Kullanım Koşulları

www.tvdebugunnevar.com (bundan sonra "TV'de Bugün Ne Var?" veya "site" olarak anılacaktır) sitesini ziyaret eden ziyaretçiler ile site arasındaki anlaşmanın koşulları bu sayfada yer almaktadır. Bu sayfadaki şartların zamanla değişebileceğini ve güncellendiği andan itibaren geçerli olacağını gözönünde bulundurarak bu sayfayı düzenli olarak kontrol ediniz.

Kullanım Koşulları, siteyi kullanımınıza ilişkin olarak siz ve TV'de Bugün Ne Var? arasında yasal olarak bağlayıcı bir anlaşma teşkil eder. Zaman ayırarak bunları okumanız önemlidir. Siteyi kullanabilmeniz için öncelikle Kullanım Koşulları'nı kabul etmelisiniz. Kullanım Koşulları'nı kabul etmiyorsanız siteyi kullanmamalısınız. Kullanım Koşulları'nı kabul etmek için siteyi kullanmanız yeterlidir. Bu noktadan itibaren TV'de Bugün Ne Var?'ın, siteyi kullanmanızı Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş olduğunuz şeklinde değerlendireceğini anladığınızı kabul edersiniz. Eğer yasal olarak bağlayıcı bir anlaşma yapabilecek durumda değilseniz ya da ikamet ettiğiniz veya siteyi kullandığınız veya siteye erişim sağladığınız ülkenin kanunları uyarınca siteyi kullanmanız hukuken yasaklanmış ise siteyi kullanamazsınız ve Kullanım Koşulları'nı kabul edemezsiniz.

TV'de Bugün Ne Var?, içeriğinin her zaman doğru ve güvenilir olduğunu garanti etmemektedir ve içeriğin yanlış veya geçersiz bilgiler içermesinden dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Televizyon kanalları, yayın akışlarında değişikliğe gidebilir, bu tür değişiklik internet sitemizde güncel olarak yansıtılamıyor olabilir.

Sitemizde kullanılan kanal logoları ve program görselleri ile yayın içeriğinin telif hakları, yayıncısı ve/veya sahibi tarafından korunuyor olabilir. Sitemizde sadece tanıtım ve bilgilendirme amacıyla Amerika'da bir doktrin olan Fair Use (Adil Kullanım) çerçevesinde kullanılmıştır. Yayıncı ve/veya hak sahibini mağdur edebilecek bütün kullanımlardan kaçınılmıştır.

Sitenin, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri kanunundan doğan hakları saklı kalmak şartıyla, siteden alıntılanan içerik alıntı yapıldığı belirtilerek ve sadece siteye aktif bağlantı verilmek suretiyle kullanılabilir.

Sitenin kullanımı sırasında herhangi bir arıza, hata, eksiklik, gecikme veya sorun sonucunda doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir şekilde site ve çalışanları sorumlu tutulamazlar. TV'de Bugün Ne Var?, sitenin kullanımından doğan mobil veri iletişimi veya internet servis sağlayıcısı hizmet masraflarından hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

TV'de Bugün Ne Var?, üyelik gerektirmeyen servisleri zaman içerisinde üyelik gerektiren bir duruma dönüştürülebilir, ilave servisler açabilir, servislerini kısmen veya tamamen değiştirebilir, süreli veya süresiz sona erdirebilir ya da ücretli hale getirebilir. TV'de Bugün Ne Var?, hizmetlerin devamlılığını garanti etmez ve istediği zaman sonlandırabilir.

Site, incelemekte olduğunuz televizyon programları hakkındaki ilgili videolara kolayca erişebilmeniz için YouTube API Servisi'ni kullanmaktadır. Site bu servisi kullanırken sizinle ilgili hiçbir bilgiyi incelemez ve depolamaz. Siteyi kullanmaya devam ederek www.google.com/policies/privacy adresindeki Google Gizlilik Sözleşmesi'ni ve www.youtube.com/t/terms adresindeki YouTube Hizmet Şartları'nı kabul ettiğinizi bilmelisiniz.