TV'de Bugün Spor

Televizyonda 4 Haziran 2021 Cuma günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Axa ile Hareket Et ve Sporsever programları 4 Haziran 2021 Cuma günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 58 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:00 - Spor Artı (TRT Spor)

01:00 - Mobil 1 The Grid (sportstv)

01:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

01:15 - Bisiklet (Eurosport)

02:30 - Tenis (Eurosport)

02:40 - Milli Maç Özel (TRT Spor)

04:00 - Bisiklet (Eurosport)

04:40 - Spor Artı (TRT Spor)

05:30 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

05:30 - Tenis (Eurosport)

05:40 - 2020 - 2021 Sezon Sonu Derlemeler (TRT Spor)

06:00 - İtalya Erkekler Voleybol Ligi (sportstv)

06:15 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

07:00 - Bisiklet (Eurosport)

08:00 - Tenis (Eurosport)

08:30 - Pure Outdoor (sportstv)

08:45 - Spor Bülteni (A Haber)

08:45 - La Liga Özetler (sportstv)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:20 - Pilates (sportstv)

09:35 - Atıcılık (Eurosport)

09:45 - Özel Dosya (TRT Spor)

09:45 - Yoga (sportstv)

09:55 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

10:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi (beIN SPORTS 1)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:30 - Tenis (Eurosport)

10:55 - Spor Kitaplığı (TRT Spor)

11:00 - Spor Manşet (TRT Spor)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:30 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

11:30 - Yoga (sportstv)

11:45 - Spor Bülteni (A Haber)

12:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

12:00 - Avrupa Oyunları (sportstv)

12:30 - 2020 - 2021 Sezon Sonu Derlemeler (TRT Spor)

12:55 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

13:00 - Auto Life (sportstv)

13:45 - A Milli Futbol Takımı Özetler (TRT Spor)

14:00 - Spor Stüdyosu (TRT Spor)

14:00 - Teknoloji ve Spor (sportstv)

15:00 - Sporsever (sportstv)

15:45 - Süper Lig Kısa Özet (beIN SPORTS 1)

16:00 - Karate 1 Premier League (sportstv)

17:00 - beIN Teknik (beIN SPORTS 1)

17:45 - Spor Bülteni (A Haber)

18:00 - Spor Merkezi (TRT Spor)

18:00 - Masa Tenisi (sportstv)

18:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

19:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi Geniş Özet (beIN SPORTS 1)

19:00 - Kayağın Yıldızları (sportstv)

19:55 - Avrupa Şampiyonası Finaller (TRT Spor)

20:00 - Axa ile Hareket Et (sportstv)

21:00 - Sporsever (sportstv)

22:00 - Süper Lig Maç Sonu (beIN SPORTS 1)

22:00 - Napoli Yaz Oyunları (sportstv)

22:15 - Euro 2020 Yolu (NTV)

23:00 - Avrupa Erkekler Hentbol Şampiyonası (sportstv)