24 Temmuz 2022 Pazar Yaşam yayın akışı
Televizyonda 24 Temmuz 2022 Pazar günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Dinozor Avcıları, Aslı Şafak'la İşin Aslı, Donmuş Altının Laneti, Sefer X, Jeremy Wade ile Bilinmeyen Sular, Teleskop, Ayrıcalıklı Rotalar, Richard Hammond'ın Atölyesi ve Atlantis'in Peşinde programları 24 Temmuz 2022 Pazar günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesinde öne çıkıyor.
Sizin için toplam 142 adet yaşam programı aşağıda listelenmiştir. Sitemizde herhangi bir kanal veya yaşam programı yayını paylaşılmamaktadır. Programları belirtilen saatte ilgili televizyon kanalının yayın platformları üzerinden izleyebilirsiniz.
00:00 - - Kabusa Dönen Yolculuklar
00:10 - - Aslı Şafak'la İşin Aslı
00:30 - - Alaska Üçgeni
00:30 - - Tekno Hayat
00:36 - - Sokak Çılgınları
00:45 - - Coyote Peterson Projesi
00:55 - - Uçak Kazası Raporu Özel
01:15 - - Macerasever
01:27 - - Ölümcül Av
01:40 - - Korkusuz Balıkçılar
01:45 - - Gözcüler 3: Büyük Oyun
01:55 - - Lezzete Dair
02:10 - - Uzaylılarla Temas
02:15 - - Ayrıcalıklı Rotalar
02:18 - - Billy'yle Brooklyn'de Alışveriş
02:20 - - Reklamarkası Ekstra
02:48 - - Ölümcül Av
03:00 - - Nasıl Yapılmış?
03:15 - - Halkın Mutfağı
03:15 - - Tamirat Tadilat: Rüya Arabalar
03:38 - - Ölümcül Av: Nesilden Nesile
03:48 - - Nasıl Yapılır?
03:50 - - Ahmak Bilimi
04:15 - - Gezmek Olsun
04:28 - - Büyük Avın Peşinde
04:30 - - Gordon Ramsay ile Rota Dışı
04:45 - - Nasıl Yapılır?
04:45 - - Lifestyle
04:50 - - Laf Aramızda
05:00 - - Anadolu'dayız
05:00 - - Rehber
05:14 - - Nasıl Yapılır?
05:15 - - NTV Belgesel Kuşağı
05:24 - - Nasıl Yapılmış?
05:30 - - Bilginiz Olsun
06:00 - - Nasıl Yapılmış?
06:00 - - Bear Grylls ile Yabanda
06:05 - - Aslı Şafak'la İşin Aslı
06:12 - - Nasıl Yapılır?
06:15 - - Halkın Sanatı
06:46 - - Nasıl Yapılır?
07:00 - - Deadline to Disaster
07:24 - - Morgan Freeman ile Evrenin Sırları
07:30 - - Çılgın Havuzlar
07:32 - - Özel Akvaryumlar
07:35 - - Gece Gündüz
07:45 - - Expedition With Steve Backshall
07:45 - - Anadolu'dayız
07:50 - - Laf Aramızda
08:18 - - Havuz Ustası
08:30 - - Her Şeyden Önce
08:40 - - Grand Designs Australia
08:50 - - Lifestyle
09:00 - - Silikon Vadisi Hakkında Bilinmeyenler
09:04 - - Müzayede Kralları
09:27 - - Billy'yle Brooklyn'de Alışveriş
09:30 - - Antika Avcıları
09:40 - - The Sixties
09:45 - - Lanetli Yerler Atlası
09:48 - - Tesla: Bir Cinayetin Perde Arkası
09:50 - - Tamirat Tadilat: Rüya Arabalar
09:50 - - Belgesel
10:15 - - Esrarengiz İstanbul
10:30 - - Boat Show
10:35 - - Hurda Avcıları: Klasik Arabalar
10:36 - - Nasıl Yapılmış?
11:00 - - Great British Railway Journeys
11:15 - - Nursel'le Evin Tadı
11:15 - - Fit Mutfak
11:20 - - Halkın Mutfağı
11:20 - - Vahşi Afrika: Yaşam Irmakları
11:25 - - İkinci El Kralları
12:15 - - Deadline to Disaster
12:15 - - 8. Etap
12:30 - - İkinci Dünya Savaşı: Sualtı Cehennemi
12:30 - - Hayatın Senin Elinde
12:30 - - Çok Gezenti
13:00 - - Bir Şansım Olsa
13:00 - - Nasıl Yapılır?
13:15 - - Pizza Ustaları
13:50 - - Richard Hammond ile Büyük İcatlar
13:50 - - Lifestyle
14:00 - - Rehber
14:10 - - Grand Designs Australia
14:10 - - Sokak Yemekleri Yarışı
14:40 - - Dünyayı Geziyorum
15:05 - - Restoran Dedektifi
15:10 - - Gezelim
15:15 - - Doya Doya Moda
15:15 - - Expedition With Steve Backshall
15:26 - - Almanya'nın Mimarları
15:30 - - Tamirat Tadilat
16:00 - - Erkek İşi
16:00 - - Gökyüzünden
16:15 - - Neler Oluyor Hayatta
16:20 - - Tekno Hayat
16:20 - - The Eighties
16:25 - - Ölümcül Av
16:45 - - Baştan Sona Sağlık
16:55 - - Havuz Deyip Geçme
17:00 - - Anadolu'dayız
17:02 - - Aya İnişin Bilinmeyenleri
17:05 - - Muhteşem Makineler
17:15 - - Boat Show
17:20 - - Ölümcül Av: Nesilden Nesile
17:50 - - Great British Railway Journeys
17:50 - - Laf Aramızda
17:50 - - Amazon Oteli
18:00 - - Okyanus Batıkları Raporu
18:15 - - Monster Garajı
18:20 - - Sazıyla Sözüyle Halk
18:40 - - Nasıl Yapılmış?
18:50 - - Coyote Peterson Projesi
19:00 - - 24 Portre
19:00 - - Bahar Kapıda
19:00 - - Uçak Kazası Raporu
19:10 - - Hurda Avcıları: Klasik Arabalar
19:15 - - 0'dan 100'e
19:50 - - Ed Stafford: Yaban Macerası
20:00 - - Dinozor Avcıları
20:00 - - Aslı Şafak'la İşin Aslı
20:05 - - Donmuş Altının Laneti
21:00 - - Sefer X
21:00 - - Jeremy Wade ile Bilinmeyen Sular
21:10 - - Teleskop
21:15 - - Ayrıcalıklı Rotalar
21:50 - - Richard Hammond'ın Atölyesi
21:55 - - Atlantis'in Peşinde
22:00 - - Deadline to Disaster
22:00 - - Muhteşem Makineler
22:00 - - Aya İnişin Bilinmeyenleri
22:15 - - Macerasever
22:50 - - Laf Aramızda
22:50 - - Tamirat-Tadilat
22:50 - - Ormanın Koruyucuları
22:50 - - Şifreler ve Komplolar
23:00 - - Expedition With Steve Backshall
23:00 - - Kanunsuz Ada
23:00 - - NTV Belgesel Kuşağı
23:45 - - Sokak Çılgınları
23:50 - - Amazon Macerası
23:55 - - Araba S.O.S. Özel