Yıldızlarla Buluşma

National Geographic'te yayınlanan ekranların beğenilen yaşam programı Yıldızlarla Buluşma, 15 Mayıs 2021 Cumartesi günü ekrana geliyor. Yıldızlarla Buluşma programını saat 00:50'de National Geographic'te izleyebilirsiniz.

Emmy ödüllü çok sevilen belgesel serisi Cosmos: Bir Uzay Serüveni’nin sunucusu ünlü astrofizikçi Neil DeGrasse Tyson, internette popüler olan yayınını daha önce hiç alışık olmadığımız türden bir gece kuşağı şovuna dönüştürüyor. Geçtiğimiz yıl eleştirmenlerce Cosmos ile en iyi reality sunucusu seçilen Tyson, ünlüleri, bilim insanlarını ve komedyenleri birbirinden farklı bir sürü kozmik konuya açıklık getirmek üzere yine kendine has tutkusu ve mizahi yönü ile ağırlıyor. Haftalık konular, popüler bilim kurgu, uzay yolculuğu, uzayda hayat, Büyük Patlama, Dünya’nın ve doğanın geleceği gibi alanlarda değişiklikler gösteriyor.

Bu yaşam programı, "Genel izleyici kitlesine hitap eden" bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Yıldızlarla Buluşma, National Geographic'de 15 Mayıs 2021 Cumartesi günü yayınlanan ilk program olarak saat 00:50'de başlayacak.

Yıldızlarla Buluşma programının yayını, 01:30'da yayınlanan Nazilerin Mega Yapıları isimli yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

15 Mayıs 2021 Cumartesi günü saat 00:50'de National Geographic'te hangi program yayınlanacak?

Yıldızlarla Buluşma yaşam programı yayını başlayacaktır.