TV'de Bugün Yaşam

Televizyonda 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hazen Audel ile Kabile Yaşamı, Aslı Şafak'la İşin Aslı, Tamirat Tadilat, Canavar Peşinde, Alaska'nın Uç Noktası, Gümrük Kontrol: Avrupa, Bear Grylls ile Yabanda, 51. Bölgeye Akın, Hurda Avcıları ve Yabanda Kayıp programları 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 145 adet yaşam programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz yaşam programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:05 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

00:15 - Emre Dorman İle Aklımdaki Sorular (TV8)

00:20 - Gizli Uzay Maceraları (Discovery Science)

00:30 - Kindig Garajı (Discovery Channel)

00:30 - Antika Avcıları (DMAX)

00:50 - Yıldızlarla Buluşma (National Geographic)

01:00 - Reklamarkası (Bloomberg HT)

01:05 - Uyarmak Bizden (Discovery Science)

01:15 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

01:25 - İkinci El Kralları (DMAX)

01:30 - Nazilerin Mega Yapıları (National Geographic)

01:35 - Gece Gündüz (NTV)

02:00 - Kindig Garajı (Discovery Channel)

02:15 - Korkusuz Balıkçılar: Kuzey Güney'e Karşı Özel (National Geographic)

02:15 - Brilliant Ideas (Bloomberg HT)

02:15 - Kırsalda Yaşamak Zor (DMAX)

02:30 - Doya Doya Moda (TV8)

02:35 - İçimdeki Canavarlar (Discovery Science)

02:55 - Sokak Çılgınları (Discovery Channel)

03:00 - Çifte Kurtuluş (DMAX)

03:00 - Herod'un Kayıp Mezarı (National Geographic)

03:05 - Top Gear (Bloomberg HT)

03:15 - Söz ve Müzik (NTV)

03:20 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

03:45 - Cosmos: Yeni Dünyalar (National Geographic)

03:45 - Alaska'nın Uç Noktası (DMAX)

03:45 - Sokak Çılgınları: Pistin Kralları: İntikam Gecesi (Discovery Channel)

04:00 - Reklamarkası (Bloomberg HT)

04:30 - Virüslerin Yakın Tarihi (National Geographic)

04:30 - Nasa'nın Açıklanamayan Dosyaları (DMAX)

04:35 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

04:45 - Bir Hikayem Var (NTV)

04:50 - Laf Aramızda (NTV)

04:50 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

05:15 - Mevsiminde Tarım (Bloomberg HT)

05:15 - Nasıl Yapılır? (DMAX)

05:15 - Nazilerin Mega Yapıları: Savaşa Hazır (National Geographic)

05:35 - Nasıl Yapılmış? (DMAX)

06:00 - Çığır Açan Buluşlar (National Geographic)

06:00 - Gezmek Olsun (360)

06:00 - Nasıl Yapılır? (Discovery Channel)

06:00 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

06:00 - Alaska Evleri (DMAX)

06:05 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

06:20 - Nasıl Yapılmış: Rüya Arabalar (Discovery Science)

06:45 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

06:45 - Kanunsuz Ada (National Geographic)

07:00 - En İyisini Holmes Yapar (DMAX)

07:00 - Top Gear (Bloomberg HT)

07:30 - Kaçakçıların Peşinde (National Geographic)

07:30 - Bagaj Savaşları (Discovery Channel)

07:35 - Gece Gündüz (NTV)

07:50 - Laf Aramızda (NTV)

08:15 - Çook Yaşa (TV8)

08:20 - Okyanusun Nefesi (National Geographic)

08:25 - 0'dan 100'e (NTV)

08:30 - Konuştukça (Kanal D)

08:50 - İkinci El Kralları (DMAX)

09:00 - Anadolu'dayız (360)

09:00 - Hurda Avcıları (Discovery Channel)

09:10 - Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde (National Geographic)

09:15 - Macerasever (NTV)

09:45 - Mutfakta Türev Var (TV8)

09:50 - Nursaçan'la Sohbetler (Kanal 7)

10:00 - Burcu ile Hafta Sonu (Star TV)

10:00 - Nazilerin Mega Yapıları: Savaşa Hazır (National Geographic)

10:15 - Esrarengiz Kayıplar (Discovery Science)

10:30 - Süper 1 Takım (TV8)

10:30 - Mike Brewer'ın Araba Dünyası (Discovery Channel)

10:40 - Hurda Avcıları (DMAX)

10:45 - Rehber (teve2)

10:50 - Lifestyle (NTV)

10:55 - Tamir Ustası Ant Anstead (Discovery Channel)

10:55 - Sular Çekilince (National Geographic)

11:05 - Dünya Varmış (Bloomberg HT)

11:05 - Bir Mega Havalimanı (Discovery Science)

11:15 - Memet Özer ile Mutfakta (FOX)

11:20 - Gündüz Gece (Kanal 7)

11:25 - Alaska Demiryolu (Discovery Channel)

11:30 - Tekno Hayat (NTV)

11:40 - Anneler Stüdyo (TRT 1)

11:50 - Laf Aramızda (NTV)

11:50 - Uçak Kazası Raporu Özel (National Geographic)

12:00 - Çok Gezenti (teve2)

12:00 - Vahe ile Evdeki Mutluluk (Star TV)

12:15 - 8. Etap (24 TV)

12:15 - Kırsalda Yaşamak Zor (Discovery Channel)

12:40 - Ben Bunu Yerim! (DMAX)

12:45 - Gökyüzünden Japonya: Ada Krallığı (National Geographic)

13:00 - Akla Takılanlar (360)

13:00 - Reklamarkası (Bloomberg HT)

13:00 - Bir Şansım Olsa (Show TV)

13:00 - Arda'nın Mutfağı (Kanal D)

13:05 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (Discovery Channel)

13:30 - Evim Şahane (teve2)

13:40 - Nazilerin Mega Yapıları (National Geographic)

13:50 - Lifestyle (NTV)

13:55 - Kindig Garajı (Discovery Channel)

14:00 - Gezmek Olsun (360)

14:05 - Restoran Dedektifi (DMAX)

14:10 - Evrenin İşleyişi (NTV)

14:30 - O (CNN Türk)

14:45 - Baştan Sona Sağlık (CNN Türk)

15:00 - Maden 33 (DMAX)

15:00 - Dünyanın Tadı (Kanal 7)

15:10 - Morgan Freeman ile Evrenin Sırları (Discovery Science)

15:20 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

15:50 - Laf Aramızda (NTV)

16:15 - Neler Oluyor Hayatta (24 TV)

16:30 - Altın Peşinde: Dave Turin'in Kayıp Madeni (Discovery Channel)

17:00 - Anadolu'dayız (360)

17:10 - Mevsiminde Tarım (Bloomberg HT)

17:25 - Altın Peşinde: Köpüklü Sular (Discovery Channel)

17:35 - İkinci El Kralları (DMAX)

17:50 - Laf Aramızda (NTV)

18:05 - Great Asian Railway Journeys (Bloomberg HT)

18:15 - Alaska: Son Sınır (Discovery Channel)

19:00 - 24 Portre (24 TV)

19:00 - Cosmos: Yeni Dünyalar (National Geographic)

19:00 - Top Gear (Bloomberg HT)

19:10 - Yaban Evler (Discovery Channel)

19:15 - Hayatın Senin Elinde (NTV)

19:20 - Evrenin İşleyişi (Discovery Science)

19:55 - Alaska: Son Sınır (DMAX)

20:00 - Hazen Audel ile Kabile Yaşamı (National Geographic)

20:00 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

20:05 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

20:10 - Canavar Peşinde (Discovery Science)

20:55 - Alaska'nın Uç Noktası (DMAX)

21:00 - Gümrük Kontrol: Avrupa (Discovery Channel)

21:00 - Bear Grylls ile Yabanda (National Geographic)

21:50 - 51. Bölgeye Akın (Discovery Science)

21:55 - Hurda Avcıları (Discovery Channel)

21:55 - Yabanda Kayıp (DMAX)

22:00 - Gökyüzünden Vahşi Amerika (National Geographic)

22:00 - Joanna Lumley's Silk Road (Bloomberg HT)

22:40 - Yabancı Dünyalar (Discovery Science)

22:50 - Sokak Çılgınları: Acemi Krallara Yer Yok (Discovery Channel)

22:50 - Grand Designs (Bloomberg HT)

22:55 - İkinci El Kralları (DMAX)

23:00 - Notre Dame'ı Kurtarmak (National Geographic)

23:30 - Almanya'nın Mimarları (Discovery Science)

23:45 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

23:50 - Antika Avcıları (DMAX)

23:55 - Hazen Audel ile Kabile Yaşamı (National Geographic)