TV'de Bugün Yaşam

Televizyonda 11 Haziran 2021 Cuma günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Cosmos: Yeni Dünyalar, Aslı Şafak'la İşin Aslı, Tamirat Tadilat, Tamirat-Tadilat, Kindig Garajı, Vücut İşgalcileri, Bob Ballard ile Amelia'yı Aramak, İçimdeki Canavarlar, Keskin Nişancı ve Sokak Çılgınları programları 11 Haziran 2021 Cuma günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 136 adet yaşam programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz yaşam programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:05 - Antika Avcıları (DMAX)

00:05 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

00:20 - Morgan Freeman ile Evrenin Sırları (Discovery Science)

00:20 - Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru (atv)

00:30 - Kindig Garajı (Discovery Channel)

00:45 - Yıldızlarla Buluşma (National Geographic)

01:00 - Mevsiminde Tarım (Bloomberg HT)

01:00 - İkinci El Kralları (DMAX)

01:05 - Ne Ters Gitmiş Olabilir? (Discovery Science)

01:15 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

01:30 - Doya Doya Moda (TV8)

01:30 - Nazi Mega Yapıları: Amerika'nın Savaşı (National Geographic)

01:35 - Gece Gündüz (NTV)

01:50 - Morgan Freeman ile Evrenin Sırları (DMAX)

02:00 - Alaska: Son Sınır (Discovery Channel)

02:15 - Mumya Krallığı (National Geographic)

02:35 - Nasa'nın Açıklanamayan Dosyaları (DMAX)

02:35 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

02:55 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (Discovery Channel)

03:00 - Korkusuz Balıkçılar (National Geographic)

03:05 - Great Continental Railway Journeys (Bloomberg HT)

03:20 - Nasıl Yapılmış: Rüya Arabalar (Discovery Science)

03:20 - Define Dedektörü (DMAX)

03:45 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

03:45 - Kanunsuz Ada (National Geographic)

04:15 - SAS: Cesaret Eden Kazanır (DMAX)

04:30 - Sevcan'la Lezzet Yolunda (Show TV)

04:30 - Kaçakçıların Peşinde (National Geographic)

04:35 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

04:50 - Laf Aramızda (NTV)

04:50 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

05:00 - En İyisini Holmes Yapar (DMAX)

05:15 - Sular Çekilince: Derin Dalış (National Geographic)

05:15 - Halkın Sanatı (NTV)

05:40 - Nasıl Yapılmış? (DMAX)

06:00 - Gezmek Olsun (360)

06:00 - Nasıl Yapılır? (Discovery Channel)

06:00 - Gökyüzünden Avrupa Özel (National Geographic)

06:05 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

06:30 - Yeryüzü Olayları (DMAX)

06:45 - Umut Öyküleri (NTV)

06:45 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

06:45 - Pozitif Enerji (National Geographic)

06:55 - Laf Aramızda (NTV)

07:00 - Fatih Savaş ile Sabah Sohbetleri (FOX)

07:15 - 8'de Sağlık (TV8)

07:30 - Gizli Suları Keşfet (DMAX)

07:30 - Gökyüzünden Avrupa Özel (National Geographic)

07:30 - Bering Boğazı'nda Altın (Discovery Channel)

08:15 - Altın Peşinde (Discovery Channel)

08:15 - Zihin Oyunları (National Geographic)

08:15 - Morgan Freeman ile Evrenin Sırları (Discovery Science)

08:30 - Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor (atv)

08:30 - Karavan Peşinde (DMAX)

08:30 - Doktorum Yanımda (360)

09:00 - Dr. Yerebakan ile Hayatın Ritmi (TRT 1)

09:00 - Altın Peşinde: Köpüklü Sular (Discovery Channel)

09:00 - Yıldızlarla Buluşma (National Geographic)

09:00 - Nasa'nın Açıklanamayan Dosyaları (Discovery Science)

09:25 - Antika Avcıları (DMAX)

09:25 - Laf Aramızda (NTV)

09:30 - Mustafa Akgül ile Cuma Sohbetleri (360)

09:30 - Cuma Sohbetleri (Kanal 7)

09:45 - Nazi Mega Yapıları: Amerika'nın Savaşı (National Geographic)

09:45 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

09:50 - Mega Mühendislik Projeleri (Discovery Science)

10:00 - Müge Anlı ile Tatlı Sert (atv)

10:20 - İkinci El Kralları (DMAX)

10:35 - Hurda Avcıları (Discovery Channel)

10:40 - Yapım Günlükleri (National Geographic)

11:00 - Çağla ile Yeni Bir Gün (FOX)

11:15 - Define Dedektörü (DMAX)

11:25 - Alaska'nın Mimarları (Discovery Channel)

11:30 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

11:35 - Sular Çekilince: Derin Dalış (National Geographic)

11:45 - Laf Aramızda (NTV)

12:15 - Kırsalda Yaşamak Zor (Discovery Channel)

12:25 - SAS: Cesaret Eden Kazanır (DMAX)

12:30 - Reklamarkası (Bloomberg HT)

12:30 - Uçak Kazası Raporu (National Geographic)

12:40 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

13:00 - A la Şerife (FOX)

13:00 - Sevcan'la Lezzet Yolunda (Show TV)

13:05 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (Discovery Channel)

13:15 - Gerçeğin Peşinde (Star TV)

13:15 - Doya Doya Moda All Star (TV8)

13:25 - Alaska'nın Uç Noktası (DMAX)

13:25 - Gökyüzünden Avrupa Özel (National Geographic)

13:30 - Ne Ters Gitmiş Olabilir? (Discovery Science)

13:55 - Alaska: Son Sınır (Discovery Channel)

14:20 - Korkusuz Balıkçılar (National Geographic)

14:20 - Mutfağım Şahane (Kanal 7)

14:25 - Nasıl Yapılır? (DMAX)

14:45 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

15:10 - Mega Mühendislik Projeleri (Discovery Science)

15:15 - Mumya Krallığı (National Geographic)

15:15 - Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Show TV)

15:25 - Ben Bunu Yerim! (DMAX)

15:35 - Avustralya Kamyoncuları (Discovery Channel)

15:50 - Yolda Ne Yiyoruz? (DMAX)

16:10 - Uçak Kazası Raporu (National Geographic)

16:20 - Gizli Suları Keşfet (DMAX)

16:20 - Esra Erol'da (atv)

16:30 - Altın Peşinde (Discovery Channel)

16:50 - Nasa'nın Açıklanamayan Dosyaları (Discovery Science)

17:05 - Nazilerin Mega Yapıları (National Geographic)

17:10 - Karavan Peşinde (DMAX)

17:25 - Kırsalda Yaşamak Zor (Discovery Channel)

17:35 - Gece Gündüz (NTV)

18:00 - Yıldızlarla Buluşma (National Geographic)

18:05 - En İyisini Holmes Yapar (DMAX)

18:15 - Bagaj Savaşları (Discovery Channel)

18:30 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

18:55 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

19:00 - Zihin Oyunları (National Geographic)

19:00 - Antika Avcıları (DMAX)

19:10 - Hurda Avcıları (Discovery Channel)

19:30 - Garaj Hazineleri (DMAX)

19:55 - İkinci El Kralları (DMAX)

20:00 - Cosmos: Yeni Dünyalar (National Geographic)

20:00 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

20:05 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

20:55 - Tamirat-Tadilat (DMAX)

21:00 - Kindig Garajı (Discovery Channel)

21:00 - Vücut İşgalcileri (Discovery Science)

21:00 - Bob Ballard ile Amelia'yı Aramak (National Geographic)

21:50 - İçimdeki Canavarlar (Discovery Science)

21:55 - Keskin Nişancı (DMAX)

21:55 - Sokak Çılgınları (Discovery Channel)

22:00 - Nazilerin Mega Yapıları: Savaşa Hazır (National Geographic)

22:50 - Sokak Çılgınları: Amerika'nın En Hızlıları (Discovery Channel)

23:00 - Kabusa Dönen Yolculuklar: Suç ve Ceza (National Geographic)

23:10 - Top Gear (Bloomberg HT)

23:30 - Morgan Freeman ile Evrenin Sırları (Discovery Science)

23:55 - Antika Avcıları (DMAX)

23:55 - Uçak Kazası Raporu (National Geographic)