TV'de Bugün Yaşam

Televizyonda 28 Mayıs 2021 Cuma günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Cosmos: Yeni Dünyalar, Aslı Şafak'la İşin Aslı, Tamirat Tadilat, Tamirat-Tadilat, Kindig Garajı, Bir Su Hikayesi, Vücut İşgalcileri, İçimdeki Canavarlar, Sokak Çılgınları ve Maden 33 programları 28 Mayıs 2021 Cuma günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 136 adet yaşam programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz yaşam programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:05 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

00:20 - Antika Avcıları (DMAX)

00:20 - Evrenin İşleyişi (Discovery Science)

00:20 - Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru (atv)

00:30 - Kindig Garajı (Discovery Channel)

00:50 - Yıldızlarla Buluşma (National Geographic)

00:50 - İkinci El Kralları (DMAX)

01:00 - Mevsiminde Tarım (Bloomberg HT)

01:05 - Uyarmak Bizden (Discovery Science)

01:15 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

01:30 - Doya Doya Moda (TV8)

01:30 - Nazilerin Mega Yapıları (National Geographic)

01:35 - Gece Gündüz (NTV)

01:45 - Kırsalda Yaşamak Zor (DMAX)

02:00 - Alaska: Son Sınır (Discovery Channel)

02:15 - Hayatın Senin Elinde (NTV)

02:35 - Çifte Kurtuluş (DMAX)

02:35 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

02:55 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (Discovery Channel)

03:00 - Eşsiz Viking Kılıcı (National Geographic)

03:05 - Great Continental Railway Journeys (Bloomberg HT)

03:10 - Hayatın Senin Elinde (NTV)

03:20 - Son Gerçek Ninja (DMAX)

03:45 - Kanunsuz Ada (National Geographic)

03:45 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

03:45 - Sevcan'la Lezzet Yolunda (Show TV)

04:05 - Alaska: Son Sınır (DMAX)

04:30 - Kaçakçıların Peşinde (National Geographic)

04:35 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

04:50 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

04:50 - Nasa'nın Açıklanamayan Dosyaları (DMAX)

04:50 - Laf Aramızda (NTV)

05:15 - Gökyüzünden Vahşi Amerika (National Geographic)

05:15 - Zihnin Sıra dışı Tepkileri (NTV)

05:35 - Nasıl Yapılmış? (DMAX)

06:00 - Gezmek Olsun (360)

06:00 - Bear Grylls ile Yabanda (National Geographic)

06:00 - Nasıl Yapılır? (Discovery Channel)

06:05 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

06:45 - Umut Öyküleri (NTV)

06:45 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

06:50 - Çığır Açan Buluşlar (National Geographic)

06:55 - Laf Aramızda (NTV)

07:00 - Fatih Savaş ile Sabah Sohbetleri (FOX)

07:00 - Çılgın Havuzlar (DMAX)

07:15 - 8'de Sağlık (TV8)

07:30 - Bering Boğazı'nda Altın (Discovery Channel)

07:40 - Hazen Audel ile Kabile Yaşamı (National Geographic)

08:00 - Kırsalda Yaşamak Zor (DMAX)

08:15 - Altın Peşinde (Discovery Channel)

08:15 - Evrenin İşleyişi (Discovery Science)

08:30 - Yıldızlarla Buluşma (National Geographic)

08:30 - Ebru Akel'le Kadın İsterse (Show TV)

08:30 - Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor (atv)

08:30 - Doktorum Yanımda (360)

09:00 - Dr. Yerebakan ile Hayatın Ritmi (TRT 1)

09:00 - Altın Peşinde: Köpüklü Sular (Discovery Channel)

09:00 - Antika Avcıları (DMAX)

09:00 - Gizli Uzay Maceraları (Discovery Science)

09:15 - Nazilerin Mega Yapıları (National Geographic)

09:25 - Laf Aramızda (NTV)

09:30 - Cuma Sohbetleri (Kanal 7)

09:30 - Mustafa Akgül ile Cuma Sohbetleri (360)

09:45 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

09:50 - Mühendislik Harikaları (Discovery Science)

10:00 - Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler (Show TV)

10:00 - İkinci El Kralları (DMAX)

10:00 - Müge Anlı ile Tatlı Sert (atv)

10:35 - Hurda Avcıları (Discovery Channel)

10:50 - Suyun Ortasında Savaş (National Geographic)

11:00 - Son Gerçek Ninja (DMAX)

11:00 - Çağla ile Yeni Bir Gün (FOX)

11:15 - Özel Dosya: Virüsün Peşinde (NTV)

11:25 - Alaska Demiryolu (Discovery Channel)

11:30 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

11:45 - Bir Şansım Olsa (Show TV)

12:00 - Alaska: Son Sınır (DMAX)

12:15 - Kırsalda Yaşamak Zor (Discovery Channel)

12:30 - Reklamarkası (Bloomberg HT)

12:40 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

12:40 - Uçak Kazası Raporu (National Geographic)

13:00 - Sevcan'la Lezzet Yolunda (Show TV)

13:00 - Alaska'nın Uç Noktası (DMAX)

13:00 - Refika ile Öze Dönüş (FOX)

13:05 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (Discovery Channel)

13:15 - Gerçeğin Peşinde (Star TV)

13:15 - Doya Doya Moda All Star (TV8)

13:30 - Gökyüzünden Vahşi Amerika (National Geographic)

13:30 - Uyarmak Bizden (Discovery Science)

13:55 - Alaska: Son Sınır (Discovery Channel)

14:00 - Nasıl Yapılmış? (DMAX)

14:20 - Mutfağım Şahane (Kanal 7)

14:25 - Korkusuz Balıkçılar: Kuzey Güney'e Karşı Özel (National Geographic)

14:45 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

15:00 - Ben Bunu Yerim! (DMAX)

15:10 - Mühendislik Harikaları (Discovery Science)

15:15 - Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Show TV)

15:20 - Herod'un Kayıp Mezarı (National Geographic)

15:25 - Sektör Emlak (NTV)

15:35 - Avustralya Demiryolları (Discovery Channel)

16:00 - Gizli Suları Keşfet (DMAX)

16:15 - Uçak Kazası Raporu (National Geographic)

16:20 - Esra Erol'da (atv)

16:30 - Altın Peşinde (Discovery Channel)

16:50 - Gizli Uzay Maceraları (Discovery Science)

17:00 - Tamirat Tadilat: Kelepir Avı (DMAX)

17:10 - Nazilerin Mega Yapıları (National Geographic)

17:25 - Kırsalda Yaşamak Zor (Discovery Channel)

17:35 - Gece Gündüz (NTV)

18:00 - Kırsalda Yaşamak Zor (DMAX)

18:00 - Yıldızlarla Buluşma (National Geographic)

18:15 - Bagaj Savaşları (Discovery Channel)

18:30 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

19:00 - Antika Avcıları (DMAX)

19:00 - Yukarıdakilerden Hiçbiri (National Geographic)

19:10 - Hurda Avcıları (Discovery Channel)

19:30 - Garaj Hazineleri (DMAX)

19:55 - İkinci El Kralları (DMAX)

20:00 - Cosmos: Yeni Dünyalar (National Geographic)

20:00 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

20:05 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

20:55 - Tamirat-Tadilat (DMAX)

21:00 - Kindig Garajı (Discovery Channel)

21:00 - Bir Su Hikayesi (National Geographic)

21:00 - Vücut İşgalcileri (Discovery Science)

21:50 - İçimdeki Canavarlar (Discovery Science)

21:55 - Sokak Çılgınları (Discovery Channel)

21:55 - Maden 33 (DMAX)

22:00 - Nazilerin Mega Yapıları: Savaşa Hazır (National Geographic)

22:50 - Sokak Çılgınları: Pistin Kralları: İntikam Gecesi (Discovery Channel)

23:00 - Kabusa Dönen Yolculuklar: Suç ve Ceza (National Geographic)

23:10 - Top Gear (Bloomberg HT)

23:30 - Evrenin İşleyişi (Discovery Science)

23:45 - Sokak Çılgınları: Memphis (Discovery Channel)

23:55 - Uçak Kazası Raporu (National Geographic)

23:55 - Antika Avcıları (DMAX)