TV'de Bugün Spor

Televizyonda 9 Eylül 2021 Perşembe günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Gündem Atletizm, Spor Turu, Napoli Yaz Oyunları, Başlama Vuruşu, Transfer ve 5. Set programları 9 Eylül 2021 Perşembe günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 73 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz spor programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:15 - Tenis (Eurosport)

01:00 - Spor Turu (beIN SPORTS 1)

01:00 - WTA Pekin (sportstv)

01:00 - Spor Artı (TRT Spor)

02:00 - Transfer Gündemi (TRT Spor)

02:30 - Transfer (beIN SPORTS 1)

03:30 - İspanya La Liga Özetler (TRT Spor)

04:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

04:05 - Süper Lig Özetler (TRT Spor)

04:40 - TFF 1. Lig Özetler (TRT Spor)

05:05 - FIFA Magazin (TRT Spor)

05:15 - TFF 1. Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

05:30 - Futbol Aklı (TRT Spor)

06:00 - WTA Roma (sportstv)

07:00 - Gamer (beIN SPORTS 1)

08:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

08:30 - Sportsmax (sportstv)

08:45 - Spor Bülteni (A Haber)

08:50 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

09:00 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

09:15 - A Milli Futbol Takımı Özetler (TRT Spor)

09:20 - Pilates (sportstv)

09:30 - Golf (Eurosport)

09:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

09:45 - Yoga (sportstv)

09:55 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

10:00 - Taraftar (beIN SPORTS 1)

10:00 - Bisiklet (Eurosport)

10:30 - Dinamik Sabahlar (sportstv)

10:55 - Spor Kitaplığı (TRT Spor)

11:00 - Futbolun Şehirleri (beIN SPORTS 1)

11:00 - Pilates (sportstv)

11:00 - Spor Manşet (TRT Spor)

11:30 - Yoga (sportstv)

11:45 - Spor Bülteni (A Haber)

12:00 - Güreş Dünyası (sportstv)

12:00 - Süper Lig Maç Özetleri (beIN SPORTS 1)

12:35 - A Milli Futbol Takımı Özetler (TRT Spor)

12:45 - TFF 1. Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

13:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

13:00 - Euro Formula Open (sportstv)

13:05 - Tenis (Eurosport)

13:50 - Efsanelerin İzinde (TRT Spor)

14:00 - Avrupa Oyunları (sportstv)

14:00 - Spor Stüdyosu (TRT Spor)

14:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

15:00 - Hempel World Cup Series (sportstv)

15:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

16:00 - Bisiklet (Eurosport)

16:00 - Masa Tenisi (sportstv)

16:00 - Hedef Süper Lig (TRT Spor)

16:45 - TFF 1. Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

17:00 - Süper Spor (sportstv)

17:00 - Gamer (beIN SPORTS 1)

17:30 - 2022 Dünya Kupası Elemeleri Özetler (TRT Spor)

17:45 - Spor Bülteni (A Haber)

17:55 - Takvim Yaprakları (TRT Spor)

18:00 - Maç Saati (beIN SPORTS 1)

18:00 - Spor Merkezi (TRT Spor)

18:00 - Avrupa Oyunları (sportstv)

18:50 - Haber (Eurosport)

18:55 - Tenis (Eurosport)

19:00 - Cimnastik Her Yerde (sportstv)

19:45 - Süper Lig Haftanın Golleri (beIN SPORTS 1)

20:00 - Gündem Atletizm (sportstv)

20:00 - Spor Turu (beIN SPORTS 1)

21:00 - Napoli Yaz Oyunları (sportstv)

21:00 - Başlama Vuruşu (TRT Spor)

21:00 - Transfer (beIN SPORTS 1)

21:45 - 5. Set (sportstv)

23:00 - Aktüel Futbol (TRT Spor)

23:00 - Gamer (beIN SPORTS 1)

23:15 - Yelkenci Türkiye (sportstv)