TV'de Bugün Yaşam

Televizyonda 30 Mayıs 2021 Pazar günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Neler Oluyor Hayatta, Aslı Şafak'la İşin Aslı, Venedik'i Kurtarmak, California İtfaiyesi, Afrika Kaplanı, Klasik Oto Peşinde, Bear Grylls ile Yabanda, Everest Kurtarma Ekibi ve Mühendislik Harikaları programları 30 Mayıs 2021 Pazar günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 144 adet yaşam programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz yaşam programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:10 - Antika Avcıları (DMAX)

00:20 - Gündüz Gece (Kanal 7)

00:20 - Büyük Beyin Kuramı (Discovery Science)

00:30 - Kindig Garajı (Discovery Channel)

00:30 - Yaratık İstilası (DMAX)

00:50 - Uçak Kazası Raporu Özel (National Geographic)

01:15 - Macerasever (NTV)

01:15 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

01:30 - Araba S.O.S. (National Geographic)

01:35 - Joanna Lumley's Silk Road (Bloomberg HT)

02:10 - Altın Peşinde: Parker'ın Yolu (Özel Bölümler) (DMAX)

02:15 - Halkın Sanatı (NTV)

02:15 - Kabusa Dönen Yolculuklar: Suç ve Ceza (National Geographic)

02:25 - Dünya Varmış (Bloomberg HT)

02:55 - Gümrük Kontrol: Avrupa (Discovery Channel)

02:55 - Son Gerçek Ninja (DMAX)

03:00 - 24 Portre (24 TV)

03:00 - Bear Grylls ile Yabanda (National Geographic)

03:15 - Söz ve Müzik (NTV)

03:20 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

03:40 - Kırsalda Yaşamak Zor (DMAX)

03:45 - Gökyüzünden Vahşi Amerika (National Geographic)

03:45 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

04:00 - Gökyüzünden (360)

04:05 - Reklamarkası (Bloomberg HT)

04:30 - Sular Çekilince (National Geographic)

04:30 - Sevcan'la Lezzet Yolunda (Show TV)

04:30 - Mevsiminde Tarım (Bloomberg HT)

04:35 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

04:45 - Bilginiz Olsun (TV8)

04:45 - Bir Hikayem Var (NTV)

04:50 - Nasıl Yapılmış: Rüya Arabalar (Discovery Science)

04:50 - Laf Aramızda (NTV)

05:10 - Nasıl Yapılır? (DMAX)

05:15 - Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde (National Geographic)

05:15 - Evrenin İşleyişi (NTV)

06:00 - Alaska Evleri (DMAX)

06:00 - Çığır Açan Buluşlar (National Geographic)

06:00 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

06:00 - Nasıl Yapılır? (Discovery Channel)

06:05 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

06:15 - Gel Zaman Git Zaman (NTV)

06:15 - Gezmek Olsun (360)

06:20 - Büyük Beyin Kuramı (Discovery Science)

06:45 - Kanunsuz Ada (National Geographic)

06:45 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

07:00 - Hillbilly Balıkçılığı (DMAX)

07:00 - 24 Portre (24 TV)

07:00 - Grand Designs (Bloomberg HT)

07:30 - Bagaj Savaşları (Discovery Channel)

07:30 - Suyun Ortasında Savaş (National Geographic)

07:35 - Gece Gündüz (NTV)

07:50 - Laf Aramızda (NTV)

08:20 - Top Gear (Bloomberg HT)

08:25 - Zihnin Sıra dışı Tepkileri (NTV)

08:30 - Konuştukça (Kanal D)

08:30 - Çook Yaşa (TV8)

09:00 - Anadolu'dayız (360)

09:00 - Hurda Avcıları (Discovery Channel)

09:00 - İkinci El Kralları (DMAX)

09:10 - Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde (National Geographic)

09:15 - Halkın Mutfağı (NTV)

09:25 - Great Continental Railway Journeys (Bloomberg HT)

09:25 - Almanya'nın Mimarları (Discovery Science)

09:45 - On Yaş Genç (TV8)

09:50 - Nazilerin Mega Yapıları: Savaşa Hazır (National Geographic)

09:50 - Muhabbet Kapısı (Kanal 7)

10:00 - Nihat Hatipoğlu ile Kuran ve Sünnet (atv)

10:15 - Nasıl Yapılmış: Rüya Arabalar (Discovery Science)

10:30 - George Clarke's Old House New Home (Bloomberg HT)

10:30 - Mike Brewer'ın Araba Dünyası (Discovery Channel)

10:30 - Süper 1 Takım (TV8)

10:40 - Sular Çekilince (National Geographic)

10:50 - Lifestyle (NTV)

10:55 - Tamir Ustası Ant Anstead (Discovery Channel)

11:00 - Antika Avcıları (DMAX)

11:00 - Evim Şahane (teve2)

11:15 - Çin'de Yolculuk (NTV)

11:25 - Alaska Demiryolu (Discovery Channel)

11:25 - Boat Show (Bloomberg HT)

11:35 - Uçak Kazası Raporu (National Geographic)

12:00 - Arda ile Omuz Omuza (Kanal D)

12:00 - Tülin Şahin ile Moda (Star TV)

12:15 - Kırsalda Yaşamak Zor (Discovery Channel)

12:20 - Donal's Super Food in Minutes (Bloomberg HT)

12:30 - Hayatın Senin Elinde (NTV)

12:30 - Çok Gezenti (teve2)

12:30 - Gökyüzünden Vahşi Amerika (National Geographic)

12:45 - Grand Designs (Bloomberg HT)

13:00 - Ben Bunu Yerim! (DMAX)

13:00 - Şehirden Uzakta (TRT 1)

13:00 - Bir Şansım Olsa (Show TV)

13:00 - Balçiçek ile Sohbete Geldik (Kanal D)

13:05 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (Discovery Channel)

13:25 - Bear Grylls ile Yabanda (National Geographic)

13:30 - Benden Söylemesi (FOX)

13:45 - Great Continental Railway Journeys (Bloomberg HT)

13:50 - Lifestyle (NTV)

13:55 - Kindig Garajı (Discovery Channel)

14:00 - Rehber (teve2)

14:10 - Evrenin İşleyişi (NTV)

14:15 - 8. Etap (24 TV)

14:20 - Uçak Kazası Raporu (National Geographic)

14:20 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

14:30 - Restoran Dedektifi (DMAX)

14:40 - Baştan Sona Sağlık (CNN Türk)

14:45 - Top Gear (Bloomberg HT)

15:00 - Dünyayı Geziyorum (Kanal 7)

15:10 - Richard Hammond ile Büyük İcatlar (Discovery Science)

15:25 - Tamirat-Tadilat (DMAX)

15:50 - Laf Aramızda (NTV)

15:50 - George Clarke's Old House New Home (Bloomberg HT)

16:25 - Hurda Avcıları: Tamirat (DMAX)

16:45 - Boat Show (Bloomberg HT)

17:25 - İkinci El Kralları (DMAX)

17:25 - Mühendislik Harikaları (Discovery Channel)

17:40 - Donal's Super Food in Minutes (Bloomberg HT)

17:50 - Laf Aramızda (NTV)

18:05 - Grand Designs (Bloomberg HT)

18:15 - Klasik Oto Peşinde (Discovery Channel)

18:30 - Tekno Hayat (NTV)

19:00 - Cosmos: Yeni Dünyalar (National Geographic)

19:00 - Joanna Lumley's India (Bloomberg HT)

19:10 - Ölümcül Av (Discovery Channel)

19:15 - 0'dan 100'e (NTV)

19:20 - Esrarengiz Kayıplar (Discovery Science)

19:55 - Dizel Kardeşler (DMAX)

20:00 - Neler Oluyor Hayatta (24 TV)

20:00 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

20:00 - Venedik'i Kurtarmak (National Geographic)

20:10 - California İtfaiyesi (Discovery Science)

20:55 - Afrika Kaplanı (DMAX)

21:00 - Klasik Oto Peşinde (Discovery Channel)

21:00 - Bear Grylls ile Yabanda (National Geographic)

21:50 - Everest Kurtarma Ekibi (Discovery Science)

21:55 - Mühendislik Harikaları (Discovery Channel)

22:00 - George Clarke's Old House New Home (Bloomberg HT)

22:00 - Gökyüzünden Mısır: Geçmiş ile Gelecek (National Geographic)

22:50 - Sokak Çılgınları: Acemi Krallara Yer Yok (Discovery Channel)

23:00 - Great Continental Railway Journeys (Bloomberg HT)

23:00 - Virüslerin Yakın Tarihi (National Geographic)

23:25 - Son Gerçek Ninja (DMAX)

23:30 - Evrenin İşleyişi (Discovery Science)

23:55 - Venedik'i Kurtarmak (National Geographic)