TV'de Bugün Spor

Televizyonda 21 Mayıs 2021 Cuma günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Axa ile Hareket Et, Futbolun Şehirleri, Taraftar, Tenis, Başlama Vuruşu ve Sporsever programları 21 Mayıs 2021 Cuma günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 72 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:00 - La Liga (sportstv)

00:00 - Futbolun Şehirleri (beIN SPORTS 1)

00:05 - Bisiklet (Eurosport)

01:00 - Spor Artı (TRT Spor)

01:00 - FTA Antalyaspor - İHA Konyaspor (beIN SPORTS 1)

02:00 - Futbol Aklı (TRT Spor)

02:30 - Tenis (Eurosport)

02:45 - 1. Lig (beIN SPORTS 1)

04:00 - İleri Üçlü (TRT Spor)

04:00 - Bisiklet (Eurosport)

04:30 - DG Sivasspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS 1)

05:30 - Tenis (Eurosport)

05:55 - Süper Lig Özetler (TRT Spor)

06:00 - Karate 1 Premier League (sportstv)

06:15 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

06:30 - İngiltere Premier Lig Özetler (TRT Spor)

07:00 - Bisiklet (Eurosport)

07:00 - Ç. Rizespor - Gaziantep FK (beIN SPORTS 1)

08:00 - Tenis (Eurosport)

08:30 - Sportsmax (sportstv)

08:45 - Spor Bülteni (A Haber)

08:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

08:45 - La Liga Özetler (sportstv)

08:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

09:00 - A. Hatayspor - Gaziantep (beIN SPORTS 1)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:15 - TFF 1. Lig Özetler (TRT Spor)

09:20 - Pilates (sportstv)

09:30 - Kano (Eurosport)

09:45 - Yoga (sportstv)

09:45 - Almanya Bundesliga Goller (TRT Spor)

09:55 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

10:55 - Spor Kitaplığı (TRT Spor)

11:00 - Spor Manşet (TRT Spor)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:15 - Olimpiyat (Eurosport)

11:30 - Yoga (sportstv)

11:45 - Spor Bülteni (A Haber)

11:50 - Bisiklet (Eurosport)

12:00 - Gamer (beIN SPORTS 1)

12:00 - La Liga (sportstv)

13:00 - Auto Life (sportstv)

13:00 - Futbolun Şehirleri (beIN SPORTS 1)

13:45 - TFF 1. Lig Goller (TRT Spor)

14:00 - Futbol Anadolu (TRT Spor)

14:00 - Teknoloji ve Spor (sportstv)

14:00 - Taraftar (beIN SPORTS 1)

15:00 - Sporsever (sportstv)

15:00 - Sezonun Golleri: Beşiktaş (beIN SPORTS 1)

16:00 - 1. Lig (beIN SPORTS 1)

16:00 - Masa Tenisi (sportstv)

16:00 - Gündem Futbol (TRT Spor)

17:00 - Turkcell Kadın Futbol Ligi (sportstv)

17:45 - Spor Bülteni (A Haber)

18:00 - Gamer (beIN SPORTS 1)

19:00 - Kayağın Yıldızları (sportstv)

19:00 - Süper Lig Kısa Özet (beIN SPORTS 1)

19:45 - TFF 1. Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

20:00 - Axa ile Hareket Et (sportstv)

20:00 - Futbolun Şehirleri (beIN SPORTS 1)

21:00 - Taraftar (beIN SPORTS 1)

21:00 - Tenis (Eurosport)

21:00 - Başlama Vuruşu (TRT Spor)

21:00 - Sporsever (sportstv)

22:00 - beIN Teknik (beIN SPORTS 1)

22:00 - Olimpiyat (Eurosport)

22:00 - Mobil 1 The Grid (sportstv)

22:30 - Buz Hokeyi Şampiyonlar Ligi Finali (sportstv)

23:00 - beUnited (beIN SPORTS 1)

23:05 - Taktik Analiz (TRT Spor)

Türün Yayın Akışı Arşivi