TV'de Bugün Spor

Televizyonda 6 Haziran 2021 Pazar günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Aktüel Futbol Transfer, Modern Pentatlon, Devre Arası, Mobil 1 The Grid, beIN Manşet, Avrupa Karate Şampiyonası ve Avrupa 21 Yaş Altı Futbol Şampiyonası Final Karş. programları 6 Haziran 2021 Pazar günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 63 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:30 - Spor Artı (TRT Spor)

01:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

01:15 - Bisiklet (Eurosport)

02:00 - Gündem Futbol Transfer (TRT Spor)

02:30 - Tenis (Eurosport)

04:00 - Bisiklet (Eurosport)

04:30 - Spor Artı (TRT Spor)

05:30 - Tenis (Eurosport)

05:30 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

06:00 - 2020 - 2021 Sezon Sonu Derlemeler (TRT Spor)

06:15 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

06:40 - Avrupa Şampiyonası Unutulmaz Goller (TRT Spor)

07:00 - Bisiklet (Eurosport)

07:00 - 2020 - 2021 Sezon Sonu Derlemeler (TRT Spor)

08:00 - Tenis (Eurosport)

08:30 - Masa Tenisi (sportstv)

08:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

09:00 - Olimpiyat Ateşi (TRT Spor)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:20 - Taha Erpulat ile Pilates (sportstv)

09:30 - Binicilik (Eurosport)

09:55 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

10:00 - Yoga (sportstv)

10:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi (beIN SPORTS 1)

10:30 - Tenis (Eurosport)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:55 - Avrupa Şampiyonası Finaller (TRT Spor)

11:00 - A Milli Futbol Takımı Hazırlık Karşılaşması Türkiye - Aze (TRT Spor)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:30 - Yoga (sportstv)

11:30 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

12:00 - Sporsever (sportstv)

12:40 - Avrupa Şampiyonası Unutulmaz Goller (TRT Spor)

13:00 - Auto Life (sportstv)

13:55 - A Milli Kadın Voleybol Takımı Fıvb Milletler Ligi Karşılaşma (TRT Spor)

14:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

14:00 - Gündem Atletizm (sportstv)

15:00 - Cimnastik Her Yerde (sportstv)

15:45 - Süper Lig Kısa Özet (beIN SPORTS 1)

16:00 - Napoli Yaz Oyunları (sportstv)

16:35 - Maç Başlıyor (beIN SPORTS 1)

16:45 - 2020 - 2021 Sezon Sonu Derlemeler (TRT Spor)

17:00 - beIN Teknik (beIN SPORTS 1)

17:00 - Güreş Dünyası (sportstv)

17:00 - Spor Haftasonu (TRT Spor)

17:45 - Devre Arası (beIN SPORTS 1)

18:00 - Yelkenci Türkiye (sportstv)

18:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

18:45 - Özel Dosya (TRT Spor)

18:55 - Spor Kitaplığı (TRT Spor)

19:00 - Süper Lig Maç Önü (beIN SPORTS 1)

19:00 - Hempel World Cup Series (sportstv)

19:55 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

20:00 - Aktüel Futbol Transfer (TRT Spor)

20:00 - Modern Pentatlon (sportstv)

20:45 - Devre Arası (beIN SPORTS 1)

21:00 - Mobil 1 The Grid (sportstv)

21:00 - beIN Manşet (beIN SPORTS 1)

21:30 - Avrupa Karate Şampiyonası (sportstv)

21:55 - Avrupa 21 Yaş Altı Futbol Şampiyonası Final Karş. (TRT Spor)

22:00 - Süper Lig Maç Sonu (beIN SPORTS 1)

23:00 - Masa Tenisi (sportstv)

23:15 - Euro 2020 Yolu (NTV)