TV'de Bugün Spor

Televizyonda 24 Mayıs 2021 Pazartesi günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Futbolun Şehirleri, La Liga Özetler, Olimpiyat, Tenis, Basketbol Gecesi, Aktüel Futbol, Taraftar ve TFF 1. Lig Maç Özetleri programları 24 Mayıs 2021 Pazartesi günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 70 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:00 - Fight Time (sportstv)

00:00 - Taraftar (beIN SPORTS 1)

00:45 - TFF 1. Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

01:00 - Spor Artı (TRT Spor)

01:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

01:00 - Bisiklet (Eurosport)

02:00 - Aktüel Futbol (TRT Spor)

02:30 - Tenis (Eurosport)

04:00 - Spor Artı (TRT Spor)

04:00 - Bisiklet (Eurosport)

05:00 - Avrupa'nın Paslaşması (TRT Spor)

05:00 - Gamer (beIN SPORTS 1)

05:30 - Tenis (Eurosport)

06:00 - TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul (sportstv)

07:00 - Bisiklet (Eurosport)

07:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

08:00 - Tenis (Eurosport)

08:45 - Spor Bülteni (A Haber)

08:45 - La Liga Özetler (sportstv)

08:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:15 - Süper Lig Özetler (TRT Spor)

09:20 - Pilates (sportstv)

09:30 - Binicilik (Eurosport)

09:45 - Yoga (sportstv)

09:50 - TFF 1. Lig Özetler (TRT Spor)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:30 - Bisiklet (Eurosport)

10:55 - Spor Kitaplığı (TRT Spor)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:00 - Spor Manşet (TRT Spor)

11:00 - beIN Manşet (beIN SPORTS 1)

11:30 - Yoga (sportstv)

11:45 - Spor Bülteni (A Haber)

12:00 - Axa ile Hareket Et (sportstv)

12:00 - Gamer (beIN SPORTS 1)

12:30 - İngiltere Premier Lig Özetler (TRT Spor)

13:00 - Karate 1 Premier League (sportstv)

13:00 - Taraftar (beIN SPORTS 1)

13:45 - TFF 1. Lig Özetler (TRT Spor)

13:45 - TFF 1. Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

13:55 - Avrupa Şampiyonası Finaller (TRT Spor)

14:00 - Spor Stüdyosu (TRT Spor)

15:00 - Futbolun Şehirleri (beIN SPORTS 1)

15:00 - TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul (sportstv)

16:00 - Gündem Futbol (TRT Spor)

16:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

17:00 - Spor 360 (sportstv)

17:45 - TFF 1. Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

17:45 - Spor Bülteni (A Haber)

17:55 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

18:00 - Gamer (beIN SPORTS 1)

18:00 - Basketbol Center (sportstv)

18:00 - Spor Merkezi (TRT Spor)

19:00 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

19:00 - Mobil 1 The Grid (sportstv)

19:45 - TFF 1. Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

20:00 - Futbolun Şehirleri (beIN SPORTS 1)

20:00 - La Liga Özetler (sportstv)

20:05 - Olimpiyat (Eurosport)

20:15 - Tenis (Eurosport)

21:00 - Basketbol Gecesi (sportstv)

21:00 - Aktüel Futbol (TRT Spor)

21:00 - Taraftar (beIN SPORTS 1)

21:45 - TFF 1. Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

22:00 - Y. Denizlispor - Galatasaray (beIN SPORTS 1)

22:30 - Sportsmax (sportstv)

23:00 - Basketbol Center (sportstv)

23:05 - Taktik Analiz (TRT Spor)

23:10 - Spor Saati (Bloomberg HT)