İletişim

Bizimle hangi konuda iletişime geçmek istiyorsunuz?

İçerik hakkında...

Site içeriği hakkında herhangi bir şikayetiniz varsa ilk olarak bize ulaşınız. Eğer talebiniz yerinde görülürse, şikayetinizin bize ulaşma tarihinden itibaren 2 iş günü içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.

Reklam hakkında...

Sitemiz, Google Adsense reklam programında yayıncıdır ve sitemizde çeşitli reklamlar yayınlanmaktadır. Bu reklamlar; ticari bir amaç gütmeyen ve kamu yararı gözetilerek kurulan ve işletilen internet sitemizin maliyetlerinin karşılanması için önemli bir kaynak oluşturmaktadır. Sitemizde yayınlanan reklamlar sitemiz tarafından belirlenmemekte fakat hangi reklamların yayınlanacağı konusunda bazı filtreler uygulanabilmektedir. Bu sebeple sizi rahatsız eden içerik veya reklamla karşılaştığınızda lütfen bizi bilgilendiriniz. En geç 2 iş günü içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.

Bir öneri hakkında...

Sitemiz hakkındaki önerilerinizi iletisim[kuyruklu-a]tvdebugunnevar.com adresine hiç çekinmeden ulaştırabilirsiniz. Görüş ve önerileriniz en kısa sürede değerlendirilecek ve size geri dönüş yapılacaktır.

Lütfen dikkat!

iletisim[kuyruklu-a]tvdebugunnevar.com adresi haricinde resmi bir iletişim adresimiz yoktur. Bu yolla yapılmayan hiçir başvuru veya bildiri dikkate alınmayacaktır.