Hakkımızda

TV'de Bugün Ne Var?, Türkiye'de yayın yapan popüler televizyon kanallarının ayrıntılı günlük yayın akışlarını sunan bir TV rehberi servisidir. Şu anda 24 televizyon kanalının günlük yayın akışlarını düzenli olarak sunmaktayız.

İnternet sitemiz hiç bir televizyon yayıncısıyla doğrudan bir bağlantı içerisinde olmayıp, bütün televizyon kanallarına tarafsız bir şekilde yer vermeyi hedef edinmiştir. Sitemizdeki kanal ve program listelemelerinde kullanılan sıralama, kullanıcı eğilimleri ve televizyon kanallarının ve programların yayın içerikleri gözetilerek oluşturulmaktadır. Tarafsız bir televizyon rehberi oluşturmayı hedefleyen TV'de Bugün Ne Var? olarak, kanalların ve öne çıkarılan programların tamamen ziyaretçilerin faydası gözetilerek sıralandığını belirtmek isteriz.

İnternet sitemizde depoladığımız yayın akışı bilgileri, silinmemekte ve geriye dönük olarak arşivlenmektedir. Böylece geçmiş tarihli bir yayın hakkında araştırma yapan kişilere de kaynak sunulmuş olmaktadır. Televizyon programlarını 'dizi', 'sinema', 'eğlence', 'haber', 'spor', 'yaşam' ve 'diğer' olarak kategorilere ayırmakta ve ziyaretçilerimize istedikleri türdeki programları yayınlandıkları kanallardan bağımsız olarak saat sıralı olarak görmelerini sağlamaktayız.

Program ve yayın akışı listesi hazırlanırken, basın bültenleri ve internette paylaşılan bilgiler derlenmektedir. Bu bilgiler, bu alanda tarafsız bir rehber oluşturmak amacıyla ve kamu yararı gözetilerek yayınlanmaktadır. Sitemizde yer verilen televizyon programlarının birçoğu, başta Türkiye olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca izleyici tarafından eşzamanlı olarak takip edilmektedir. Sadece karasal ve uydu yayını ile değil, internet yayınlarının da takip edilmesiyle bu sayı her geçen gün artmaktadır. Ayrıca programların tekrar yayınları da izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilmektedir. Tüm bu bilgiler ışığında, sitemizde yer verdiğimiz kanallarda yayınlanan veya yayınlanacak olan televizyon programları hakkında bilgi sunmada ve bunlar hakkında bilgi sahibi olunmasının sağlanmasında açık bir kamu yararı gözetildiği açıktır.

Sitemizde yayıncıların telif haklarını ihlal edebilecek herhangi bir videonun barındırılması söz konusu değildir. Sitemizde hiç bir şekilde canlı televizyon yayını izlenilememektedir. Televizyonda yayınlanan dizi, film, maç gibi yayınların; yetkisi olmayan kişiler tarafından kopyalanarak internet üzerinden izletilmesi Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suçtur. Canlı yayınları ve kaçırdığınız programları, kaliteli ve kesintisiz olarak kanalların resmî internet sitelerinden izleyebilirsiniz.