TV'de Bugün Yaşam

Televizyonda 23 Mayıs 2021 Pazar günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Aslı Şafak'la İşin Aslı, Neler Oluyor Hayatta, Hazen Audel ile Kabile Yaşamı, Tamirat Tadilat, Cornwall Hava Ambulansı, Hız Tutkunları, Bear Grylls ile Yabanda, Klasik Oto Peşinde, California İtfaiyesi ve Mühendislik Harikaları programları 23 Mayıs 2021 Pazar günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 147 adet yaşam programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz yaşam programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:20 - Gündüz Gece (Kanal 7)

00:20 - İcat Et Zengin Ol (Discovery Science)

00:30 - Kindig Garajı (Discovery Channel)

00:35 - Tekno Hayat (NTV)

00:50 - Uçak Kazası Raporu Özel (National Geographic)

00:55 - Bering Boğazı'nda Altın (DMAX)

01:15 - Macerasever (NTV)

01:15 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

01:30 - Araba S.O.S. (National Geographic)

01:55 - Bear Grylls ile Yabanda (DMAX)

02:15 - Halkın Sanatı (NTV)

02:15 - Kabusa Dönen Yolculuklar: Suç ve Ceza (National Geographic)

02:25 - Dünya Varmış (Bloomberg HT)

02:40 - Son Gerçek Ninja (DMAX)

02:55 - Gümrük Kontrol: Avrupa (Discovery Channel)

03:00 - 24 Portre (24 TV)

03:00 - Bear Grylls ile Yabanda (National Geographic)

03:15 - Söz ve Müzik (NTV)

03:20 - Çok Gezenti (teve2)

03:20 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

03:25 - Kırsalda Yaşamak Zor (DMAX)

03:45 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

03:45 - Gökyüzünden Japonya: Ada Krallığı (National Geographic)

04:00 - Gökyüzünden (360)

04:05 - Reklamarkası (Bloomberg HT)

04:15 - Sevcan'la Lezzet Yolunda (Show TV)

04:30 - Rehber (teve2)

04:30 - Sular Çekilince (National Geographic)

04:35 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

04:45 - Bir Hikayem Var (NTV)

04:50 - Nasıl Yapılmış: Rüya Arabalar (Discovery Science)

04:50 - Laf Aramızda (NTV)

04:55 - Nasıl Yapılır? (DMAX)

05:15 - Evrenin İşleyişi (NTV)

05:15 - Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde (National Geographic)

06:00 - Alaska Evleri (DMAX)

06:00 - Nasıl Yapılır? (Discovery Channel)

06:00 - Çığır Açan Buluşlar (National Geographic)

06:00 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

06:05 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

06:15 - Gel Zaman Git Zaman (NTV)

06:20 - Büyük Beyin Kuramı (Discovery Science)

06:30 - Gezmek Olsun (360)

06:45 - Kanunsuz Ada (National Geographic)

06:45 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

07:00 - 24 Portre (24 TV)

07:00 - Grand Designs (Bloomberg HT)

07:00 - Hillbilly Balıkçılığı (DMAX)

07:25 - Kaçakçıların Peşinde (National Geographic)

07:30 - Bagaj Savaşları (Discovery Channel)

07:35 - Gece Gündüz (NTV)

07:50 - Laf Aramızda (NTV)

07:50 - Hello World (Bloomberg HT)

08:10 - Okyanusun Nefesi (National Geographic)

08:15 - Çook Yaşa (TV8)

08:20 - Top Gear (Bloomberg HT)

08:30 - Konuştukça (Kanal D)

08:55 - Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde (National Geographic)

09:00 - Anadolu'dayız (360)

09:00 - Hurda Avcıları (Discovery Channel)

09:00 - İkinci El Kralları (DMAX)

09:15 - Halkın Mutfağı (NTV)

09:25 - Great Continental Railway Journeys (Bloomberg HT)

09:25 - Almanya'nın Mimarları (Discovery Science)

09:45 - On Yaş Genç (TV8)

09:45 - Nazilerin Mega Yapıları: Savaşa Hazır (National Geographic)

09:50 - Muhabbet Kapısı (Kanal 7)

10:00 - Nihat Hatipoğlu ile Kuran ve Sünnet (atv)

10:15 - Nasıl Yapılmış: Rüya Arabalar (Discovery Science)

10:30 - George Clarke's Old House New Home (Bloomberg HT)

10:30 - Mike Brewer'ın Araba Dünyası (Discovery Channel)

10:30 - Süper 1 Takım (TV8)

10:40 - Sular Çekilince (National Geographic)

10:55 - Tamir Ustası Ant Anstead (Discovery Channel)

11:00 - Antika Avcıları (DMAX)

11:15 - Zihnin Sıra dışı Tepkileri (NTV)

11:25 - Alaska Demiryolu (Discovery Channel)

11:25 - Boat Show (Bloomberg HT)

11:35 - Uçak Kazası Raporu Özel (National Geographic)

11:50 - Laf Aramızda (NTV)

12:00 - Tülin Şahin ile Moda (Star TV)

12:00 - Arda ile Omuz Omuza (Kanal D)

12:15 - Kırsalda Yaşamak Zor (Discovery Channel)

12:20 - Donal's Super Food in Minutes (Bloomberg HT)

12:30 - Çok Gezenti (teve2)

12:30 - Gökyüzünden Japonya: Ada Krallığı (National Geographic)

12:45 - Grand Designs (Bloomberg HT)

13:00 - Balçiçek ile Sohbete Geldik (Kanal D)

13:00 - Şehirden Uzakta (TRT 1)

13:00 - Bir Şansım Olsa (Show TV)

13:00 - Ben Bunu Yerim! (DMAX)

13:05 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (Discovery Channel)

13:25 - Bear Grylls ile Yabanda (National Geographic)

13:30 - Benden Söylemesi (FOX)

13:40 - Great Continental Railway Journeys (Bloomberg HT)

13:50 - Lifestyle (NTV)

13:55 - Ed Stafford: Yaban Macerası (Discovery Channel)

14:00 - Rehber (teve2)

14:10 - Evrenin İşleyişi (NTV)

14:15 - 8. Etap (24 TV)

14:20 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

14:20 - Uçak Kazası Raporu (National Geographic)

14:30 - Restoran Dedektifi (DMAX)

14:40 - Baştan Sona Sağlık (CNN Türk)

14:45 - Top Gear (Bloomberg HT)

15:00 - Dünyayı Geziyorum (Kanal 7)

15:10 - Görevimiz Gezegen: İklim Değişikliğiyle Mücadele (Discovery Science)

15:25 - Tamirat Tadilat: Kelepir Avı (DMAX)

15:50 - George Clarke's Old House New Home (Bloomberg HT)

15:50 - Laf Aramızda (NTV)

16:00 - Richard Hammond ile Büyük İcatlar (Discovery Science)

16:25 - Hurda Avcıları: Tamirat (DMAX)

16:30 - Kindig Garajı (Discovery Channel)

16:45 - Boat Show (Bloomberg HT)

17:25 - Gümrük Kontrol: Avrupa (Discovery Channel)

17:25 - İkinci El Kralları (DMAX)

17:40 - Donal's Super Food in Minutes (Bloomberg HT)

17:50 - Laf Aramızda (NTV)

18:05 - Grand Designs (Bloomberg HT)

18:15 - Gel Zaman Git Zaman (NTV)

18:15 - Klasik Oto Peşinde (Discovery Channel)

19:00 - Cosmos: Yeni Dünyalar (National Geographic)

19:00 - Joanna Lumley's Silk Road (Bloomberg HT)

19:10 - Hurda Avcıları: Klasik Arabalar (Discovery Channel)

19:10 - 0'dan 100'e (NTV)

19:20 - Esrarengiz Kayıplar (Discovery Science)

19:55 - Dizel Kardeşler (DMAX)

20:00 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

20:00 - Neler Oluyor Hayatta (24 TV)

20:00 - Hazen Audel ile Kabile Yaşamı (National Geographic)

20:05 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

20:10 - Cornwall Hava Ambulansı (Discovery Science)

20:55 - Hız Tutkunları (DMAX)

21:00 - Bear Grylls ile Yabanda (National Geographic)

21:00 - Klasik Oto Peşinde (Discovery Channel)

21:50 - California İtfaiyesi (Discovery Science)

21:55 - Mühendislik Harikaları (Discovery Channel)

22:00 - George Clarke's Old House New Home (Bloomberg HT)

22:00 - Gökyüzünden Vahşi Amerika (National Geographic)

22:40 - Tamirat Tadilat: Kelepir Avı (DMAX)

22:40 - Kutupta Kurtarma (Discovery Science)

22:50 - Sokak Çılgınları: Acemi Krallara Yer Yok (Discovery Channel)

23:00 - Great Continental Railway Journeys (Bloomberg HT)

23:00 - Notre Dame'ı Kurtarmak (National Geographic)

23:15 - Halkın Sanatı (NTV)

23:30 - Evrenin İşleyişi (Discovery Science)

23:55 - Hazen Audel ile Kabile Yaşamı (National Geographic)