TV'de Bugün Yaşam

Televizyonda 29 Ağustos 2021 Pazar günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Aslı Şafak'la İşin Aslı, Yükselen Fırtına, Tamirat Tadilat, Bilinmeyene Yolculuk, Dünyanın En İyi Arabaları, Tarihe Yakından Bakış, Hazen Audel ile Kabile Yaşamı, Güzel Dedektif 2: Silahlı ve Cazibeli ve Alaska'yı Mesken Tuttuk programları 29 Ağustos 2021 Pazar günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesinde öne çıkıyor.

Sizin için toplam 130 adet yaşam programı aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz yaşam programı adına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

00:05 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

00:15 - Paylaş Benimle (TV8)

00:20 - Büyük Beyin Kuramı (Discovery Science)

00:30 - Goblin Garajı: Modifiye (Discovery Channel)

00:40 - Ormanda Altın (DMAX)

00:45 - Uçak Kazası Raporu (National Geographic)

01:00 - Reklamarkası (Bloomberg HT)

01:15 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

01:30 - Tekno Hayat (NTV)

01:35 - Araba S.O.S. (National Geographic)

01:40 - Tamirat-Tadilat (DMAX)

02:00 - Sokak Çılgınları (Discovery Channel)

02:15 - Mevsiminde Tarım (Bloomberg HT)

02:25 - Kabusa Dönen Yolculuklar: Suç ve Ceza (National Geographic)

03:05 - Top Gear (Bloomberg HT)

03:10 - Hazen Audel ile Kabile Yaşamı (National Geographic)

03:20 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

03:45 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

03:50 - Bear Grylls ile Yabanda (National Geographic)

04:00 - Reklamarkası (Bloomberg HT)

04:00 - Sevcan'la Lezzet Yolunda (Show TV)

04:35 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

04:35 - Sular Çekilince Özel (National Geographic)

04:45 - Bilginiz Olsun (TV8)

04:45 - Lifestyle (NTV)

04:50 - Nasıl Yapılmış? (DMAX)

04:50 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

05:00 - Gezmek Olsun (360)

05:15 - Mevsiminde Tarım (Bloomberg HT)

05:15 - Albert Lin ile Kayıp Şehirler: Büyük Tufan (National Geographic)

06:00 - Tulsa'nın Kanlı Yazı (National Geographic)

06:00 - Nasıl Yapılır? (Discovery Science)

06:00 - Hurda Bizim İşimiz (DMAX)

06:00 - Nasıl Yapılır? (Discovery Channel)

06:05 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

06:15 - Halkın Sanatı (NTV)

06:20 - Büyük Beyin Kuramı (Discovery Science)

06:45 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Channel)

07:00 - Top Gear (Bloomberg HT)

07:05 - James Woods İle Geleceğin Bilimi (Discovery Science)

07:30 - Emlak Savaşları (Discovery Channel)

07:30 - Alaska'da Yeni Hayat (National Geographic)

07:30 - Tamirhane (DMAX)

07:35 - Gece Gündüz (NTV)

07:50 - Laf Aramızda (NTV)

08:00 - Anadolu'dayız (360)

08:00 - Grand Designs (Bloomberg HT)

08:20 - Kaçakçıların Peşinde (National Geographic)

08:30 - Konuştukça (Kanal D)

09:00 - Hurda Avcıları (Discovery Channel)

09:10 - Son Buzul (National Geographic)

09:15 - Efsanevi Mekanlar (NTV)

09:20 - Boat Show (Bloomberg HT)

09:25 - Silikon Vadisi Hakkında Bilinmeyenler (Discovery Science)

09:30 - Tekne Meraklıları (DMAX)

09:45 - On Yaş Genç (TV8)

10:15 - Nasıl Yapılmış? (Discovery Science)

10:30 - Süper 1 Takım (TV8)

10:30 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (Discovery Channel)

10:40 - Titanik'i Kurutmak (National Geographic)

10:50 - Lifestyle (NTV)

11:00 - Evim Şahane (teve2)

11:15 - Çin'de Yolculuk (NTV)

11:20 - İkinci El Kralları (DMAX)

11:25 - Alaska Demiryolu (Discovery Channel)

11:35 - Bir Su Hikayesi (National Geographic)

12:00 - Gündüz Gece (Kanal 7)

12:15 - 8. Etap (24 TV)

12:15 - Kırsalda Yaşamak Zor (Discovery Channel)

12:30 - Çok Gezenti (teve2)

12:30 - Bear Grylls ile Yabanda (National Geographic)

12:30 - Hayatın Senin Elinde (NTV)

12:35 - O (CNN Türk)

12:55 - Şefin Özel Konuğu (TRT 1)

13:00 - Balçiçek ile Sohbete Geldik (Kanal D)

13:00 - Bir Şansım Olsa (Show TV)

13:00 - Reklamarkası (Bloomberg HT)

13:05 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (Discovery Channel)

13:10 - Yolda Ne Yiyoruz? (DMAX)

13:25 - Hazen Audel ile Kabile Yaşamı (National Geographic)

13:50 - Lifestyle (NTV)

13:55 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

14:00 - Gezmek Olsun (360)

14:00 - Rehber (teve2)

14:15 - 24 Portre (24 TV)

14:20 - Uçak Kazası Raporu Özel (National Geographic)

14:35 - Sokak Yemekleri Yarışı (DMAX)

15:10 - Richard Hammond ile Büyük İcatlar (Discovery Science)

15:15 - Dünyanın Tadı (Kanal 7)

15:20 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

15:35 - Çılgın Havuzlar (DMAX)

15:45 - Baştan Sona Sağlık (CNN Türk)

16:15 - Neler Oluyor Hayatta (24 TV)

16:30 - Altın Peşinde: Dave Turin'in Kayıp Madeni (Discovery Channel)

17:00 - Anadolu'dayız (360)

17:10 - Fırat Alagöz ile Yakın Uzaklar (Bloomberg HT)

17:25 - Bering Boğazı'nda Altın (Discovery Channel)

17:35 - Brilliant Ideas (Bloomberg HT)

17:35 - Antika Avcıları (DMAX)

17:50 - Laf Aramızda (NTV)

18:05 - Great Asian Railway Journeys (Bloomberg HT)

18:15 - Alaska: Son Sınır (Discovery Channel)

18:30 - Tekno Hayat (NTV)

19:00 - Top Gear (Bloomberg HT)

19:00 - 24 Portre (24 TV)

19:00 - Bozayının İzinde: Sarıkamış (National Geographic)

19:10 - Yaban Evler (Discovery Channel)

19:15 - 0'dan 100'e (NTV)

19:20 - Cooper'ın Hazinesi (Discovery Science)

19:25 - Tamirat-Tadilat (DMAX)

20:00 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)

20:00 - Yükselen Fırtına (National Geographic)

20:05 - Tamirat Tadilat (Discovery Channel)

20:10 - Bilinmeyene Yolculuk (Discovery Science)

20:25 - Dünyanın En İyi Arabaları (DMAX)

21:00 - Tarihe Yakından Bakış (Discovery Science)

21:00 - Hazen Audel ile Kabile Yaşamı (National Geographic)

21:25 - Güzel Dedektif 2: Silahlı ve Cazibeli (DMAX)

21:55 - Alaska'yı Mesken Tuttuk (Discovery Channel)

22:00 - Joanna Lumley's Trans-Siberian Adventure (Bloomberg HT)

22:00 - Bear Grylls ile Yabanda (National Geographic)

22:40 - Bilinmeyene Yolculuk (Discovery Science)

22:45 - Lifestyle (NTV)

22:50 - İşte Sürat İşte Ses (Discovery Channel)

22:50 - Grand Designs (Bloomberg HT)

23:00 - Gal Gadot ile Etki Yaratan Kadınlar (National Geographic)

23:10 - Efsanevi Mekanlar (NTV)

23:30 - Evrenin İşleyişi (Discovery Science)

23:40 - Arama Kurtarma Ekibi (DMAX)

23:45 - Aslı Şafak'la İşin Aslı (Bloomberg HT)