TV'de Bugün Spor

Televizyonda 9 Haziran 2021 Çarşamba günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Gündem Atletizm, Avrupa Şampiyonası Finaller, beIN Manşet ve Aktüel Futbol Transfer programları 9 Haziran 2021 Çarşamba günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 56 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:00 - Sportsmax (sportstv)

01:00 - Spor Artı (TRT Spor)

01:00 - Motor Sporları (Eurosport)

01:30 - Olimpiyat (Eurosport)

02:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

02:00 - Aktüel Futbol Transfer (TRT Spor)

02:30 - Tenis (Eurosport)

04:00 - Olimpiyat (Eurosport)

04:00 - Spor Artı (TRT Spor)

04:30 - Bisiklet (Eurosport)

05:00 - Gündem Futbol Transfer (TRT Spor)

05:30 - Tenis (Eurosport)

05:30 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

06:15 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

07:00 - Snooker (Eurosport)

08:00 - Tenis (Eurosport)

08:45 - Spor Bülteni (A Haber)

08:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:15 - 2020 - 2021 Sezon Sonu Derlemeler (TRT Spor)

09:20 - Pilates (sportstv)

09:30 - Motor Sporları (Eurosport)

09:45 - Yoga (sportstv)

09:55 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

10:00 - Bisiklet (Eurosport)

10:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi (beIN SPORTS 1)

10:30 - Binicilik (Eurosport)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

10:55 - Spor Kitaplığı (TRT Spor)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:00 - Spor Manşet (TRT Spor)

11:30 - Yoga (sportstv)

11:30 - Tenis (Eurosport)

11:30 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

11:45 - Spor Bülteni (A Haber)

12:25 - A Milli Futbol Takımı Özetler (TRT Spor)

13:45 - Özel Dosya (TRT Spor)

13:55 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

14:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

15:00 - Güreş Dünyası (sportstv)

15:45 - Süper Lig Kısa Özet (beIN SPORTS 1)

15:55 - Avrupa Şampiyonası Finaller (TRT Spor)

16:00 - Kayağın Yıldızları (sportstv)

17:00 - beIN Teknik (beIN SPORTS 1)

17:45 - Spor Bülteni (A Haber)

17:55 - Avrupa Şampiyonası Klasikler (TRT Spor)

18:00 - Spor Merkezi (TRT Spor)

18:00 - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

19:00 - Cimnastik Her Yerde (sportstv)

20:00 - Gündem Atletizm (sportstv)

20:55 - Avrupa Şampiyonası Finaller (TRT Spor)

21:00 - beIN Manşet (beIN SPORTS 1)

21:00 - Aktüel Futbol Transfer (TRT Spor)

22:00 - Yelkenci Türkiye (sportstv)

23:00 - Gündem Futbol Transfer (TRT Spor)