TV'de Bugün Spor

Televizyonda 10 Eylül 2021 Cuma günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Muhabir Masası, Güzel Oyun, Süper Lig Goller, Futbol Anadolu, Bi'de Bana Sor ve Teknoloji ve Spor programları 10 Eylül 2021 Cuma günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 69 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

00:15 - Tenis (Eurosport)

00:30 - Avrupa Erkekler Hentbol Şampiyonası (sportstv)

01:00 - Spor Artı (TRT Spor)

01:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

02:00 - Kuşak Çatışması (beIN SPORTS 1)

02:00 - Başlama Vuruşu (TRT Spor)

03:00 - Sporun Mabetleri (beIN SPORTS 1)

03:30 - Süper Lig Haftası (beIN SPORTS 1)

04:00 - Süper Hikayem (beIN SPORTS 1)

04:00 - Spor Artı (TRT Spor)

05:00 - Farklı Açı (beIN SPORTS 1)

05:00 - Transfer Gündemi (TRT Spor)

06:00 - Avrupa Oyunları (sportstv)

08:30 - Pure Outdoor (sportstv)

08:45 - Spor Bülteni (A Haber)

08:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

09:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:15 - FIFA Magazin (TRT Spor)

09:20 - Pilates (sportstv)

09:30 - Golf (Eurosport)

09:40 - Süper Lig Goller (TRT Spor)

09:45 - Yoga (sportstv)

09:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

10:00 - Bisiklet (Eurosport)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

10:55 - Efsanelerin İzinde (TRT Spor)

11:00 - Spor Manşet (TRT Spor)

11:00 - beIN Manşet (beIN SPORTS 1)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:30 - Yoga (sportstv)

11:45 - Spor Bülteni (A Haber)

12:00 - Gündem Atletizm (sportstv)

12:25 - Süper Lig Özetler (TRT Spor)

12:30 - Nostalji Maçlar: G. Birliği - Trabzonspor (beIN SPORTS 1)

13:00 - ATP Londra (sportstv)

13:05 - Tenis (Eurosport)

13:45 - TFF 1. Lig Goller (TRT Spor)

14:00 - Spor Stüdyosu (TRT Spor)

14:30 - Arşiv Süper Lig (beIN SPORTS 1)

15:00 - Cimnastik Her Yerde (sportstv)

15:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

16:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

16:00 - 5. Set (sportstv)

16:00 - Gündem Futbol (TRT Spor)

16:00 - Bisiklet (Eurosport)

17:00 - Masa Tenisi (sportstv)

17:45 - Spor Bülteni (A Haber)

17:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

18:00 - Spor Merkezi (TRT Spor)

18:00 - Yelkenci Türkiye (sportstv)

18:00 - Süper Lig Haftası (beIN SPORTS 1)

18:30 - İstatistik Bankası (beIN SPORTS 1)

18:50 - Haber (Eurosport)

18:55 - Tenis (Eurosport)

19:00 - TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul (sportstv)

19:00 - Futbolun Şehirleri (beIN SPORTS 1)

20:00 - Muhabir Masası (beIN SPORTS 1)

20:00 - Güzel Oyun (24 TV)

20:45 - Süper Lig Goller (TRT Spor)

21:00 - Futbol Anadolu (TRT Spor)

21:00 - Bi'de Bana Sor (beIN SPORTS 1)

21:00 - Teknoloji ve Spor (sportstv)

22:00 - Santra (beIN SPORTS 1)

22:00 - Buz Hokeyi Şampiyonlar Ligi Finali (sportstv)

23:30 - Bisiklet (sportstv)

23:30 - İstatistik Bankası (beIN SPORTS 1)