TV'de Bugün Spor

Televizyonda 30 Mayıs 2021 Pazar günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hempel World Cup Series, Devre Arası, Basketbol Center, beIN Manşet, Avrupa Karate Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası Klasikler programları 30 Mayıs 2021 Pazar günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 72 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:00 - La Liga Özetler (sportstv)

00:00 - Bisiklet (Eurosport)

00:00 - Futbolun Zirvesi (NTV)

00:30 - Spor Artı (TRT Spor)

01:00 - Binicilik (Eurosport)

01:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

02:00 - Gündem Futbol Transfer (TRT Spor)

02:30 - Tenis (Eurosport)

04:00 - Bisiklet (Eurosport)

04:30 - Spor Artı (TRT Spor)

05:30 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

05:30 - Olimpiyat (Eurosport)

06:00 - Avrupa Şampiyonası Unutulmaz Goller (TRT Spor)

06:00 - Avrupa Oyunları Atletizm (sportstv)

06:15 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

06:30 - Tenis (Eurosport)

06:35 - FIFA Magazin (TRT Spor)

07:00 - 2020 - 2021 Sezon Sonu Derlemeler (TRT Spor)

07:30 - Bisiklet (Eurosport)

08:25 - Euro 2020 Magazin (TRT Spor)

08:30 - Masa Tenisi (sportstv)

08:30 - Olimpiyat (Eurosport)

08:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:00 - Orhan Ayhan'la (TRT Spor)

09:20 - Taha Erpulat ile Pilates (sportstv)

09:30 - Olimpiyat Ateşi (TRT Spor)

09:30 - Bisiklet (Eurosport)

10:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi (beIN SPORTS 1)

10:00 - Yoga (sportstv)

10:25 - Spor Kitaplığı (TRT Spor)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:40 - Tenis (Eurosport)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:00 - Türkiye - Azerbaycan (TRT Spor)

11:30 - Yoga (sportstv)

11:30 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

12:00 - Sporsever (sportstv)

12:40 - Avrupa Şampiyonası Finaller (TRT Spor)

12:45 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

12:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

12:55 - Dünya Superbike Şampiyonası (TRT Spor)

13:00 - Auto Life (sportstv)

14:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

14:00 - Gündem Atletizm (sportstv)

14:25 - Dünya Superbike Şampiyonası (TRT Spor)

15:00 - Cimnastik Her Yerde (sportstv)

15:45 - Süper Lig Kısa Özet (beIN SPORTS 1)

15:55 - Dünya Superbike Şampiyonası (TRT Spor)

16:00 - Bisiklet (Eurosport)

16:00 - La Liga Özetler (sportstv)

16:35 - Maç Başlıyor (beIN SPORTS 1)

16:45 - Spor Hafta Sonu (TRT Spor)

17:00 - beIN Teknik (beIN SPORTS 1)

17:00 - Güreş Dünyası (sportstv)

17:45 - Devre Arası (beIN SPORTS 1)

18:00 - Yelkenci Türkiye (sportstv)

18:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

18:55 - Türkiye - Belarus (TRT Spor)

19:00 - Süper Lig Maç Önü (beIN SPORTS 1)

19:00 - Kayağın Yıldızları (sportstv)

19:00 - Tenis (Eurosport)

20:00 - Hempel World Cup Series (sportstv)

20:45 - Devre Arası (beIN SPORTS 1)

21:00 - Basketbol Center (sportstv)

21:00 - beIN Manşet (beIN SPORTS 1)

21:30 - Avrupa Karate Şampiyonası (sportstv)

21:55 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

22:00 - Aktüel Futbol (TRT Spor)

22:00 - Süper Lig Maç Sonu (beIN SPORTS 1)

23:00 - Euroleague Final Four Özel (NTV)

23:00 - Basketbol Center (sportstv)