TV'de Bugün Spor

Televizyonda 28 Mayıs 2021 Cuma günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Güzel Oyun, Bisiklet, Mobil 1 The Grid, Basketbol Center, Euroleague Final Four Özel, Avrupa'nın Paslaşması, Axa ile Hareket Et ve Olimpiyat programları 28 Mayıs 2021 Cuma günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 70 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:00 - La Liga (sportstv)

00:00 - Bisiklet (Eurosport)

01:00 - Spor Artı (TRT Spor)

01:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

01:30 - Tenis (Eurosport)

02:00 - Türkiye - Azerbaycan (TRT Spor)

03:45 - Milli Maç Özel (TRT Spor)

04:00 - Bisiklet (Eurosport)

05:15 - Aktüel Futbol (TRT Spor)

05:30 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

05:30 - Tenis (Eurosport)

06:00 - İtalya Erkekler Voleybol Ligi (sportstv)

06:15 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

06:45 - Almanya Bundesliga Goller (TRT Spor)

06:55 - Avrupa Şampiyonası Finaller (TRT Spor)

07:00 - Bisiklet (Eurosport)

08:00 - Tenis (Eurosport)

08:30 - Pure Outdoor (sportstv)

08:45 - Spor Bülteni (A Haber)

08:45 - La Liga Özetler (sportstv)

08:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:15 - 2020 - 2021 Sezon Sonu Derlemeler (TRT Spor)

09:20 - Pilates (sportstv)

09:30 - Bisiklet (Eurosport)

09:45 - Yoga (sportstv)

10:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi (beIN SPORTS 1)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:30 - Tenis (Eurosport)

10:55 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:00 - Spor Manşet (TRT Spor)

11:30 - Yelken (Eurosport)

11:30 - Yoga (sportstv)

11:30 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

11:45 - Spor Bülteni (A Haber)

12:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

12:00 - La Liga (sportstv)

12:00 - Bisiklet (Eurosport)

12:30 - 2020 - 2021 Sezon Sonu Derlemeler (TRT Spor)

13:00 - Auto Life (sportstv)

13:45 - A Milli Futbol Takımı Özetler (TRT Spor)

14:00 - Teknoloji ve Spor (sportstv)

14:00 - Spor Stüdyosu (TRT Spor)

15:00 - Sporsever (sportstv)

15:45 - Süper Lig Kısa Özet (beIN SPORTS 1)

15:55 - Çekya - Türkiye (TRT Spor)

16:00 - Hempel World Cup Series (sportstv)

17:00 - beIN Teknik (beIN SPORTS 1)

17:00 - Masa Tenisi (sportstv)

17:45 - Spor Bülteni (A Haber)

18:00 - Basketbol Center (sportstv)

18:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

18:00 - Spor Merkezi (TRT Spor)

18:30 - Binicilik (Eurosport)

18:30 - Euroleague Final Four Özel (NTV)

19:00 - Kayağın Yıldızları (sportstv)

19:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi Geniş Özet (beIN SPORTS 1)

20:00 - Güzel Oyun (24 TV)

20:00 - Bisiklet (Eurosport)

20:00 - Mobil 1 The Grid (sportstv)

20:30 - Basketbol Center (sportstv)

20:45 - Euroleague Final Four Özel (NTV)

21:00 - Avrupa'nın Paslaşması (TRT Spor)

21:30 - Axa ile Hareket Et (sportstv)

21:30 - Olimpiyat (Eurosport)

22:00 - Süper Lig Maç Sonu (beIN SPORTS 1)

22:30 - Sporsever (sportstv)

23:00 - Tenis (Eurosport)

23:00 - Gündem Futbol Transfer (TRT Spor)