TV'de Bugün Spor

Televizyonda 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Gündem Atletizm, beIN Manşet ve Olimpiyat programları 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 52 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:00 - Masa Tenisi (sportstv)

00:25 - Bisiklet (Eurosport)

00:30 - Spor Artı (TRT Spor)

01:00 - Turkcell Kadın Futbol Ligi (sportstv)

01:30 - Tenis (Eurosport)

02:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

04:00 - Bisiklet (Eurosport)

04:00 - Aktüel Futbol (TRT Spor)

05:30 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

05:30 - Tenis (Eurosport)

06:15 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

06:30 - İngiltere Premier Lig Özetler (TRT Spor)

07:00 - Bisiklet (Eurosport)

08:45 - Spor Bülteni (A Haber)

08:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:15 - Almanya Bundesliga Özetler (TRT Spor)

09:20 - Pilates (sportstv)

09:30 - Tenis (Eurosport)

09:35 - 2020 - 2021 Sezon Sonu Derlemeler (TRT Spor)

09:45 - Yoga (sportstv)

10:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi (beIN SPORTS 1)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:30 - Bisiklet (Eurosport)

10:55 - Spor Kitaplığı (TRT Spor)

11:00 - Spor Manşet (TRT Spor)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:30 - Yoga (sportstv)

11:30 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

11:45 - Spor Bülteni (A Haber)

12:00 - Basketbol Gecesi (sportstv)

12:35 - 2020 - 2021 Sezon Sonu Derlemeler (TRT Spor)

13:45 - 2020 - 2021 Sezon Sonu Derlemeler (TRT Spor)

14:00 - Spor Stüdyosu (TRT Spor)

14:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

15:00 - Güreş Dünyası (sportstv)

15:45 - Süper Lig Kısa Özet (beIN SPORTS 1)

16:00 - Kayağın Yıldızları (sportstv)

16:00 - Gündem Futbol Transfer (TRT Spor)

17:00 - beIN Teknik (beIN SPORTS 1)

17:00 - Hempel World Cup Series (sportstv)

17:45 - Spor Bülteni (A Haber)

18:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

18:00 - Spor Merkezi (TRT Spor)

19:00 - Cimnastik Her Yerde (sportstv)

19:55 - Tff 1. Lig Play - Off Finali Futbol Karşılaşması Altay - (TRT Spor)

20:00 - Gündem Atletizm (sportstv)

21:00 - beIN Manşet (beIN SPORTS 1)

21:30 - Olimpiyat (Eurosport)

22:00 - Tenis (Eurosport)

22:00 - Hedef Süper Lig (TRT Spor)

22:00 - Yelkenci Türkiye (sportstv)