TV'de Bugün Yaşam

Televizyonda 12 Haziran 2021 Cumartesi günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Gökyüzünden Avrupa Özel, Aslı Şafak'la İşin Aslı, Tamirat Tadilat, Nasa'nın Açıklanamayan Dosyaları, SAS: Cesaret Eden Kazanır, Gümrük Kontrol: Avrupa, Bear Grylls ile Yabanda, Gel Zaman Git Zaman 60'lar, Anlaşılmaz Olaylar, Yabanda Kayıp ve Alaska'yı Mesken Tuttuk programları 12 Haziran 2021 Cumartesi günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 153 adet yaşam programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz yaşam programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:05 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

00:15 - Emre Dorman İle Aklımdaki Sorular (TV8)

00:20 - Antika Avcıları (DMAX)

00:20 - Nasa'nın Açıklanamayan Dosyaları (Discovery Science)

00:30 - Kindig Garajı (Discovery Channel)

00:45 - Yıldızlarla Buluşma (National Geographic)

00:50 - İkinci El Kralları (DMAX)

01:00 - Reklamarkası (Bloomberg HT)

01:05 - Ne Ters Gitmiş Olabilir? (Discovery Science)

01:15 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

01:30 - Nazilerin Mega Yapıları (National Geographic)

01:35 - Gece Gündüz (NTV)

01:45 - Morgan Freeman ile Evrenin Sırları (DMAX)

02:00 - Kindig Garajı (Discovery Channel)

02:00 - Doya Doya Moda (TV8)

02:15 - Mumya Krallığı (National Geographic)

02:15 - Brilliant Ideas (Bloomberg HT)

02:35 - Nasa'nın Açıklanamayan Dosyaları (DMAX)

02:35 - İçimdeki Canavarlar (Discovery Science)

02:40 - Dr. Yerebakan ile Hayatın Ritmi (TRT 1)

02:55 - Sokak Çılgınları (Discovery Channel)

03:00 - Korkusuz Balıkçılar (National Geographic)

03:05 - Top Gear (Bloomberg HT)

03:15 - Söz ve Müzik (NTV)

03:20 - Alaska'nın Uç Noktası (DMAX)

03:20 - Nasıl Yapılmış: Rüya Arabalar (Discovery Science)

03:45 - Cosmos: Yeni Dünyalar (National Geographic)

03:45 - Sokak Çılgınları: Amerika'nın En Hızlıları (Discovery Channel)

04:00 - Reklamarkası (Bloomberg HT)

04:05 - Alaska: Son Sınır (DMAX)

04:30 - Sevcan'la Lezzet Yolunda (Show TV)

04:30 - Bob Ballard ile Amelia'yı Aramak (National Geographic)

04:35 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

04:45 - Lifestyle (NTV)

04:50 - En İyisini Holmes Yapar (DMAX)

04:50 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

04:50 - Laf Aramızda (NTV)

05:00 - Arda'nın Mutfağı (Kanal D)

05:15 - Mevsiminde Tarım (Bloomberg HT)

05:15 - Nazilerin Mega Yapıları: Savaşa Hazır (National Geographic)

05:30 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

05:35 - Nasıl Yapılmış? (DMAX)

06:00 - Alaska Evleri (DMAX)

06:00 - Gezmek Olsun (360)

06:00 - Nasıl Yapılır? (Discovery Channel)

06:00 - Pozitif Enerji (National Geographic)

06:05 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

06:15 - Çin'de Yolculuk (NTV)

06:20 - Nasıl Yapılmış: Rüya Arabalar (Discovery Science)

06:45 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

06:45 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

06:45 - Kanunsuz Ada (National Geographic)

07:00 - Top Gear (Bloomberg HT)

07:30 - Kaçakçıların Peşinde (National Geographic)

07:30 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

07:30 - Gizli Suları Keşfet (DMAX)

07:35 - Gece Gündüz (NTV)

07:50 - Laf Aramızda (NTV)

08:15 - Yapım Günlükleri (National Geographic)

08:15 - Çook Yaşa (TV8)

08:25 - 0'dan 100'e (NTV)

08:30 - Konuştukça (Kanal D)

09:00 - Gökyüzünden Avrupa Özel (National Geographic)

09:00 - Anadolu'dayız (360)

09:00 - Hurda Avcıları (Discovery Channel)

09:15 - Giada İle İtalya'nın Tüm Lezzetleri (NTV)

09:20 - İkinci El Kralları (DMAX)

09:45 - Mutfakta Türev Var (TV8)

09:45 - Nazilerin Mega Yapıları: Savaşa Hazır (National Geographic)

09:50 - Nursaçan'la Sohbetler (Kanal 7)

10:00 - Burcu ile Hafta Sonu (Star TV)

10:15 - Esrarengiz Kayıplar (Discovery Science)

10:15 - Çevre İçin Geç Olmadan (NTV)

10:30 - Mike Brewer'ın Araba Dünyası (Discovery Channel)

10:30 - Süper 1 Takım (TV8)

10:40 - Sular Çekilince (National Geographic)

10:45 - Rehber (teve2)

10:50 - Lifestyle (NTV)

11:05 - Dünya Varmış (Bloomberg HT)

11:05 - Mühendislik Harikalarına Veda (Discovery Science)

11:10 - Tamirat Tadilat: Kelepir Avı (DMAX)

11:15 - Memet Özer ile Mutfakta (FOX)

11:20 - Gündüz Gece (Kanal 7)

11:25 - Alaska'nın Mimarları (Discovery Channel)

11:30 - Tekno Hayat (NTV)

11:35 - Uçak Kazası Raporu (National Geographic)

11:50 - Laf Aramızda (NTV)

12:00 - Çok Gezenti (teve2)

12:15 - 8. Etap (24 TV)

12:15 - Kırsalda Yaşamak Zor (Discovery Channel)

12:30 - Gökyüzünden Mısır: Geçmiş ile Gelecek (National Geographic)

13:00 - Akla Takılanlar (360)

13:00 - Bir Şansım Olsa (Show TV)

13:00 - Arda'nın Mutfağı (Kanal D)

13:00 - Reklamarkası (Bloomberg HT)

13:05 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (Discovery Channel)

13:10 - Yolda Ne Yiyoruz? (DMAX)

13:25 - Bear Grylls ile Yabanda (National Geographic)

13:30 - Evim Şahane (teve2)

13:50 - Lifestyle (NTV)

13:55 - Overhaulin' (Discovery Channel)

14:00 - Gezmek Olsun (360)

14:10 - Evrenin İşleyişi (NTV)

14:20 - Nazi Mega Yapıları: Amerika'nın Savaşı (National Geographic)

14:30 - Sevcan'la Lezzet Yolunda (Show TV)

14:30 - O (CNN Türk)

14:35 - Mangal Kapışması (DMAX)

14:45 - Baştan Sona Sağlık (CNN Türk)

15:00 - Dünyanın Tadı (Kanal 7)

15:10 - Evrenin İşleyişi (Discovery Science)

15:20 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

15:30 - Keskin Nişancı (DMAX)

15:50 - Laf Aramızda (NTV)

16:15 - Neler Oluyor Hayatta (24 TV)

16:30 - Altın Peşinde: Dave Turin'in Kayıp Madeni (Discovery Channel)

17:00 - Anadolu'dayız (360)

17:10 - Mevsiminde Tarım (Bloomberg HT)

17:25 - Altın Peşinde: Köpüklü Sular (Discovery Channel)

17:30 - İkinci El Kralları (DMAX)

17:50 - Laf Aramızda (NTV)

18:00 - Nazilerin Mega Yapıları (National Geographic)

18:05 - Great Asian Railway Journeys (Bloomberg HT)

18:15 - Çin'de Yolculuk (NTV)

18:15 - Alaska: Son Sınır (Discovery Channel)

19:00 - 24 Portre (24 TV)

19:00 - Cosmos: Yeni Dünyalar (National Geographic)

19:00 - Top Gear (Bloomberg HT)

19:10 - Yaban Evler (Discovery Channel)

19:15 - Hayatın Senin Elinde (NTV)

19:45 - Define Dedektörü (DMAX)

20:00 - Gökyüzünden Avrupa Özel (National Geographic)

20:00 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

20:05 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

20:10 - Nasa'nın Açıklanamayan Dosyaları (Discovery Science)

20:55 - SAS: Cesaret Eden Kazanır (DMAX)

21:00 - Gümrük Kontrol: Avrupa (Discovery Channel)

21:00 - Bear Grylls ile Yabanda (National Geographic)

21:15 - Gel Zaman Git Zaman 60'lar (NTV)

21:50 - Anlaşılmaz Olaylar (Discovery Science)

21:55 - Yabanda Kayıp (DMAX)

21:55 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (Discovery Channel)

22:00 - Bir Su Hikayesi (National Geographic)

22:00 - Joanna Lumley's India (Bloomberg HT)

22:50 - Laf Aramızda (NTV)

22:50 - Grand Designs (Bloomberg HT)

22:50 - Sokak Çılgınları: Acemi Krallara Yer Yok (Discovery Channel)

22:55 - Alaska: Son Sınır (DMAX)

23:00 - Yaşam Gücü (NTV)

23:00 - UFO İstilası (National Geographic)

23:30 - Almanya'nın Mimarları (Discovery Science)

23:45 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

23:55 - Gökyüzünden Avrupa Özel (National Geographic)

23:55 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (DMAX)