27 Mart 2022 Pazar Spor yayın akışı
Televizyonda 27 Mart 2022 Pazar günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Spor Toto Süper Lig Goller, Running, Gençlerbirliği - Kocaelispor, Bisiklet: Katalonya Turu, beIN Manşet, ATP Pekin, Kayakla Atlama: Dünya Kupası ve Futbol Gecesi programları 27 Mart 2022 Pazar günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.
Sizin için toplam 58 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. Sitemizde herhangi bir kanal veya spor programı yayını paylaşılmamaktadır. Programları belirtilen saatte ilgili televizyon kanalının yayın platformları üzerinden izleyebilirsiniz.
00:00 - - The Minute
00:10 - - Bisiklet: Katalonya Turu
01:00 - - Spor Artı
01:00 - - Maç Saati
01:10 - - Bisiklet: Brugge-de Panne
02:00 - - Gündem Futbol
02:00 - - Güzel Oyun
02:00 - - Snooker: Cebelitarik Açık
02:30 - - Transfer
03:30 - - Bisiklet: Katalonya Turu
04:00 - - Spor Artı
05:00 - - Aktüel Futbol
05:05 - - Snooker: Cebelitarik Açık
06:00 - - Turkcell Granfondo Istanbul
07:00 - - Anadolu Efes - Aliağa Petkim
07:00 - - Gamer
07:00 - - Bisiklet: Katalonya Turu
08:30 - - A Milli Futbol Takımı Özetler
08:30 - - Bisiklet: Multiplex
08:30 - - Mobil 1 The Grid
08:55 - - Spor Takvimi
09:00 - - Dinamik Sabahlar
09:00 - - Spor Sabahı
09:00 - - Kayakla Atlama: Dünya Kupası
09:20 - - Taha Erpulat ile Pilates
09:45 - - Yoga
10:00 - - Taraftar
10:30 - - Dinamik Sabahlar
10:55 - - Spor Takvimi
11:00 - - Avrupa Stüdyosu
11:30 - - Fişekhane Sailing Cup
12:00 - - Center Court
13:00 - - Avrupa Oyunları
13:25 - - Galatasaray HDI Sigorta - THY
13:40 - - Bisiklet: Katalonya Turu
14:30 - - Fişekhane Sailing Cup
15:30 - - Football's Greatest
16:00 - - Güreş Dünyası
16:15 - - Bisiklet: Gent-Wevelgem
16:30 - - 2022 Dünya Kupası Elemeleri Özetler
16:45 - - İtalya Serie A Goller
16:55 - - Efsanelerin İzinde
17:00 - - Spor Hafta Sonu
17:00 - - Cimnastik Her Yerde
18:00 - - Karate Türk
19:00 - - Auto Life
19:45 - - Süper Lig Haftanın Golleri
20:00 - - Spor Toto Süper Lig Goller
20:00 - - Running
20:10 - - Gençlerbirliği - Kocaelispor
20:15 - - Bisiklet: Katalonya Turu
21:00 - - beIN Manşet
21:00 - - ATP Pekin
21:05 - - Kayakla Atlama: Dünya Kupası
21:10 - - Futbol Gecesi
22:00 - - Dünya Körling Şampiyonası
23:00 - - Gamer
23:10 - - Teknik Analiz