:15 - Eurosport - Kayakla Atlama: Dünya Kupası

18:55 - TRT Spor - Eyüpspor - Bursaspor

19:00 - sportstv - Avrupa Oyunları

19:45 - TRT Spor - % 100 Futbol Devre Arası

19:45 - beIN SPORTS 1 - Süper Lig Haftanın Golleri

19:45 - NTV - N Futbol Devre Arası

20:00 - TRT Spor - Eyüpspor - Bursaspor

20:05 - Eurosport - Alp Disiplini: Dünya Kupası

20:55 - NTV - N Futbol

21:00 - sportstv - Fight Time

21:00 - TRT Spor - % 100 Futbol

21:00 - beIN SPORTS 1 - beIN Manşet

21:40 - Eurosport - The Minute

21:45 - Eurosport - Snooker: Shoot Out

23:00 - beIN SPORTS 1 - Gamer

23:15 - TRT Spor - Futbol Gecesi

23:30 - sportstv - ATP Valencia