TV'de Bugün Yaşam

Televizyonda 27 Mayıs 2021 Perşembe günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Aslı Şafak'la İşin Aslı, Uçak Kazası Raporu, Tamirat Tadilat, Son Gerçek Ninja, Hayatın Senin Elinde, Alaska: Son Sınır, Kanunsuz Ada, Nasıl Yapılmış?, Nasıl Yapılır?, Alaska'yı Mesken Tuttuk ve İnsan Yiyen Süper Kurtlar programları 27 Mayıs 2021 Perşembe günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 136 adet yaşam programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz yaşam programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:05 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

00:20 - Evrenin İşleyişi (Discovery Science)

00:20 - Antika Avcıları (DMAX)

00:30 - Kindig Garajı (Discovery Channel)

00:50 - Yıldızlarla Buluşma (National Geographic)

00:50 - İkinci El Kralları (DMAX)

01:05 - Uyarmak Bizden (Discovery Science)

01:15 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

01:30 - Nazilerin Mega Yapıları (National Geographic)

01:30 - Doya Doya Moda (TV8)

01:35 - Gece Gündüz (NTV)

01:45 - Kırsalda Yaşamak Zor (DMAX)

02:00 - Yaban Evler (Discovery Channel)

02:15 - Korkusuz Balıkçılar: Kuzey Güney'e Karşı Özel (National Geographic)

02:35 - Çifte Kurtuluş (DMAX)

02:35 - Esrarengiz Kayıplar (Discovery Science)

02:40 - Dr. Yerebakan ile Hayatın Ritmi (TRT 1)

02:55 - Ed Stafford: Yaban Macerası (Discovery Channel)

03:00 - Tutankamon'un Hazineleri: Altın Firavunlar (National Geographic)

03:05 - Grand Designs (Bloomberg HT)

03:20 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

03:20 - Altın Peşinde: Parker'ın Yolu (Özel Bölümler) (DMAX)

03:20 - O (CNN Türk)

03:45 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

03:45 - Araba S.O.S. (National Geographic)

04:05 - Bering Boğazı'nda Altın (DMAX)

04:30 - Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde (National Geographic)

04:35 - Umut Öyküleri (NTV)

04:35 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

04:50 - Nasa'nın Açıklanamayan Dosyaları (DMAX)

04:50 - Laf Aramızda (NTV)

04:50 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

05:15 - Çığır Açan Buluşlar (National Geographic)

05:15 - 0'dan 100'e (NTV)

05:35 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

05:35 - Nasıl Yapılmış? (DMAX)

06:00 - Gezmek Olsun (360)

06:00 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

06:00 - Suyun Ortasında Savaş (National Geographic)

06:00 - Nasıl Yapılır? (Discovery Channel)

06:05 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

06:45 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

06:55 - Laf Aramızda (NTV)

07:00 - Çılgın Havuzlar (DMAX)

07:15 - 8'de Sağlık (TV8)

07:30 - Bering Boğazı'nda Altın (Discovery Channel)

07:40 - Bear Grylls ile Yabanda (National Geographic)

08:00 - Kırsalda Yaşamak Zor (DMAX)

08:15 - Altın Peşinde (Discovery Channel)

08:15 - Evrenin İşleyişi (Discovery Science)

08:25 - Yukarıdakilerden Hiçbiri (National Geographic)

08:30 - Ebru Akel'le Kadın İsterse (Show TV)

08:30 - Doktorum Yanımda (360)

09:00 - Dr. Yerebakan ile Hayatın Ritmi (TRT 1)

09:00 - Antika Avcıları (DMAX)

09:00 - Altın Peşinde: Köpüklü Sular (Discovery Channel)

09:10 - Yıldızlarla Buluşma (National Geographic)

09:25 - Laf Aramızda (NTV)

09:30 - Muhabbet Kapısı (Kanal 7)

09:45 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

09:50 - Nazilerin Mega Yapıları (National Geographic)

09:50 - Mühendislik Harikaları (Discovery Science)

10:00 - İkinci El Kralları (DMAX)

10:00 - Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler (Show TV)

10:00 - Müge Anlı ile Tatlı Sert (atv)

10:35 - Hurda Avcıları (Discovery Channel)

10:40 - Nazilerin Mega Yapıları: Savaşa Hazır (National Geographic)

11:00 - Altın Peşinde: Parker'ın Yolu (Özel Bölümler) (DMAX)

11:00 - Çağla ile Yeni Bir Gün (FOX)

11:25 - Alaska Demiryolu (Discovery Channel)

11:30 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

11:35 - Araba S.O.S. (National Geographic)

11:45 - Laf Aramızda (NTV)

11:45 - Bir Şansım Olsa (Show TV)

12:00 - Bering Boğazı'nda Altın (DMAX)

12:15 - Kırsalda Yaşamak Zor (Discovery Channel)

12:30 - Uçak Kazası Raporu (National Geographic)

12:40 - Esrarengiz Kayıplar (Discovery Science)

12:45 - Umut Öyküleri (NTV)

13:00 - Refika ile Öze Dönüş (FOX)

13:00 - Soğuk Altın (DMAX)

13:00 - Sevcan'la Lezzet Yolunda (Show TV)

13:05 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (Discovery Channel)

13:15 - Gerçeğin Peşinde (Star TV)

13:15 - Doya Doya Moda All Star (TV8)

13:30 - Korkusuz Balıkçılar: Kuzey Güney'e Karşı Özel (National Geographic)

13:30 - Uyarmak Bizden (Discovery Science)

13:55 - Alaska: Son Sınır (Discovery Channel)

14:00 - Nasıl Yapılmış? (DMAX)

14:20 - Mutfağım Şahane (Kanal 7)

14:25 - Tutankamon'un Hazineleri: Altın Firavunlar (National Geographic)

14:45 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

15:00 - Ben Bunu Yerim! (DMAX)

15:10 - Mühendislik Harikaları (Discovery Science)

15:15 - Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Show TV)

15:20 - Uçak Kazası Raporu (National Geographic)

15:35 - Avustralya Demiryolları (Discovery Channel)

16:00 - Gizli Suları Keşfet (DMAX)

16:00 - Osman Müftüoğlu ile 30 Dakikada Sağlık (FOX)

16:15 - Nazilerin Mega Yapıları (National Geographic)

16:20 - Esra Erol'da (atv)

16:30 - Altın Peşinde (Discovery Channel)

16:50 - Evrenin İşleyişi (Discovery Science)

17:00 - Sıradışı Karavanlar (DMAX)

17:25 - Kırsalda Yaşamak Zor (Discovery Channel)

17:35 - Gece Gündüz (NTV)

17:40 - Gizli Uzay Maceraları (Discovery Science)

18:00 - Yıldızlarla Buluşma (National Geographic)

18:00 - Kırsalda Yaşamak Zor (DMAX)

18:15 - Bagaj Savaşları (Discovery Channel)

18:30 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

18:50 - Umut Öyküleri (NTV)

19:00 - Yukarıdakilerden Hiçbiri (National Geographic)

19:00 - Antika Avcıları (DMAX)

19:10 - Hurda Avcıları (Discovery Channel)

19:30 - Garaj Hazineleri (DMAX)

19:55 - İkinci El Kralları (DMAX)

20:00 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

20:00 - Uçak Kazası Raporu (National Geographic)

20:05 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

20:55 - Son Gerçek Ninja (DMAX)

21:00 - Hayatın Senin Elinde (NTV)

21:00 - Alaska: Son Sınır (Discovery Channel)

21:00 - Kanunsuz Ada (National Geographic)

21:00 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

21:50 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

21:55 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (Discovery Channel)

21:55 - İnsan Yiyen Süper Kurtlar (DMAX)

22:00 - Kaçakçıların Peşinde (National Geographic)

22:50 - Sokak Çılgınları: Acemi Krallara Yer Yok (Discovery Channel)

22:55 - Dizel Kardeşler (DMAX)

23:00 - Sular Çekilince (National Geographic)

23:10 - Great Continental Railway Journeys (Bloomberg HT)

23:30 - Evrenin İşleyişi (Discovery Science)

23:55 - Antika Avcıları (DMAX)

23:55 - Uçak Kazası Raporu (National Geographic)