TV'de Bugün Yaşam

Televizyonda 16 Mayıs 2021 Pazar günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Aslı Şafak'la İşin Aslı, Hazen Audel ile Kabile Yaşamı, Neler Oluyor Hayatta, Tamirat Tadilat, Cornwall Hava Ambulansı, Ed Stafford: Yaban Macerası, Bear Grylls ile Yabanda, Klasik Oto Peşinde, Macerasever Ünlüler, California İtfaiyesi, Bermuda Şeytan Üçgeni Laneti ve Mühendislik Harikaları programları 16 Mayıs 2021 Pazar günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 146 adet yaşam programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz yaşam programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:10 - Macerasever Ünlüler (NTV)

00:20 - Gündüz Gece (Kanal 7)

00:20 - Adam Savage ile Çılgın Tasarımlar (Discovery Science)

00:30 - Kindig Garajı (Discovery Channel)

00:50 - Kendi Seslerinden (National Geographic)

01:15 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

01:20 - Bering Boğazı'nda Altın (DMAX)

01:30 - Araba S.O.S. (National Geographic)

01:35 - Joanna Lumley's Silk Road (Bloomberg HT)

01:50 - İcat Et Zengin Ol (Discovery Science)

02:15 - Kabusa Dönen Yolculuklar: Suç ve Ceza (National Geographic)

02:15 - Bear Grylls ile Yabanda (DMAX)

02:25 - Dünya Varmış (Bloomberg HT)

02:55 - Gümrük Kontrol: Avrupa (Discovery Channel)

03:00 - Son Gerçek Ninja (DMAX)

03:00 - Bear Grylls ile Yabanda (National Geographic)

03:15 - 24 Portre (24 TV)

03:20 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

03:45 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

03:45 - Gökyüzünden Avrupa (National Geographic)

03:45 - Çok Gezenti (teve2)

03:45 - Kırsalda Yaşamak Zor (DMAX)

03:45 - Sevcan'la Lezzet Yolunda (Show TV)

04:00 - Gökyüzünden (360)

04:05 - Reklamarkası (Bloomberg HT)

04:20 - Zihnin Sıra dışı Tepkileri (NTV)

04:30 - Sular Çekilince (National Geographic)

04:30 - Mevsiminde Tarım (Bloomberg HT)

04:35 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

04:45 - Bilginiz Olsun (TV8)

04:50 - Laf Aramızda (NTV)

04:50 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

05:00 - Rehber (teve2)

05:15 - Halkın Sanatı (NTV)

05:15 - Nasıl Yapılır? (DMAX)

05:15 - Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde (National Geographic)

06:00 - Nasıl Yapılır? (Discovery Channel)

06:00 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

06:00 - Alaska Evleri (DMAX)

06:00 - Çığır Açan Buluşlar (National Geographic)

06:05 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

06:15 - Gel Zaman Git Zaman (NTV)

06:20 - İcat Et Zengin Ol (Discovery Science)

06:30 - Gezmek Olsun (360)

06:45 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

06:45 - Kanunsuz Ada (National Geographic)

07:00 - 24 Portre (24 TV)

07:00 - Grand Designs (Bloomberg HT)

07:00 - Hillbilly Balıkçılığı (DMAX)

07:25 - Kaçakçıların Peşinde (National Geographic)

07:30 - Bagaj Savaşları (Discovery Channel)

07:35 - Umut Öyküleri Özel (NTV)

07:50 - Laf Aramızda (NTV)

07:50 - Hello World (Bloomberg HT)

08:05 - Yeni Air Force One (National Geographic)

08:20 - Top Gear (Bloomberg HT)

08:20 - Tekno Hayat (NTV)

08:30 - Konuştukça (Kanal D)

08:30 - Çook Yaşa (TV8)

08:50 - Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde (National Geographic)

09:00 - Anadolu'dayız (360)

09:00 - Hurda Avcıları (Discovery Channel)

09:00 - İkinci El Kralları (DMAX)

09:15 - Halkın Mutfağı (NTV)

09:25 - Great Continental Railway Journeys (Bloomberg HT)

09:25 - Almanya'nın Mimarları (Discovery Science)

09:35 - Nazilerin Mega Yapıları: Savaşa Hazır (National Geographic)

09:45 - On Yaş Genç (TV8)

10:00 - Nihat Hatipoğlu ile Kuran ve Sünnet (atv)

10:15 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

10:30 - Süper 1 Takım (TV8)

10:30 - George Clarke's Old House New Home (Bloomberg HT)

10:30 - Mike Brewer'ın Araba Dünyası (Discovery Channel)

10:30 - Bear Grylls ile Yabanda (National Geographic)

10:55 - Tamir Ustası Ant Anstead (Discovery Channel)

11:00 - Antika Avcıları (DMAX)

11:10 - Macerasever Ünlüler (NTV)

11:25 - Alaska Demiryolu (Discovery Channel)

11:25 - Boat Show (Bloomberg HT)

12:00 - Tülin Şahin ile Moda (Star TV)

12:00 - Arda ile Omuz Omuza (Kanal D)

12:15 - Kırsalda Yaşamak Zor (Discovery Channel)

12:20 - Donal's Super Food in Minutes (Bloomberg HT)

12:25 - Hayatın Senin Elinde (NTV)

12:45 - Grand Designs (Bloomberg HT)

12:45 - Çok Gezenti (teve2)

13:00 - Ben Bunu Yerim! (DMAX)

13:00 - Bir Şansım Olsa (Show TV)

13:00 - Şehirden Uzakta (TRT 1)

13:00 - Balçiçek ile Sohbete Geldik (Kanal D)

13:05 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (Discovery Channel)

13:30 - Benden Söylemesi (FOX)

13:40 - Great Continental Railway Journeys (Bloomberg HT)

13:45 - Mutfağın Şefleri (NTV)

13:55 - Avustralya Kamyoncuları (Discovery Channel)

14:05 - Everest'in Büyük Gizemi (National Geographic)

14:15 - Rehber (teve2)

14:15 - 8. Etap (24 TV)

14:20 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

14:30 - Restoran Dedektifi (DMAX)

14:40 - Baştan Sona Sağlık (CNN Türk)

14:45 - Top Gear (Bloomberg HT)

15:00 - Dünyayı Geziyorum (Kanal 7)

15:10 - Dünyanın 5 Süperi (Discovery Science)

15:15 - Gordon Ramsay ile Rota Dışı (National Geographic)

15:15 - Halkın Sanatı (NTV)

15:25 - Tamirat Tadilat: Kelepir Avı (DMAX)

15:50 - Laf Aramızda (NTV)

15:50 - George Clarke's Old House New Home (Bloomberg HT)

16:20 - Gel Zaman Git Zaman (NTV)

16:25 - Hurda Avcıları: Tamirat (DMAX)

16:30 - Kindig Garajı (Discovery Channel)

16:45 - Boat Show (Bloomberg HT)

17:25 - Gümrük Kontrol: Avrupa (Discovery Channel)

17:25 - İkinci El Kralları (DMAX)

17:40 - Donal's Super Food in Minutes (Bloomberg HT)

18:05 - Grand Designs (Bloomberg HT)

18:15 - Klasik Oto Peşinde (Discovery Channel)

18:20 - Tekno Hayat (NTV)

19:00 - Patagonya'nın Kanatları (National Geographic)

19:00 - Joanna Lumley's Silk Road (Bloomberg HT)

19:10 - Hurda Avcıları: Klasik Arabalar (Discovery Channel)

19:15 - 0'dan 100'e (NTV)

19:20 - Esrarengiz Kayıplar (Discovery Science)

19:55 - Hava Ambulansı (DMAX)

20:00 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

20:00 - Hazen Audel ile Kabile Yaşamı (National Geographic)

20:00 - Neler Oluyor Hayatta (24 TV)

20:05 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

20:10 - Cornwall Hava Ambulansı (Discovery Science)

20:55 - Ed Stafford: Yaban Macerası (DMAX)

21:00 - Bear Grylls ile Yabanda (National Geographic)

21:00 - Klasik Oto Peşinde (Discovery Channel)

21:15 - Macerasever Ünlüler (NTV)

21:50 - California İtfaiyesi (Discovery Science)

21:55 - Bermuda Şeytan Üçgeni Laneti (DMAX)

21:55 - Mühendislik Harikaları (Discovery Channel)

22:00 - Gökyüzünden Japonya: Ada Krallığı (National Geographic)

22:00 - George Clarke's Old House New Home (Bloomberg HT)

22:15 - Macerasever Ünlüler (NTV)

22:40 - Kutupta Kurtarma (Discovery Science)

22:50 - Sokak Çılgınları: Acemi Krallara Yer Yok (Discovery Channel)

22:55 - Tamirat Tadilat: Kelepir Avı (DMAX)

23:00 - Great Continental Railway Journeys (Bloomberg HT)

23:00 - Felakete Doğru (National Geographic)

23:30 - Evrenin İşleyişi (Discovery Science)

Türün Yayın Akışı Arşivi