TV'de Bugün Spor

Televizyonda 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bisiklet, Devre Arası, Fight Time, Olimpiyat ve Avrupa Şampiyonası Finaller programları 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 66 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:00 - Avrupa Karate Şampiyonası (sportstv)

00:00 - Bisiklet (Eurosport)

00:30 - Spor Artı (TRT Spor)

00:45 - TFF 1. Lig Kısa Özet (beIN SPORTS 1)

01:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

01:30 - Tenis (Eurosport)

02:00 - Güzel Oyun (24 TV)

02:00 - Avrupa'nın Paslaşması (TRT Spor)

04:00 - Gündem Futbol Transfer (TRT Spor)

04:00 - Bisiklet (Eurosport)

05:30 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

05:30 - Avrupa'nın Paslaşması (TRT Spor)

05:30 - Tenis (Eurosport)

06:05 - İngiltere Premier Lig Özetler (TRT Spor)

06:15 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

06:35 - Almanya Bundesliga Özetler (TRT Spor)

06:55 - Avrupa Şampiyonası Finaller (TRT Spor)

07:00 - Bisiklet (Eurosport)

07:00 - Bayern Münih - Augsburg (TRT Spor)

08:00 - Tenis (Eurosport)

08:40 - A Milli Futbol Takımı Özetler (TRT Spor)

08:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

09:00 - Orhan Ayhan'la (TRT Spor)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:20 - Taha Erpulat ile Pilates (sportstv)

09:30 - 2020 - 2021 Sezon Sonu Derlemeler (TRT Spor)

09:30 - Bisiklet (Eurosport)

09:45 - Yoga (sportstv)

10:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi (beIN SPORTS 1)

10:30 - Tenis (Eurosport)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:50 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:00 - Yüz Yüze Futbol (TRT Spor)

11:30 - Yoga (sportstv)

11:30 - Bisiklet (Eurosport)

11:30 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

11:55 - Avrupa Şampiyonası Finaller (TRT Spor)

12:00 - Axa ile Hareket Et (sportstv)

12:55 - Efsanelerin İzinde (TRT Spor)

13:00 - Avrupa Stüdyosu (TRT Spor)

13:00 - Tokyo 2020'ye Doğru (sportstv)

14:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

14:55 - Avrupa Şampiyonası Finaller (TRT Spor)

15:00 - Teknoloji ve Spor (sportstv)

15:45 - Süper Lig Kısa Özet (beIN SPORTS 1)

15:55 - Türkiye - Portekiz (TRT Spor)

16:35 - Maç Başlıyor (beIN SPORTS 1)

17:00 - beIN Teknik (beIN SPORTS 1)

17:45 - Devre Arası (beIN SPORTS 1)

18:00 - La Liga (sportstv)

18:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

18:30 - Binicilik (Eurosport)

18:50 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

18:55 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

19:00 - Yelkenci Türkiye (sportstv)

19:00 - Süper Lig Maç Önü (beIN SPORTS 1)

19:00 - Spor Hafta Sonu (TRT Spor)

20:30 - Bisiklet (Eurosport)

20:45 - Devre Arası (beIN SPORTS 1)

21:00 - Fight Time (sportstv)

21:30 - Olimpiyat (Eurosport)

21:55 - Avrupa Şampiyonası Finaller (TRT Spor)

22:00 - Gündem Futbol Transfer (TRT Spor)

22:00 - Süper Lig Maç Sonu (beIN SPORTS 1)

23:00 - Atıcılık (Eurosport)