TV'de Bugün Yaşam

Televizyonda 22 Mayıs 2021 Cumartesi günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hazen Audel ile Kabile Yaşamı, Aslı Şafak'la İşin Aslı, Tamirat Tadilat, Canavar Peşinde, Alaska'nın Uç Noktası, Bear Grylls ile Yabanda, Gümrük Kontrol: Avrupa, Halkın Mutfağı, Uzay Otobanı, Alaska'yı Mesken Tuttuk ve Hurda Avcıları programları 22 Mayıs 2021 Cumartesi günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 146 adet yaşam programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz yaşam programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:05 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

00:15 - Emre Dorman İle Aklımdaki Sorular (TV8)

00:20 - Uzaylılarla Temas (Discovery Science)

00:30 - Kindig Garajı (Discovery Channel)

00:35 - Antika Avcıları (DMAX)

00:50 - Yıldızlarla Buluşma (National Geographic)

01:00 - Reklamarkası (Bloomberg HT)

01:05 - Uyarmak Bizden (Discovery Science)

01:15 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

01:30 - Nazilerin Mega Yapıları (National Geographic)

01:35 - Gece Gündüz (NTV)

01:35 - İkinci El Kralları (DMAX)

02:00 - Kindig Garajı (Discovery Channel)

02:00 - Dr. Yerebakan ile Hayatın Ritmi (TRT 1)

02:15 - Korkusuz Balıkçılar: Kuzey Güney'e Karşı Özel (National Geographic)

02:15 - Brilliant Ideas (Bloomberg HT)

02:30 - Doya Doya Moda (TV8)

02:35 - İçimdeki Canavarlar (Discovery Science)

02:35 - Kırsalda Yaşamak Zor (DMAX)

02:55 - Sokak Çılgınları (Discovery Channel)

03:00 - Tut'un Hazineleri (National Geographic)

03:05 - Top Gear (Bloomberg HT)

03:15 - Söz ve Müzik (NTV)

03:20 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

03:20 - Çifte Kurtuluş (DMAX)

03:45 - Cosmos: Yeni Dünyalar (National Geographic)

03:45 - Sokak Çılgınları: Pistin Kralları: İntikam Gecesi (Discovery Channel)

04:00 - Reklamarkası (Bloomberg HT)

04:05 - Alaska'nın Uç Noktası (DMAX)

04:30 - Notre Dame'ı Kurtarmak (National Geographic)

04:35 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

04:45 - Bir Hikayem Var (NTV)

04:50 - Laf Aramızda (NTV)

04:50 - Nasa'nın Açıklanamayan Dosyaları (DMAX)

05:15 - Mevsiminde Tarım (Bloomberg HT)

05:15 - Nazilerin Mega Yapıları: Savaşa Hazır (National Geographic)

05:35 - Nasıl Yapılmış? (DMAX)

06:00 - Alaska Evleri (DMAX)

06:00 - Çığır Açan Buluşlar (National Geographic)

06:00 - Gezmek Olsun (360)

06:00 - Nasıl Yapılır? (Discovery Channel)

06:00 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

06:05 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

06:20 - Nasıl Yapılmış: Rüya Arabalar (Discovery Science)

06:45 - Kanunsuz Ada (National Geographic)

06:45 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

07:00 - En İyisini Holmes Yapar (DMAX)

07:00 - Top Gear (Bloomberg HT)

07:25 - Kaçakçıların Peşinde (National Geographic)

07:30 - Bagaj Savaşları (Discovery Channel)

07:35 - Gece Gündüz (NTV)

07:50 - Laf Aramızda (NTV)

08:10 - Yeni Air Force One (National Geographic)

08:15 - Çook Yaşa (TV8)

08:25 - 0'dan 100'e (NTV)

08:30 - Konuştukça (Kanal D)

08:50 - İkinci El Kralları (DMAX)

08:55 - Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde (National Geographic)

09:00 - Hurda Avcıları (Discovery Channel)

09:00 - Anadolu'dayız (360)

09:15 - Macerasever (NTV)

09:25 - Görevimiz Gezegen: İklim Değişikliğiyle Mücadele (Discovery Science)

09:45 - Mutfakta Türev Var (TV8)

09:45 - Nazilerin Mega Yapıları: Savaşa Hazır (National Geographic)

09:50 - Nursaçan'la Sohbetler (Kanal 7)

10:00 - Burcu ile Hafta Sonu (Star TV)

10:15 - Esrarengiz Kayıplar (Discovery Science)

10:30 - Evim Şahane (teve2)

10:30 - Süper 1 Takım (TV8)

10:30 - Mike Brewer'ın Araba Dünyası (Discovery Channel)

10:40 - Sular Çekilince (National Geographic)

10:40 - Hurda Avcıları (DMAX)

10:50 - Lifestyle (NTV)

10:55 - Tamir Ustası Ant Anstead (Discovery Channel)

11:05 - Dünya Varmış (Bloomberg HT)

11:05 - Richard Hammond ile Büyük İcatlar (Discovery Science)

11:15 - Memet Özer ile Mutfakta (FOX)

11:15 - Halkın Sanatı (NTV)

11:20 - Gündüz Gece (Kanal 7)

11:25 - Alaska Demiryolu (Discovery Channel)

11:35 - Uçak Kazası Raporu Özel (National Geographic)

11:40 - Anneler Stüdyo (TRT 1)

11:50 - Laf Aramızda (NTV)

12:00 - Vahe ile Evdeki Mutluluk (Star TV)

12:00 - Çok Gezenti (teve2)

12:15 - Kırsalda Yaşamak Zor (Discovery Channel)

12:15 - 8. Etap (24 TV)

12:30 - Gökyüzünden Avrupa (National Geographic)

12:40 - Ben Bunu Yerim! (DMAX)

13:00 - Akla Takılanlar (360)

13:00 - Bir Şansım Olsa (Show TV)

13:00 - Reklamarkası (Bloomberg HT)

13:00 - Arda'nın Mutfağı (Kanal D)

13:05 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (Discovery Channel)

13:25 - Bear Grylls ile Yabanda (National Geographic)

13:30 - Rehber (teve2)

13:50 - Lifestyle (NTV)

13:55 - Ed Stafford: Yaban Macerası (Discovery Channel)

14:00 - Gezmek Olsun (360)

14:05 - Restoran Dedektifi (DMAX)

14:10 - Evrenin İşleyişi (NTV)

14:20 - Nazilerin Mega Yapıları (National Geographic)

14:30 - O (CNN Türk)

14:45 - Baştan Sona Sağlık (CNN Türk)

15:00 - Kusursuz Fırtına (DMAX)

15:00 - Dünyanın Tadı (Kanal 7)

15:10 - Evrenin İşleyişi (Discovery Science)

15:20 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

15:50 - Laf Aramızda (NTV)

16:15 - Neler Oluyor Hayatta (24 TV)

16:30 - Altın Peşinde: Dave Turin'in Kayıp Madeni (Discovery Channel)

17:00 - Anadolu'dayız (360)

17:10 - Mevsiminde Tarım (Bloomberg HT)

17:25 - Altın Peşinde: Köpüklü Sular (Discovery Channel)

17:40 - İkinci El Kralları (DMAX)

17:50 - Laf Aramızda (NTV)

18:05 - Great Asian Railway Journeys (Bloomberg HT)

18:15 - Alaska: Son Sınır (Discovery Channel)

18:30 - Zihnin Sıra dışı Tepkileri (NTV)

19:00 - 24 Portre (24 TV)

19:00 - Cosmos: Yeni Dünyalar (National Geographic)

19:00 - Top Gear (Bloomberg HT)

19:10 - Yaban Evler (Discovery Channel)

19:15 - Hayatın Senin Elinde (NTV)

19:55 - Alaska: Son Sınır (DMAX)

20:00 - Hazen Audel ile Kabile Yaşamı (National Geographic)

20:00 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

20:05 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

20:10 - Canavar Peşinde (Discovery Science)

20:55 - Alaska'nın Uç Noktası (DMAX)

21:00 - Bear Grylls ile Yabanda (National Geographic)

21:00 - Gümrük Kontrol: Avrupa (Discovery Channel)

21:15 - Halkın Mutfağı (NTV)

21:50 - Uzay Otobanı (Discovery Science)

21:55 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (DMAX)

21:55 - Hurda Avcıları (Discovery Channel)

22:00 - Gökyüzünden Japonya: Ada Krallığı (National Geographic)

22:00 - Joanna Lumley's Silk Road (Bloomberg HT)

22:50 - Sokak Çılgınları: Acemi Krallara Yer Yok (Discovery Channel)

22:50 - Grand Designs (Bloomberg HT)

22:55 - Bermuda Şeytan Üçgeni Laneti (DMAX)

23:00 - Bir Su Hikayesi (National Geographic)

23:30 - Almanya'nın Mimarları (Discovery Science)

23:45 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

23:55 - Hazen Audel ile Kabile Yaşamı (National Geographic)

23:55 - Altın Peşinde (DMAX)