TV'de Bugün Spor

Televizyonda 8 Haziran 2021 Salı günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Avrupa Şampiyonası Klasikler ve Aktüel Futbol Transfer programları 8 Haziran 2021 Salı günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 50 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:30 - Karate 1 Premier League (sportstv)

01:00 - Spor Artı (TRT Spor)

01:15 - Olimpiyat (Eurosport)

02:00 - Aktüel Futbol Transfer (TRT Spor)

02:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

02:45 - Tenis (Eurosport)

04:00 - Bisiklet (Eurosport)

04:30 - Spor Artı (TRT Spor)

04:50 - Spor Saati (Bloomberg HT)

05:30 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

05:30 - 2020 - 2021 Sezon Sonu Derlemeler (TRT Spor)

05:30 - Tenis (Eurosport)

06:15 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

07:00 - Bisiklet (Eurosport)

08:00 - Tenis (Eurosport)

08:45 - Spor Bülteni (A Haber)

08:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:15 - 2020 - 2021 Sezon Sonu Derlemeler (TRT Spor)

09:20 - Pilates (sportstv)

09:30 - Bisiklet (Eurosport)

09:45 - Yoga (sportstv)

09:55 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

10:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi (beIN SPORTS 1)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:55 - Efsanelerin İzinde (TRT Spor)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:00 - Spor Manşet (TRT Spor)

11:00 - Olimpiyat (Eurosport)

11:10 - Tenis (Eurosport)

11:30 - Yoga (sportstv)

11:30 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

11:45 - Spor Bülteni (A Haber)

12:30 - FIFA Magazin (TRT Spor)

12:55 - A Milli Kadın Voleybol Takımı Fıvb Milletler Ligi Karşılaşma (TRT Spor)

14:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

15:00 - Basketbol Center (sportstv)

15:45 - Süper Lig Kısa Özet (beIN SPORTS 1)

15:55 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

16:00 - Gündem Futbol Transfer (TRT Spor)

17:00 - beIN Teknik (beIN SPORTS 1)

17:45 - Spor Bülteni (A Haber)

17:55 - Avrupa Şampiyonası Finaller (TRT Spor)

18:00 - Süper Spor (sportstv)

18:00 - Spor Merkezi (TRT Spor)

18:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

19:00 - Güreş Dünyası (sportstv)

20:55 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

21:00 - Aktüel Futbol Transfer (TRT Spor)

23:00 - Gündem Futbol Transfer (TRT Spor)