TV'de Bugün Spor

Televizyonda 11 Haziran 2021 Cuma günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

UEFA EURO 2020 Açılış Serenomisi ve Türkiye - İtalya programları 11 Haziran 2021 Cuma günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 71 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:30 - Bisiklet (Eurosport)

01:00 - Mobil 1 The Grid (sportstv)

01:00 - Spor Artı (TRT Spor)

01:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

02:00 - Kupa Gecesi (TRT Spor)

02:30 - Tenis (Eurosport)

04:00 - Spor Artı (TRT Spor)

04:00 - Bisiklet (Eurosport)

05:00 - Aktüel Futbol Transfer (TRT Spor)

05:30 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

06:00 - Buz Hokeyi Dünya Şampiyonası (sportstv)

06:00 - Tenis (Eurosport)

06:15 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

08:30 - Bisiklet (Eurosport)

08:30 - Napoli Yaz Oyunları (sportstv)

08:45 - Spor Bülteni (A Haber)

08:45 - La Liga Özetler (sportstv)

08:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:15 - A Milli Futbol Takımı Özetler (TRT Spor)

09:20 - Pilates (sportstv)

09:45 - Yoga (sportstv)

09:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

10:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi (beIN SPORTS 1)

10:30 - Tenis (Eurosport)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:55 - Spor Kitaplığı (TRT Spor)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:30 - Yoga (sportstv)

11:30 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

11:45 - Spor Bülteni (A Haber)

11:50 - Kupa Bülteni (NTV)

12:00 - Masa Tenisi (sportstv)

12:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

12:30 - Özel Röportaj (TRT Spor)

12:50 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

13:00 - Auto Life (sportstv)

13:55 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

14:00 - Teknoloji ve Spor (sportstv)

15:00 - Sporsever (sportstv)

15:45 - Süper Lig Kısa Özet (beIN SPORTS 1)

15:55 - Avrupa Şampiyonası Finaller (TRT Spor)

16:00 - Karate 1 Premier League (sportstv)

16:00 - Gündem Futbol Transfer (TRT Spor)

17:00 - beIN Teknik (beIN SPORTS 1)

17:45 - Spor Bülteni (A Haber)

17:55 - Avrupa Şampiyonası Finaller (TRT Spor)

18:00 - Hempel World Cup Series (sportstv)

18:00 - Spor Merkezi (TRT Spor)

18:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

19:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi Geniş Özet (beIN SPORTS 1)

19:00 - Axa ile Hareket Et (sportstv)

19:00 - Kupa Akşamı (TRT Spor)

20:00 - Güzel Oyun (24 TV)

20:00 - Sporsever (sportstv)

21:00 - Avrupa Futbol Şampiyonası Euro 2020 (NTV)

21:00 - Euro 2020 Özel (sportstv)

21:20 - UEFA EURO 2020 Açılış Serenomisi (TRT 1)

21:55 - Türkiye - İtalya (TRT 1)

22:00 - Masa Tenisi (sportstv)

22:00 - Süper Lig Maç Sonu (beIN SPORTS 1)

22:00 - Avrupa Şampiyonası Unutulmaz Goller (TRT Spor)

22:35 - Avrupa Şampiyonası Finaller (TRT Spor)

22:45 - Devre Arası (TRT Spor)

22:45 - Euro 2020 Özel (sportstv)

23:00 - A Milli Futbol Takımı Özetler (TRT Spor)

23:00 - Modern Pentatlon (sportstv)

23:00 - Bisiklet (Eurosport)

23:45 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

23:45 - Euro 2020 Özel (sportstv)

23:50 - Avrupa Futbol Şampiyonası Euro 2020 (NTV)