TV'de Bugün Spor

Televizyonda 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Spor Turu, Aktüel Futbol Transfer, Stüdyo Tokyo, Transfer ve Haber programları 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 73 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:30 - TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul (sportstv)

00:45 - Teknik Analiz (TRT Spor)

01:00 - Spor Turu (beIN SPORTS 1)

01:30 - Dağ Bisikleti (Eurosport)

02:00 - % 100 Futbol (TRT Spor)

02:15 - N Futbol (NTV)

02:30 - Bisiklet (Eurosport)

02:30 - Transfer (beIN SPORTS 1)

03:00 - İstanbulspor A.Ş. - Altınordu (TRT Spor)

04:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

04:00 - Tenis (Eurosport)

04:45 - Süper Lig Özetler (TRT Spor)

05:15 - TFF 1. Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

05:20 - TFF 1. Lig Özetler (TRT Spor)

05:30 - Bisiklet (Eurosport)

05:50 - Teknik Analiz (TRT Spor)

06:00 - İtalya Erkekler Voleybol Ligi (sportstv)

07:00 - Gamer (beIN SPORTS 1)

07:00 - Olimpiyat (Eurosport)

08:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

08:00 - Tenis (Eurosport)

08:30 - Napoli Yaz Oyunları (sportstv)

08:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:15 - Süper Lig Özetler (TRT Spor)

09:20 - Taha Erpulat ile Pilates (sportstv)

09:30 - TFF 1. Lig Özetler (TRT Spor)

09:30 - Bisiklet (Eurosport)

09:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

10:00 - Taraftar (beIN SPORTS 1)

10:00 - Yoga (sportstv)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:55 - Haber (Eurosport)

10:55 - Spor Kitaplığı (TRT Spor)

11:00 - Tenis (Eurosport)

11:00 - Spor Manşet (TRT Spor)

11:00 - Futbolun Şehirleri (beIN SPORTS 1)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:30 - Yoga (sportstv)

12:00 - Sporsever (sportstv)

12:00 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

12:00 - Motor Sporları (Eurosport)

12:35 - Süper Lig Özetler (TRT Spor)

13:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

13:00 - Auto Life (sportstv)

13:45 - TFF 1. Lig Özetler (TRT Spor)

13:55 - Bisiklet (Eurosport)

14:00 - Spor Stüdyosu (TRT Spor)

14:00 - Gündem Atletizm (sportstv)

14:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

15:00 - Masa Tenisi (sportstv)

15:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

16:00 - Gündem Futbol Transfer (TRT Spor)

16:00 - Stüdyo Tokyo (sportstv)

17:00 - Cimnastik Her Yerde (sportstv)

17:00 - Gamer (beIN SPORTS 1)

17:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

18:00 - Yelkenci Türkiye (sportstv)

18:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

18:00 - Spor Merkezi (TRT Spor)

19:00 - Avrupa Oyunları Atletizm (sportstv)

19:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

20:00 - Spor Turu (beIN SPORTS 1)

21:00 - Aktüel Futbol Transfer (TRT Spor)

21:00 - Stüdyo Tokyo (sportstv)

21:00 - Transfer (beIN SPORTS 1)

21:55 - Haber (Eurosport)

22:00 - TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul (sportstv)

22:00 - Triatlon (Eurosport)

23:00 - WRC (Eurosport)

23:00 - Taktik Analiz (TRT Spor)

23:30 - Motor Sporları (Eurosport)

23:45 - Mobil 1 The Grid (sportstv)