TV'de Bugün Spor

Televizyonda 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

La Liga Özetler, Avrupa Şampiyonası Klasikler, Basketbol Gecesi ve Aktüel Futbol programları 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 63 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:00 - Fight Time (sportstv)

00:00 - Bisiklet (Eurosport)

00:30 - Spor Artı (TRT Spor)

02:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

02:00 - Aktüel Futbol (TRT Spor)

02:30 - Tenis (Eurosport)

04:00 - Bisiklet (Eurosport)

04:30 - Spor Artı (TRT Spor)

05:30 - Tenis (Eurosport)

05:30 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

06:00 - Buz Hokeyi Dünya Şampiyonası (sportstv)

06:00 - Avrupa Şampiyonası Unutulmaz Goller (TRT Spor)

06:15 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

06:35 - Euro 2020 Magazin (TRT Spor)

07:00 - Bisiklet (Eurosport)

08:00 - Tenis (Eurosport)

08:30 - Mobil 1 The Grid (sportstv)

08:45 - Spor Bülteni (A Haber)

08:45 - La Liga Özetler (sportstv)

08:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:15 - Avrupa Şampiyonası Unutulmaz Goller (TRT Spor)

09:20 - Pilates (sportstv)

09:30 - Bisiklet (Eurosport)

09:35 - Euro 2020 Magazin (TRT Spor)

09:45 - Yoga (sportstv)

10:00 - Okçuluk (Eurosport)

10:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi (beIN SPORTS 1)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:55 - Spor Kitaplığı (TRT Spor)

11:00 - Spor Manşet (TRT Spor)

11:00 - Olimpiyat (Eurosport)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:10 - Tenis (Eurosport)

11:30 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

11:30 - Yoga (sportstv)

11:45 - Spor Bülteni (A Haber)

12:00 - Axa ile Hareket Et (sportstv)

12:25 - Avrupa Şampiyonası Unutulmaz Goller (TRT Spor)

13:00 - Turkcell Kadın Futbol Ligi (sportstv)

13:45 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

13:50 - Avrupa Şampiyonası Finaller (TRT Spor)

14:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

14:00 - Spor Stüdyosu (TRT Spor)

15:00 - Avrupa Karate Şampiyonası (sportstv)

15:45 - Süper Lig Kısa Özet (beIN SPORTS 1)

16:00 - Gündem Futbol Transfer (TRT Spor)

17:00 - beIN Teknik (beIN SPORTS 1)

17:00 - Spor 360 (sportstv)

17:45 - Spor Bülteni (A Haber)

17:55 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

18:00 - Spor Merkezi (TRT Spor)

18:00 - Basketbol Center (sportstv)

18:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

19:00 - 5. Set (sportstv)

20:00 - La Liga Özetler (sportstv)

20:55 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

21:00 - Basketbol Gecesi (sportstv)

21:00 - Aktüel Futbol (TRT Spor)

22:30 - Sportsmax (sportstv)

23:00 - Basketbol Center (sportstv)

23:05 - Taktik Analiz (TRT Spor)

23:10 - Spor Saati (Bloomberg HT)