TV'de Bugün Spor

Televizyonda 18 Mayıs 2021 Salı günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hempel World Cup Series, 1. Lig, Süper Lig Özetler, beIN Teknik, Tenis, Futbol Anadolu ve Basketbol Gecesi programları 18 Mayıs 2021 Salı günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 80 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:00 - Taraftar (beIN SPORTS 1)

00:00 - Bisiklet (Eurosport)

00:30 - Karate Premier League (sportstv)

00:30 - Spor Artı (TRT Spor)

01:00 - 1. Lig (beIN SPORTS 1)

02:00 - beIN Teknik (beIN SPORTS 1)

02:00 - Aktüel Futbol (TRT Spor)

02:30 - Tenis (Eurosport)

03:00 - Fransa'dan Futbol (beIN SPORTS 1)

04:00 - Bisiklet (Eurosport)

04:30 - Altay - İstanbulspor (TRT Spor)

04:30 - MKE Ankaragücü - A. Alanyaspor (beIN SPORTS 1)

04:50 - Spor Saati (Bloomberg HT)

05:30 - Tenis (Eurosport)

06:00 - Avrupa Oyunları Jimnastik (sportstv)

06:10 - Efsanelerin İzinde (TRT Spor)

06:15 - Süper Lig Özetler (TRT Spor)

06:15 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

06:50 - Spor Kitaplığı (TRT Spor)

06:55 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

07:00 - Karagümrük - Y. Denizlispor (beIN SPORTS 1)

07:00 - Bisiklet (Eurosport)

07:30 - Modern Pentatlon (sportstv)

08:00 - Tenis (Eurosport)

08:30 - Mobil 1 The Grid (sportstv)

08:45 - Spor Bülteni (A Haber)

08:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

09:00 - FTA Antalyaspor - İHA Konyaspor (beIN SPORTS 1)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:15 - İngiltere Premier Lig Özetler (TRT Spor)

09:20 - Pilates (sportstv)

09:30 - Bisiklet (Eurosport)

09:45 - Yoga (sportstv)

09:45 - TFF 1. Lig Özetler (TRT Spor)

09:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

10:30 - Tenis (Eurosport)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

10:55 - Efsanelerin İzinde (TRT Spor)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:00 - beIN Manşet (beIN SPORTS 1)

11:00 - Spor Manşet (TRT Spor)

11:30 - Yoga (sportstv)

11:30 - Judo (Eurosport)

11:45 - Spor Bülteni (A Haber)

12:00 - TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul (sportstv)

12:00 - Gamer (beIN SPORTS 1)

12:00 - Bisiklet (Eurosport)

12:25 - Süper Lig Özetler (TRT Spor)

13:00 - beIN Teknik (beIN SPORTS 1)

13:45 - TFF 1. Lig Özetler (TRT Spor)

13:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

14:00 - Avrupa Oyunları Minsk (sportstv)

14:00 - beIN Manşet (beIN SPORTS 1)

15:00 - Turkcell Kadın Futbol Ligi (sportstv)

15:00 - Taraftar (beIN SPORTS 1)

16:00 - UEFA Avrupa Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

16:15 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

16:30 - UEFA Şampiyonlar Ligi Magazin (beIN SPORTS 1)

17:00 - 1. Lig (beIN SPORTS 1)

17:00 - Tenis (Eurosport)

17:00 - Masa Tenisi (sportstv)

17:45 - Spor Bülteni (A Haber)

17:55 - Altınordu - Yılport Samsunspor (TRT Spor)

18:00 - Altınordu - Y. Samsunspor (beIN SPORTS 1)

18:00 - Süper Spor (sportstv)

18:45 - 1. Lig (beIN SPORTS 1)

19:00 - Bisiklet (Eurosport)

19:00 - Güreş Dünyası (sportstv)

19:00 - Altınordu - Y. Samsunspor (beIN SPORTS 1)

20:00 - Hempel World Cup Series (sportstv)

20:00 - 1. Lig (beIN SPORTS 1)

20:45 - Süper Lig Özetler (TRT Spor)

21:00 - beIN Teknik (beIN SPORTS 1)

21:00 - Tenis (Eurosport)

21:00 - Futbol Anadolu (TRT Spor)

21:00 - Basketbol Gecesi (sportstv)

22:00 - Karate 1 Premier League İstanbul (sportstv)

22:00 - Galatasaray - HY Malatyaspor (beIN SPORTS 1)

23:05 - Aktüel Futbol (TRT Spor)

Türün Yayın Akışı Arşivi