17 Haziran 2021 Perşembe Spor yayın akışı
Televizyonda 17 Haziran 2021 Perşembe günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Kupa Akşamı ve Hollanda - Avusturya programları 17 Haziran 2021 Perşembe günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.
Sizin için toplam 74 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. Sitemizde herhangi bir kanal veya spor programı yayını paylaşılmamaktadır. Programları belirtilen saatte ilgili televizyon kanalının yayın platformları üzerinden izleyebilirsiniz.
00:00 - - Kupa Gecesi
00:30 - - Golf
00:30 - - Buz Hokeyi Dünya Şampiyonası
01:00 - - Bisiklet
02:00 - - Uefa Euro 2020 Futbol Grup Karşılaşması İtalya - İsviçre
02:00 - - Maç Saati
02:30 - - Snooker
03:40 - - Kupa Gecesi
04:00 - - Bisiklet
04:15 - - Bizim Çocuklar Avrupa Sahnesinde
05:30 - - Süper Lig Maç Özetleri
05:40 - - UEFA Euro 2020 Özetler
06:00 - - Tenis
06:15 - - Avrupa Şampiyonası Unutulmaz Goller
06:15 - - Maç Saati
06:35 - - UEFA Euro 2020 Özetler
08:00 - - Bisiklet
08:45 - - Spor Bülteni
08:50 - - Takvim Yaprakları
09:00 - - Dinamik Sabahlar
09:15 - - UEFA Euro 2020 Özetler
09:20 - - Pilates
09:30 - - Olimpiyat
09:45 - - Yoga
09:55 - - Takvim Yaprakları
10:00 - - UEFA Şampiyonlar Ligi
10:30 - - Bisiklet
10:30 - - Dinamik Sabahlar
10:55 - - Efsanelerin İzinde
11:00 - - Spor Manşet
11:00 - - Pilates
11:30 - - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri
11:30 - - Yoga
11:45 - - Spor Bülteni
11:50 - - Kupa Bülteni
12:00 - - Gündem Atletizm
12:00 - - Golf
12:25 - - UEFA Euro 2020 Özetler
12:35 - - Tenis
13:00 - - Cimnastik Her Yerde
13:45 - - Avrupa Şampiyonası Klasikler
13:50 - - Takvim Yaprakları
14:00 - - Bisiklet
14:00 - - Kupa Günlüğü
14:00 - - Maç Saati
15:00 - - Euro 2020 Özel
15:45 - - Süper Lig Kısa Özet
15:55 - - Ukrayna - Kuzey Makedonya
15:55 - - Avrupa Şampiyonası Klasikler
16:00 - - Uefa Euro 2020 Futbol Grup Karşılaşması İtalya - İsviçre
16:00 - - Taraftar
16:00 - - Türkiye - Venezuela
16:00 - - Yelkenci Türkiye
17:00 - - beIN Teknik
17:00 - - Spor 360
17:45 - - Spor Bülteni
17:45 - - Euro 2020 Özel
18:00 - - Süper Spor
18:00 - - UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri
18:00 - - Kupa Günlüğü
18:45 - - Olimpiyat
18:55 - - Danimarka - Belçika
19:00 - - Uefa Euro 2020 Futbol Grup Karşılaşması Ukrayna - Kuzey M
19:15 - - Tenis
20:00 - - Tokyo 2020'ye Doğru
20:45 - - Euro 2020 Özel
21:00 - - Kupa Akşamı
21:00 - - Bisiklet
21:00 - - Teknoloji ve Spor
21:00 - - Kupa Akşamı
21:55 - - Hollanda - Avusturya
22:00 - - Uefa Euro 2020 Futbol Grup Karşılaşması Danimarka - Belçi
23:00 - - Tenis
23:45 - - Euro 2020 Özel