TV'de Bugün Spor

Televizyonda 7 Eylül 2021 Salı günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Spor Turu, Avrupa Oyunları Atletizm, Milli Maç Özel, % 100 Futbol, Transfer ve 2022 Dünya Kupası Elemeleri Özetler programları 7 Eylül 2021 Salı günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 77 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:00 - Tenis (Eurosport)

00:30 - Fight Time (sportstv)

01:00 - Spor Artı (TRT Spor)

01:00 - Spor Turu (beIN SPORTS 1)

02:00 - Taktik Analiz (TRT Spor)

02:15 - N Futbol (NTV)

02:30 - Transfer (beIN SPORTS 1)

04:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

04:30 - 2022 Dünya Kupası Elemeleri Grup Karşılaşması Cebelitarık (TRT Spor)

05:15 - TFF 1. Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

06:00 - Buz Hokeyi Dünya Şampiyonası (sportstv)

06:15 - Spor Kitaplığı (TRT Spor)

06:20 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

06:25 - 2022 Dünya Kupası Elemeleri Özetler (TRT Spor)

07:00 - Gamer (beIN SPORTS 1)

08:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

08:30 - Mobil 1 The Grid (sportstv)

08:30 - Bisiklet (Eurosport)

08:45 - Spor Bülteni (A Haber)

08:45 - Sportsmax (sportstv)

08:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:15 - 2022 Dünya Kupası Elemeleri Özetler (TRT Spor)

09:20 - Pilates (sportstv)

09:45 - Yoga (sportstv)

09:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

09:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

10:00 - Taraftar (beIN SPORTS 1)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:55 - Spor Kitaplığı (TRT Spor)

10:55 - Haber (Eurosport)

11:00 - Tenis (Eurosport)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:00 - Futbolun Şehirleri (beIN SPORTS 1)

11:00 - Spor Manşet (TRT Spor)

11:30 - Yoga (sportstv)

11:45 - Spor Bülteni (A Haber)

11:55 - Haber (Eurosport)

12:00 - Axa ile Hareket Et (sportstv)

12:00 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

12:00 - Kano Slalom (Eurosport)

12:35 - A Milli Futbol Takımı Özetler (TRT Spor)

13:00 - TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul (sportstv)

13:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

13:00 - Bisiklet (Eurosport)

13:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

14:00 - Spor Stüdyosu (TRT Spor)

14:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

15:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

15:00 - Avrupa Oyunları (sportstv)

16:00 - Gündem Futbol Transfer (TRT Spor)

16:00 - Karate 1 Premier League Mısır (sportstv)

17:00 - Gamer (beIN SPORTS 1)

17:00 - Stüdyo Tokyo (sportstv)

17:40 - Haber (Eurosport)

17:45 - Spor Bülteni (A Haber)

17:45 - Tenis (Eurosport)

17:55 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

18:00 - Euro Formula Open (sportstv)

18:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

18:00 - Spor Merkezi (TRT Spor)

19:00 - Süper Spor (sportstv)

19:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

20:00 - Spor Turu (beIN SPORTS 1)

20:00 - Avrupa Oyunları Atletizm (sportstv)

20:00 - Milli Maç Özel (TRT Spor)

20:45 - % 100 Futbol (TRT Spor)

21:00 - Transfer (beIN SPORTS 1)

21:45 - 2022 Dünya Kupası Elemeleri Özetler (TRT Spor)

22:00 - Stüdyo Tokyo (sportstv)

22:20 - TFF 1. Lig Goller (TRT Spor)

22:30 - % 100 Futbol Devre Arası (TRT Spor)

22:45 - A Milli Futbol Takımı Özetler (TRT Spor)

23:00 - Gamer (beIN SPORTS 1)

23:00 - Karate 1 Premier League (sportstv)

23:35 - Süper Lig Goller (TRT Spor)

23:45 - % 100 Futbol (TRT Spor)