Nazilerin Mega Yapıları: Savaşa Hazır

National Geographic'te yayınlanan ekranların beğenilen yaşam programı Nazilerin Mega Yapıları: Savaşa Hazır, 15 Mayıs 2021 Cumartesi günü ekrana geliyor. Nazilerin Mega Yapıları: Savaşa Hazır programını saat 09:45'te National Geographic'te izleyebilirsiniz.

Sevilen seri Nazilerin Mega Yapıları yeni sezonuyla National Geographic ekranlarına geliyor! İkinci Dünya Savaşı’nda Amerika’nın Nazilere ve Japonlara karşı verdiği savaşta her iki tarafın kullandığı askeri bakış açısı, öncü taktikleri ve en yeni teknolojileri inceleyen belgesel ile askeri donanım, savunma mega yapıları ve savaş kalıntılarını Pasifik adalarının plajlarından Hitler'in yer altı sığınaklarına uzanan bir keşfe çıkıyoruz.

Bu yaşam programı, "7 yaş ve üzerindeki izleyiciler için uygun olan" bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Nazilerin Mega Yapıları: Savaşa Hazır, National Geographic'de yayınlanan ve 15 Mayıs 2021 Cumartesi günü saat 08:55'te başlayan Mısır'ın Kayıp Hazinelerinin Peşinde isimli programdan sonra saat 09:45'te başlayacak.

Nazilerin Mega Yapıları: Savaşa Hazır programının yayını, 10:40'ta yayınlanan Sular Çekilince isimli yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

15 Mayıs 2021 Cumartesi günü saat 09:45'te National Geographic'te hangi program yayınlanacak?

Nazilerin Mega Yapıları: Savaşa Hazır yaşam programı yayını başlayacaktır.