TV'de Bugün Yaşam

Televizyonda 12 Eylül 2021 Pazar günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yükselen Fırtına, Aslı Şafak'la İşin Aslı, Neler Oluyor Hayatta, Paranormal Dosyalar, Beynimi Baştan Yarat, Tamirat Tadilat, Hazen Audel ile Kabile Yaşamı, Uzaylıların Sırrını Çözmek, Polis Akademisi ve Alaska'yı Mesken Tuttuk programları 12 Eylül 2021 Pazar günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 131 adet yaşam programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz yaşam programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:05 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

00:15 - Paylaş Benimle (TV8)

00:20 - Nasa'nın Açıklanamayan Dosyaları (Discovery Science)

00:30 - Goblin Garajı: Modifiye (Discovery Channel)

00:40 - Gündüz Gece (Kanal 7)

00:50 - Alaska'da Yeni Hayat (National Geographic)

01:00 - Reklamarkası (Bloomberg HT)

01:05 - Antik Uzaylılar (DMAX)

01:15 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

01:40 - Mayaların Kayıp Hazineleri (National Geographic)

02:00 - Kindig Garajı (Discovery Channel)

02:15 - Mevsiminde Tarım (Bloomberg HT)

02:25 - Korkusuz Balıkçılar: Kuzey Güney'e Karşı (National Geographic)

02:35 - Tarihe Yakından Bakış (Discovery Science)

02:50 - Dinozor Avcıları (DMAX)

03:00 - 24 Portre (24 TV)

03:05 - Top Gear (Bloomberg HT)

03:10 - İklim Değişikliği ve Biz (National Geographic)

03:35 - Tamirat-Tadilat (DMAX)

03:45 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

03:50 - Zihin Oyunları (National Geographic)

04:00 - Reklamarkası (Bloomberg HT)

04:05 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

04:35 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

04:45 - Lifestyle (NTV)

04:50 - Nasıl Yapılmış: Spor Malzemeleri (DMAX)

05:00 - Gezmek Olsun (360)

05:15 - Mevsiminde Tarım (Bloomberg HT)

05:15 - Hitler'in Amerika Savaşı (National Geographic)

06:00 - Nasıl Yapılmış? (DMAX)

06:00 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

06:00 - Venedik'i Kurtarmak (National Geographic)

06:05 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

06:20 - Morgan Freeman ile Evrenin Sırları (Discovery Science)

06:45 - Alaska'da Yeni Hayat (National Geographic)

07:00 - Top Gear (Bloomberg HT)

07:15 - Paylaş Benimle (TV8)

07:15 - Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim (Kanal D)

07:25 - Tamirhane (DMAX)

07:30 - Bagaj Savaşları (Discovery Channel)

07:30 - Felakete Doğru Özel (National Geographic)

07:35 - Gece Gündüz (NTV)

07:50 - Dinozor Avcıları (Discovery Science)

07:50 - Laf Aramızda (NTV)

08:00 - Anadolu'dayız (360)

08:00 - Grand Designs (Bloomberg HT)

08:15 - Susuzluk (National Geographic)

08:30 - Konuştukça (Kanal D)

08:55 - Boat Show (Bloomberg HT)

09:00 - Hurda Avcıları (Discovery Channel)

09:00 - Minerva'nın Hayaleti (National Geographic)

09:25 - Nasıl Yapılmış: Rüya Arabalar (Discovery Science)

09:25 - Tekne Meraklıları (DMAX)

09:45 - Hitler'in Amerika Savaşı (National Geographic)

09:45 - Hayalimdeki Değişim (TV8)

09:50 - Muhabbet Kapısı (Kanal 7)

10:15 - Çin'de Yolculuk (NTV)

10:20 - Ölmek Yok (DMAX)

10:30 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (Discovery Channel)

10:30 - Süper 1 Takım (TV8)

10:40 - Sular Çekilince: Son Köle Gemisi (National Geographic)

10:50 - Lifestyle (NTV)

11:00 - Tülin Şahin ile Moda (Star TV)

11:00 - Evim Şahane (teve2)

11:20 - İkinci El Kralları (DMAX)

11:25 - Avustralya Kamyoncuları (Discovery Channel)

11:30 - Bahar Kapıda (Kanal 7)

11:35 - Uçak Kazası Raporu (National Geographic)

11:55 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

12:00 - Vahe ile Evdeki Mutluluk (Star TV)

12:15 - Kırsalda Yaşamak Zor (Discovery Channel)

12:30 - Bear Grylls ile Yabanda (National Geographic)

12:30 - Çok Gezenti (teve2)

13:00 - Belgesel (TRT 1)

13:00 - Bir Şansım Olsa (Show TV)

13:00 - Reklamarkası (Bloomberg HT)

13:05 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (Discovery Channel)

13:10 - Yolda Ne Yiyoruz? (DMAX)

13:25 - Hazen Audel ile Kabile Yaşamı (National Geographic)

13:50 - Lifestyle (NTV)

13:55 - Bilinmeyene Yolculuk (Discovery Channel)

14:00 - Rehber (teve2)

14:00 - Gezmek Olsun (360)

14:15 - 8. Etap (24 TV)

14:15 - Halkın Sanatı (NTV)

14:20 - Nazilerin Mega Yapıları: Savaşa Hazır (National Geographic)

14:20 - Uzay Otobanı (Discovery Science)

14:30 - Tekno Hayat (NTV)

14:35 - Sokak Yemekleri Yarışı (DMAX)

15:10 - Dünyayı Geziyorum (Kanal 7)

15:20 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

15:35 - Larry ve George Türkiye'de (DMAX)

15:45 - Baştan Sona Sağlık (CNN Türk)

15:50 - Laf Aramızda (NTV)

16:00 - Morgan Freeman ile Evrenin Sırları (Discovery Science)

16:35 - Sıra Dışı Karavanlar (DMAX)

17:00 - Anadolu'dayız (360)

17:10 - Fırat Alagöz ile Yakın Uzaklar (Bloomberg HT)

17:25 - Bering Boğazı'nda Altın (Discovery Channel)

17:30 - Dünyanın En İyi Arabaları (DMAX)

17:35 - Brilliant Ideas (Bloomberg HT)

17:40 - Nasıl Yapılmış: Rüya Arabalar (Discovery Science)

17:50 - Laf Aramızda (NTV)

18:05 - Great Asian Railway Journeys (Bloomberg HT)

18:15 - 0'dan 100'e (NTV)

18:30 - Kirli İşler (DMAX)

19:00 - Zihin Oyunları (National Geographic)

19:00 - Top Gear (Bloomberg HT)

19:10 - Kırsalda Yaşamak Zor (Discovery Channel)

19:30 - Antika Avcıları (DMAX)

19:30 - 0'dan 100'e (NTV)

20:00 - Yükselen Fırtına (National Geographic)

20:00 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

20:00 - Neler Oluyor Hayatta (24 TV)

20:10 - Paranormal Dosyalar (Discovery Science)

21:00 - Beynimi Baştan Yarat (Discovery Science)

21:00 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

21:00 - Hazen Audel ile Kabile Yaşamı (National Geographic)

21:50 - Uzaylıların Sırrını Çözmek (Discovery Science)

21:55 - Polis Akademisi (DMAX)

21:55 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (Discovery Channel)

22:00 - Deha: Aretha (National Geographic)

22:00 - Joanna Lumley's Trans-Siberian Adventure (Bloomberg HT)

22:45 - Lifestyle (NTV)

22:50 - Grand Designs (Bloomberg HT)

22:50 - Laf Aramızda (NTV)

22:50 - Sokak Çılgınları (Discovery Channel)

23:10 - Zihin Oyunları (National Geographic)

23:30 - Cooper'ın Hazinesi (Discovery Science)

23:45 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

23:45 - Arama Kurtarma Ekibi (DMAX)