Nazilerin Mega Yapıları

National Geographic'te yayınlanan ekranların beğenilen yaşam programı Nazilerin Mega Yapıları, 15 Mayıs 2021 Cumartesi günü ekrana geliyor. Nazilerin Mega Yapıları programını saat 01:30'da National Geographic'te izleyebilirsiniz.

Naziler, dünya hakimiyetine giden yolda tarihteki en büyük ve en ölümcül askeri teknolojileri ve ekipmanları geliştirdi. Bir ulusu kontrol ederek, tüm kıtaya egemen olup savaşı kazanabilmek için devasa terör makineleri, ileri teknoloji ürünü silahlar ve kendi geliştirdikleri kitle imha silahları üretmekten geri kalmadılar. 6 bölümden oluşan belgesel dizide, Hitler’in şimdiye dek saklı kalmış en hırslı mega yapılarının hikayelerini dinleyecek, onları tasarlayan mühendisleri tanıyacak ve savaşın kurallarını sonsuza dek değiştirecek teknolojilere tanıklık edeceksiniz.

Bu yaşam programı, "7 yaş ve üzerindeki izleyiciler için uygun olan" bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Nazilerin Mega Yapıları, National Geographic'de yayınlanan ve 15 Mayıs 2021 Cumartesi günü saat 00:50'de başlayan Yıldızlarla Buluşma isimli programdan sonra saat 01:30'da başlayacak.

Nazilerin Mega Yapıları programının yayını, 02:15'te yayınlanan Korkusuz Balıkçılar: Kuzey Güney'e Karşı isimli yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

15 Mayıs 2021 Cumartesi günü saat 01:30'da National Geographic'te hangi program yayınlanacak?

Nazilerin Mega Yapıları yaşam programı yayını başlayacaktır.