TV'de Bugün Spor

Televizyonda 5 Haziran 2021 Cumartesi günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Devre Arası ve Fight Time programları 5 Haziran 2021 Cumartesi günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 56 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:45 - TFF 1. Lig Kısa Özet (beIN SPORTS 1)

01:00 - Spor Artı (TRT Spor)

01:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

01:15 - Bisiklet (Eurosport)

02:00 - Futbol Aklı (TRT Spor)

02:30 - Tenis (Eurosport)

04:00 - Spor Artı (TRT Spor)

04:00 - Bisiklet (Eurosport)

05:00 - Gündem Futbol Transfer (TRT Spor)

05:30 - Tenis (Eurosport)

05:30 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

06:15 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

07:00 - 2020 - 2021 Sezon Sonu Derlemeler (TRT Spor)

07:00 - Bisiklet (Eurosport)

08:00 - Tenis (Eurosport)

08:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

09:00 - Orhan Ayhan'la (TRT Spor)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:20 - Taha Erpulat ile Pilates (sportstv)

09:30 - Euro 2020 Magazin (TRT Spor)

09:30 - Motor Sporları (Eurosport)

09:45 - Yoga (sportstv)

09:55 - Avrupa Şampiyonası Finaller (TRT Spor)

10:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi (beIN SPORTS 1)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:55 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:30 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

11:30 - Yoga (sportstv)

12:00 - Axa ile Hareket Et (sportstv)

12:00 - Tenis (Eurosport)

12:55 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

13:00 - A Milli Futbol Takımı Hazırlık Karşılaşması Türkiye - Mol (TRT Spor)

13:00 - Tokyo 2020'ye Doğru (sportstv)

14:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

14:15 - Euro 2020 Yolu (NTV)

14:40 - Avrupa Şampiyonası Unutulmaz Goller (TRT Spor)

15:00 - Teknoloji ve Spor (sportstv)

15:45 - Süper Lig Kısa Özet (beIN SPORTS 1)

15:55 - Efsanelerin İzinde (TRT Spor)

16:00 - Spor Haftasonu (TRT Spor)

16:35 - Maç Başlıyor (beIN SPORTS 1)

17:00 - beIN Teknik (beIN SPORTS 1)

17:45 - Devre Arası (beIN SPORTS 1)

17:55 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

18:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

18:00 - La Liga (sportstv)

18:55 - Avrupa Şampiyonası Finaller (TRT Spor)

19:00 - Süper Lig Maç Önü (beIN SPORTS 1)

19:00 - A Milli Futbol Takımı Özetler (TRT Spor)

19:00 - Yelkenci Türkiye (sportstv)

19:25 - 2020 - 2021 Sezonu İng Basketbol Süper Ligi Play Off Final K (TRT Spor)

20:45 - Devre Arası (beIN SPORTS 1)

21:00 - Fight Time (sportstv)

22:00 - Süper Lig Maç Sonu (beIN SPORTS 1)

22:00 - Gündem Futbol Transfer (TRT Spor)