Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde

National Geographic'te yayınlanan ekranların beğenilen yaşam programı Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde, 15 Mayıs 2021 Cumartesi günü ekrana geliyor. Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde programını saat 08:55'te National Geographic'te izleyebilirsiniz.

Mısır, gezegendeki en zengin arkeolojik hazine kaynağına ev sahipliği yapıyor. Belgeselimizde kameralarımız, Mısır'ın dört bir yanındaki arkeolojinin ön saflarında yer alan ekipleri tüm kazı sezonları boyunca takip ediyor. Piramitlerin altında gezinen, uzun süredir kayıp mezarları ve 3000 yıllık mumyaları ortaya çıkaran dünyanın en iyi arkeologları, bu eski uygarlığın sırlarını çözmek için yarışıyor.

Bu yaşam programı, "Genel izleyici kitlesine hitap eden" bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde, National Geographic'de yayınlanan ve 15 Mayıs 2021 Cumartesi günü saat 08:10'da başlayan Ekinoksun Peşinde isimli programdan sonra saat 08:55'te başlayacak.

Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde programının yayını, 09:45'te yayınlanan Nazilerin Mega Yapıları: Savaşa Hazır isimli yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

15 Mayıs 2021 Cumartesi günü saat 08:55'te National Geographic'te hangi program yayınlanacak?

Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde yaşam programı yayını başlayacaktır.