21 Kasım 2021 Pazar Yaşam yayın akışı
Televizyonda 21 Kasım 2021 Pazar günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aslı Şafak'la İşin Aslı, Paskalya Adası: Pasifik'in Mimarları, Yeraltındaki Sırlar, Gordon Ramsay ile Rota Dışı, Atlantis'in Peşinde, Zaman Kırılması, Ayrıcalıklı Rotalar, Blade II, Paranormal Tecrit ve Keşif: Geleceğe Dönüş programları 21 Kasım 2021 Pazar günü yayınlanması planlanmış yaşam programı listesinde öne çıkıyor.
Sizin için toplam 134 adet yaşam programı aşağıda listelenmiştir. Sitemizde herhangi bir kanal veya yaşam programı yayını paylaşılmamaktadır. Programları belirtilen saatte ilgili televizyon kanalının yayın platformları üzerinden izleyebilirsiniz.
00:10 - - Aslı Şafak'la İşin Aslı
00:20 - - Uzaylılarla Temas
00:30 - - Kindig Garajı
00:30 - - Tekno Hayat
00:50 - - Ateşten Doğan
00:50 - - Mariana Van Zeller ile Tehlikeli Yollar
01:05 - - The Sixties
01:15 - - Usta Şoförler
01:15 - - Halkın Mutfağı
01:35 - - Gece Gündüz
01:40 - - Araba S.O.S.
01:55 - - Reklamarkası
02:00 - - Kindig Garajı
02:35 - - Tarihe Yakından Bakış
02:40 - - Altın Peşinde
03:10 - - Top Gear
03:25 - - Tamirat-Tadilat
03:45 - - Tamirat Tadilat
03:45 - - Ahmak Bilimi
04:00 - - The Sixties
04:05 - - Nasıl Yapılmış?
04:30 - - Gizli Kalmış Tarih
04:35 - - Nasıl Yapılmış?
04:45 - - Bilginiz Olsun
04:45 - - Ece Üner ile Susma
04:45 - - Lifestyle
04:55 - - Nasıl Yapılmış?
05:10 - - Köle Ticaretinin Kayıp Tarihi
05:15 - - NTV Belgesel Kuşağı
05:40 - - Reklamarkası
06:00 - - Nasıl Yapılır?
06:00 - - Gökyüzünden
06:00 - - Morgan Freeman ile Bizim Hikayemiz
06:05 - - Aslı Şafak'la İşin Aslı
06:15 - - Halkın Mutfağı
06:20 - - Morgan Freeman ile Evrenin Sırları
06:45 - - Morgan Freeman ile İnancın Hikayesi Derlemeler
07:00 - - Depo Savaşları
07:00 - - Top Gear
07:30 - - Unutulmuş Hazineler
07:35 - - Gece Gündüz
07:50 - - Ne Ters Gitmiş Olabilir?
07:50 - - Laf Aramızda
08:00 - - Merhaba Hayat
08:00 - - Anadolu'dayız
08:20 - - Her Şeyden Önce
08:25 - - 0'dan 100'e
08:30 - - Çook Yaşa
08:30 - - Konuştukça
09:00 - - Gizli Kalmış Tarih
09:00 - - Antika Avcıları
09:00 - - Tamirat Tadilat
09:25 - - Nasıl Yapılmış: Rüya Arabalar
09:45 - - On Yaş Genç
09:45 - - Mars
09:50 - - Nursaçan'la Sohbetler
09:50 - - Asırlık Tariflerle Türk Mutfağı
10:10 - - Ayrıcalıklı Rotalar
10:30 - - Tamir Ustası Ant Anstead
10:55 - - İkinci El Kralları
11:00 - - Tülin Şahin ile Moda
11:00 - - Nursel'le Evin Tadı
11:25 - - Alaska: Son Sınır
11:30 - - Tekno Hayat
11:30 - - Gündüz Gece
11:35 - - Reklamarkası
11:55 - - Nasıl Yapılır?
12:00 - - Vahe ile Evdeki Mutluluk
12:15 - - Halkın Sanatı
12:15 - - 8. Etap
12:15 - - Kırsalda Yaşamak Zor
12:30 - - Rehber
12:30 - - İkinci Dünya Savaşı: Sualtı Cehennemi
12:35 - - O
12:55 - - Ateş ve Yemek
13:00 - - Sıradan Birkaç Gün
13:00 - - Arda'nın Mutfağı
13:00 - - Bir Şansım Olsa
13:05 - - Alaska'yı Mesken Tuttuk
13:20 - - Dr. Feridun Kunak'la Evinize Sağlık
13:50 - - Lifestyle
13:50 - - Restoran Dedektifi
13:55 - - Bering Boğazı'nda Altın
14:00 - - Çok Gezenti
14:00 - - Gezmek Olsun
14:20 - - Evrenin İşleyişi
14:50 - - Bagaj Savaşları
15:00 - - Reklamarkası Ekstra
15:10 - - Dünyanın Tadı
15:25 - - Aslı Şafak'la İşin Aslı
15:50 - - Laf Aramızda
16:00 - - Morgan Freeman ile Evrenin Sırları
16:15 - - Neler Oluyor Hayatta
16:20 - - Tamirat Tadilat: Rüya Arabalar
16:45 - - Baştan Sona Sağlık
17:00 - - Anadolu'dayız
17:10 - - Tarım Bizim Geleceğimiz
17:20 - - Son Sığınak
17:25 - - Altın Peşinde
17:40 - - Nasıl Yapılmış: Rüya Arabalar
17:50 - - Laf Aramızda
18:00 - - Sular Çekilince: Arktik Savaşı
18:05 - - Jamie's Super Food
18:15 - - Halkın Mutfağı
18:15 - - Bering Boğazı'nda Altın
18:20 - - Depo Savaşları
19:00 - - 24 Portre
19:00 - - Mühendislik Felaketleri
19:00 - - Top Gear
19:10 - - Tamirat Tadilat
19:15 - - Hayatın Senin Elinde
19:30 - - 0'dan 100'e
19:50 - - Kod Adı Kılıçbalığı
20:00 - - Aslı Şafak'la İşin Aslı
20:00 - - Paskalya Adası: Pasifik'in Mimarları
20:10 - - Yeraltındaki Sırlar
21:00 - - Gordon Ramsay ile Rota Dışı
21:00 - - Atlantis'in Peşinde
21:00 - - Zaman Kırılması
21:15 - - Ayrıcalıklı Rotalar
21:50 - - Blade II
21:50 - - Paranormal Tecrit
21:55 - - Keşif: Geleceğe Dönüş
22:00 - - Gökyüzünden Avrupa
22:00 - - The Sixties
22:50 - - Great British Railway Journeys
22:50 - - Laf Aramızda
22:50 - - The Earthshot Prize: Repairing Our Planet
23:00 - - Alaska'da Yeni Hayat
23:15 - - Chasing Life With Sanjay Gupta
23:15 - - Ayrıcalıklı Rotalar
23:30 - - Evrenin İşleyişi
23:45 - - İşte Sürat İşte Ses
23:55 - - Mucizevi Kurtarmalar: Ölümcül Hava