TV'de Bugün Spor

Televizyonda 12 Eylül 2021 Pazar günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hempel World Cup Series, Beşiktaş - ÖK Yeni Malatyaspor, N Futbol Devre Arası, beIN Süper Lig, Fight Time ve N Futbol programları 12 Eylül 2021 Pazar günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 74 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

01:00 - Spor Artı (TRT Spor)

01:00 - Buz Hokeyi Dünya Şampiyonası (sportstv)

01:15 - Tenis (Eurosport)

01:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

02:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

02:00 - İleri Üçlü (TRT Spor)

03:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

04:00 - Sanal Direktör (beIN SPORTS 1)

04:00 - Spor Artı (TRT Spor)

05:00 - Futbol Anadolu (TRT Spor)

05:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

06:00 - Avrupa Kadınlar Hentbol Şampiyonası (sportstv)

07:00 - İleri Üçlü (TRT Spor)

08:30 - Triatlon (Eurosport)

08:30 - Sportsmax (sportstv)

08:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

09:00 - Orhan Ayhan'la (TRT Spor)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:00 - Güzel Oyun (24 TV)

09:20 - Taha Erpulat ile Pilates (sportstv)

09:30 - TFF 1. Lig Goller (TRT Spor)

09:30 - Haber (Eurosport)

09:35 - Kayakla Atlama (Eurosport)

09:40 - Süper Lig Goller (TRT Spor)

09:45 - Yoga (sportstv)

09:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:55 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

11:00 - Gamer (beIN SPORTS 1)

11:00 - Yüz Yüze Futbol (TRT Spor)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:30 - Yoga (sportstv)

12:00 - Sanal Direktör (beIN SPORTS 1)

12:00 - Axa ile Hareket Et (sportstv)

13:00 - Haber (Eurosport)

13:00 - İtalya Erkekler Voleybol Ligi (sportstv)

13:00 - Gündem Futbol (TRT Spor)

13:05 - Bisiklet (Eurosport)

13:15 - Motor Sporları (Eurosport)

13:30 - Futbolun Şehirleri (beIN SPORTS 1)

14:00 - Taraftar (beIN SPORTS 1)

14:15 - Bisiklet (Eurosport)

14:55 - Efsanelerin İzinde (TRT Spor)

15:00 - Masa Tenisi (sportstv)

15:00 - Süper Hikayem (beIN SPORTS 1)

15:00 - Aktüel Futbol (TRT Spor)

16:00 - Arşiv Süper Lig (beIN SPORTS 1)

16:15 - 1 Yıldız 10 Gol (beIN SPORTS 1)

16:20 - Euro Formula Open (sportstv)

16:30 - Maç Başlıyor (beIN SPORTS 1)

16:55 - Eyüpspor - Denizlispor (TRT Spor)

17:00 - V. Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS 1)

17:00 - Teknoloji ve Spor (sportstv)

17:45 - Devre Arası (beIN SPORTS 1)

18:00 - V. Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS 1)

18:00 - Güreş Dünyası (sportstv)

18:20 - Haber (Eurosport)

18:25 - Tenis (Eurosport)

19:00 - Napoli Yaz Oyunları (sportstv)

19:00 - Aktüel Futbol (TRT Spor)

19:00 - beIN Süper Lig (beIN SPORTS 1)

19:55 - Manisa FK - BB Erzurumspor (TRT Spor)

20:00 - Hempel World Cup Series (sportstv)

20:00 - Beşiktaş - ÖK Yeni Malatyaspor (beIN SPORTS 1)

20:45 - N Futbol Devre Arası (NTV)

20:45 - beIN Süper Lig (beIN SPORTS 1)

21:00 - Fight Time (sportstv)

21:00 - Beşiktaş - ÖK Yeni Malatyaspor (beIN SPORTS 1)

21:55 - N Futbol (NTV)

22:00 - beIN Süper Lig (beIN SPORTS 1)

22:00 - % 100 Futbol (TRT Spor)

23:00 - Teknik Analiz (TRT Spor)

23:45 - Hempel World Cup Series (sportstv)