TV'de Bugün Yaşam

Televizyonda 20 Mayıs 2021 Perşembe günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Aslı Şafak'la İşin Aslı, Uçak Kazası Raporu Özel, Tamirat Tadilat, Son Gerçek Ninja, Alaska: Son Sınır, Nasıl Yapılmış?, Kanunsuz Ada, Hayatın Senin Elinde, Nasıl Yapılır?, Amerikan Motorları ve Alaska'yı Mesken Tuttuk programları 20 Mayıs 2021 Perşembe günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 142 adet yaşam programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz yaşam programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:00 - Joanna Lumley's Silk Road (Bloomberg HT)

00:20 - Antika Avcıları (DMAX)

00:20 - Uzaylılarla Temas (Discovery Science)

00:30 - Kindig Garajı (Discovery Channel)

00:45 - Yıldızlarla Buluşma (National Geographic)

00:50 - İkinci El Kralları (DMAX)

00:55 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

01:05 - Uyarmak Bizden (Discovery Science)

01:15 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

01:30 - Doya Doya Moda (TV8)

01:30 - Nazilerin Mega Yapıları (National Geographic)

01:35 - Gece Gündüz (NTV)

01:45 - Kırsalda Yaşamak Zor (DMAX)

02:00 - Yaban Evler (Discovery Channel)

02:15 - Korkusuz Balıkçılar: Kuzey Güney'e Karşı (National Geographic)

02:35 - Esrarengiz Kayıplar (Discovery Science)

02:35 - Çifte Kurtuluş (DMAX)

02:55 - Ed Stafford: Yaban Macerası (Discovery Channel)

03:20 - Yıldızlara Ulaşmak (National Geographic)

03:20 - Altın Peşinde (DMAX)

03:20 - O (CNN Türk)

03:20 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

03:30 - Top Gear (Bloomberg HT)

03:45 - Araba S.O.S. (National Geographic)

03:45 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

04:00 - Arda ile Omuz Omuza (Kanal D)

04:05 - Bering Boğazı'nda Altın (DMAX)

04:30 - Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde (National Geographic)

04:35 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

04:35 - Umut Öyküleri (NTV)

04:35 - Boat Show (Bloomberg HT)

04:50 - Nasa'nın Açıklanamayan Dosyaları (DMAX)

04:50 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

04:50 - Laf Aramızda (NTV)

05:05 - George Clarke's Old House New Home (Bloomberg HT)

05:15 - 0'dan 100'e (NTV)

05:15 - Çığır Açan Buluşlar (National Geographic)

05:35 - Nasıl Yapılmış? (DMAX)

06:00 - Gezmek Olsun (360)

06:00 - Okyanusun Nefesi (National Geographic)

06:00 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

06:00 - Nasıl Yapılır? (Discovery Channel)

06:00 - Great Continental Railway Journeys (Bloomberg HT)

06:05 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

06:45 - Gökyüzünden Japonya: Ada Krallığı (National Geographic)

06:45 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

06:55 - Laf Aramızda (NTV)

07:00 - Çılgın Havuzlar (DMAX)

07:05 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

07:15 - 8'de Sağlık (TV8)

07:30 - Bear Grylls ile Yabanda (National Geographic)

07:30 - Bering Boğazı'nda Altın (Discovery Channel)

08:00 - Kırsalda Yaşamak Zor (DMAX)

08:15 - Yukarıdakilerden Hiçbiri (National Geographic)

08:15 - Uzaylılarla Temas (Discovery Science)

08:15 - Altın Peşinde (Discovery Channel)

08:30 - Doktorum Yanımda (360)

08:30 - Ebru Akel'le Kadın İsterse (Show TV)

09:00 - Altın Peşinde: Köpüklü Sular (Discovery Channel)

09:00 - Yıldızlarla Buluşma (National Geographic)

09:00 - Antika Avcıları (DMAX)

09:05 - Dr. Yerebakan ile Hayatın Ritmi (TRT 1)

09:25 - Laf Aramızda (NTV)

09:30 - Muhabbet Kapısı (Kanal 7)

09:45 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

09:50 - Mühendislik Harikaları (Discovery Science)

09:50 - Nazilerin Mega Yapıları (National Geographic)

10:00 - İkinci El Kralları (DMAX)

10:00 - Müge Anlı ile Tatlı Sert (atv)

10:00 - Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler (Show TV)

10:35 - Hurda Avcıları (Discovery Channel)

10:45 - Bir Su Hikayesi (National Geographic)

11:00 - Altın Peşinde (DMAX)

11:25 - Alaska Demiryolu (Discovery Channel)

11:30 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

11:40 - Araba S.O.S. (National Geographic)

11:45 - Bir Şansım Olsa (Show TV)

11:45 - Laf Aramızda (NTV)

11:55 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

12:00 - Bering Boğazı'nda Altın (DMAX)

12:15 - Kırsalda Yaşamak Zor (Discovery Channel)

12:35 - Uçak Kazası Raporu (National Geographic)

12:40 - Esrarengiz Kayıplar (Discovery Science)

12:45 - Umut Öyküleri (NTV)

13:00 - Sevcan'la Lezzet Yolunda (Show TV)

13:00 - Soğuk Altın (DMAX)

13:00 - Refika ile Öze Dönüş (FOX)

13:05 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (Discovery Channel)

13:15 - Gerçeğin Peşinde (Star TV)

13:15 - Doya Doya Moda All Star (TV8)

13:25 - Bear Grylls ile Yabanda (National Geographic)

13:30 - Uyarmak Bizden (Discovery Science)

13:45 - Mutfağın Şefleri (NTV)

13:55 - Alaska: Son Sınır (Discovery Channel)

14:00 - Nasıl Yapılmış? (DMAX)

14:20 - Korkusuz Balıkçılar: Kuzey Güney'e Karşı Özel (National Geographic)

14:20 - Mutfağım Şahane (Kanal 7)

14:45 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

15:00 - Ben Bunu Yerim! (DMAX)

15:10 - Mühendislik Harikaları (Discovery Science)

15:15 - Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Show TV)

15:15 - Büyük İskender'in Kayıp Mezarı (National Geographic)

15:35 - Avustralya Demiryolları (Discovery Channel)

16:00 - Gizli Suları Keşfet (DMAX)

16:00 - Osman Müftüoğlu ile 30 Dakikada Sağlık (FOX)

16:10 - Uçak Kazası Raporu (National Geographic)

16:20 - Esra Erol'da (atv)

16:30 - Altın Peşinde (Discovery Channel)

16:50 - Uzaylılarla Temas (Discovery Science)

17:00 - Sıradışı Karavanlar (DMAX)

17:05 - Nazilerin Mega Yapıları (National Geographic)

17:25 - Kırsalda Yaşamak Zor (Discovery Channel)

17:35 - Gece Gündüz (NTV)

18:00 - Kırsalda Yaşamak Zor (DMAX)

18:00 - Yıldızlarla Buluşma (National Geographic)

18:15 - Bagaj Savaşları (Discovery Channel)

18:30 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

18:50 - Umut Öyküleri (NTV)

19:00 - Antika Avcıları (DMAX)

19:00 - Yukarıdakilerden Hiçbiri (National Geographic)

19:10 - Hurda Avcıları (Discovery Channel)

19:30 - Garaj Hazineleri (DMAX)

19:55 - İkinci El Kralları (DMAX)

20:00 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

20:00 - Uçak Kazası Raporu Özel (National Geographic)

20:05 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

20:55 - Son Gerçek Ninja (DMAX)

21:00 - Alaska: Son Sınır (Discovery Channel)

21:00 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

21:00 - Kanunsuz Ada (National Geographic)

21:00 - Hayatın Senin Elinde (NTV)

21:50 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

21:55 - Amerikan Motorları (DMAX)

21:55 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (Discovery Channel)

22:00 - Kaçakçıların Peşinde (National Geographic)

22:50 - Sokak Çılgınları: Acemi Krallara Yer Yok (Discovery Channel)

22:55 - Ninja Warrior (DMAX)

23:00 - Sular Çekilince (National Geographic)

23:10 - Great Continental Railway Journeys (Bloomberg HT)

23:30 - Uzaylılarla Temas (Discovery Science)

23:55 - Uçak Kazası Raporu (National Geographic)

23:55 - Antika Avcıları (DMAX)